MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Ječmen zelená „tráva“ jako záchrana proti šedivým vlasům?

 

Šedivé vlasy jsou něco, co téměř neodmyslitelně přichází se stárnutím. Genetické geny a stres jsou zpravidla obviňovány z toho, že způsobují předčasné šedění. Vědci však zjistili, že ve většině případů jsou katalázové enzymy vinným při obrácení vlasů šedé. Podle National Business Review, jak tělu přibývá na věku, vyrábí méně katalázového  enzymu, což může vést k rychlejšímu stárnutí. 


Proces začíná, když klesají hladiny enzymu katalázy. Tento nedostatek enzymové katalázy znamená, že peroxid vodíku, který se přirozeně vyskytuje ve vlasech, nemůže být rozložen. Výsledkem je, že peroxid vodíku se vytváří ve vlasech, což způsobuje, že se vaše vlasy změní na šedé.

Pracuje mladý ječmen proti šedým vlasům? Existuje mnoho lidí, kteří už měli šedé vlasy  a když denně užívali ječmen s  trávy, šedé vlasy jim částečně úplně ustoupily. Náprava pro šedé vlasy

Díky užívání ječmene s trávy už žádné šedé vlasy s Vaším věkem  40 plus

Zabraňte šedivým vlasům práškem z ječmene

Mladý ječmen obsahuje významné množství katalázy a dalších prospěšných antioxidantů a tím dokáže zvrátit  tvorbu  šedých  vlasů a zpomalit celý proces stárnutí. Pomáhá při omlazení buněk, čímž zpomaluje proces stárnutí.

Je nabitý  aminokyselinami, vitamíny, chlorofylem, živinami a živými enzymy, je to úžasná superfood s mnoha výhodami pro zdraví. Je tvořen působivým množstvím živin, které posilují a omlazují vše od našich buněk a tkání až po naše orgány a tělesné systémy. Molekulární struktura ječmene  a naší krve je velmi podobná, což umožňuje těm, aby absorbovaly tyto živiny okamžitě.

Mladý ječmen, je silný čisticí a detoxikační prostředek. Je bohatý na bílkoviny, poskytuje významnou podporu ve vaší energetické úrovni a je známo, že léčí mnoho druhů poruch krve. Celkově se kromě jeho 70% chlorofylu má tato úžasná „tráva“ 19 aminokyselin, 92 minerálů, 13 vitaminů a 80 enzymů, které tělu umožňují fungovat na nejvyšších úrovních. Významný výzkumný vědec Dr. Earp-Thomas říká, že "15 kilogramů mladého ječmene je ekvivalent 350 kilogramů mrkve, salátu, celeru a tak dále."

Navíc čerstvá šťáva s mladého  ječmene  je super zdravá a poskytuje tolik výhod pro vaše tělo. Ve skutečnosti pokud bude pravidelně konzumována  šedé vlasy se vrátí částečně zpět do své přirozené barvy.

Studie z  Ústavu cytologie a genetiky v USA  z roku 2017  zjistila, že oxidační stres a poškození DNA mohou být redukovány antioxidačními enzymy, jako je kataláza. Tato studie také zjistila, že doplňky stravy pro zvýšení aktivity katalázy v mitochondriích jater u potkanů ​​vedly ke snížení mitochondriální dysfunkce a zpomalily proces stárnutí u těchto zvířat.

Pokud jste zvědaví, jak se to může stát, podle tradiční čínské medicíny je pigmentace vlasů ovlivněna kvalitou krve a silou ledvin. Pokud jsou vaše vlasy šedé, je třeba posílit vaše ledviny a krev. Potraviny, které to dosáhnou, zahrnují  především  jídlo s vysokým obsahem chlorofylu. (Poznámka: Chlorofyl je termín používaný pro několik blízko příbuzných zelených pigmentů nalezených v sinicích a chloroplastů řas a rostlin.)

Japonský badatel Dr. Yoshihide Hagiwara analyzoval více než 40 let ve studiích 250 potravin chlorofylu obsahující, a zjistili, že ječmenová tráva  obsahuje všechny  další vitamíny, minerální látky a stopové prvky, chlorofyl, enzymů a bioflavonoidy to co obsahují  ostatní rostliny  většinou pouze dohromady. Může se tedy pomoci  ječmenová „tráva „ proti šedým vlasům?  Ano může ,množství složek v ječmenové trávě má tak ​​silné alkalické působení v těle, že může zabránit okyselování. Okyslení je důvodem pro naše  šedé vlasy. Navíc ječmen díky obsahu mnoha minerálů a živin, vyživuje vlasové kořeny  a ty jsou pak dostatečně „živé“  a jsou také plnější a lesklejší.

Existuje také  mnoho lidí, kteří již mají šedé vlasy, aby si původní barvu vlasů vrátili s ječmenem z ječmene z ječmene.  Na celém světě existují také  lidé až do stáří, kteří nemají žádné nebo minimální šedivé  vlasy  a to vše díky dennímu příjmu ječmene 

Ječmen tráva je považována za nejživější rostlinu na světě. S vlastnostmi, které ztěžují ostatní superfoody. Oxidační stres je hlavní příčinou šedivých vlasů. Ječmen tráva chrání buňky před volnými radikály, které způsobují oxidační stres v těle. Teoreticky by mohlo  být možné obnovit původní barvu vlasů  pravidelným  užíván  ječmené trávy (mladý ječmen Barley Grass)


Chcete-li se dozvědět o přírodním přípravku Barley Grass

a dalších přírodních přípravcích pro muže a ženy,

doporučujeme

www.naturgreen.cz