MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA

Korálová minerální voda
Měsíční dávka minerálů
Jedinečný pomocník proti migréně 

Dopřejte svému tělu dostatek vápníku, hořčíku a dalších 73 minerálů, které pochází ze dna oceánu. Účinně tak můžete bojovat s migrénou, odvápněním kostí a proti alergiím.

Mořský korál je unikátní substance, které žije v moři po více než 500 milionů let. Za dobu jeho  existence  bylo dosaženo  dokonalé  harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to zvláštní přírodní úkaz, který v sobě spojuje hned  několik materiálních forem. Mořský živočich se zvláštním  vzhledem,  který  připomíná tvar divokého keře, jež existuje jen  díky mořským  solím  a  živí se  mořskými  mikroorganismy. Jakmile odumře, navrací zase moři zpět jeho minerály, které v průběhu života přestavěl do svých schránek. A tyto schránky dovedou vyživovat minerály život kolem sebe.

Korálovou vodu si můžete udělat doma jednoduše přidáním sáčku s korály do čisté neperlivé vody. Ty se z něj postupně uvolňují a po celý den Vaše tělo zásobují potřebnými minerály. Korálová voda pochází z pobřeží ostrova Okinawa, kde se fosilizovaný mořský korál těží. Tamní lidé, kteří denně korálovou vodu pijí, se těší dobrému zdraví a dožívají se až 120 let. Korálová voda – jemně mletý fosilizovaný mořský korál nasycuje vodu aktivním ionizovaným vápníkem, zvyšuje hodnotu pH a odstraňuje chlór.

Vápník je jedním ze základních chemických prvků, ze kterých je náš organizmus složen. Jeho nedostatek vede k více než 150 různý, těžkým nemocem a jeho nedostatek jsou nejvíce postiženy děti, těhotné ženy a lidé po 40. roku života.  

Minerály, stejně jako ostatní živiny, je dobré do organizmu doplňovat čistě přírodní cestou. U vápníku, hořčíku a dalších minerálů je dobrou volbou sáhnout po korálové minerální vodě, která je 100% přírodní produkt. Tento jemně mletý fosilizovaný mořský korál, jehož zrnka jsou velké 1 – 2mm obsahuje v dobře vstřebatelné podobě vápník, hořčík, fosfor, sodík, zinek,  chrom, síru, křemík, mangan, železo, draslík, a spoustu dalších. 

Denní užívání korálové minerální vody pomáhá k:

 • Dostatečnému nasycení krve kyslíkem.
 • Dosažení optimálních hodnot pH v krvi.
 • Snížení rizika onemocnění kardiovaskulárního systému a zmírnění problémů se zažíváním.
 • Srovnává úroveň cukru v krvi a arteriální tlak.
 • Zvyšuje pružnost svalů a kloubů, obnovuje strukturu kostních a chrupavkových tkání.
 • Dostává práci ledvin, orgánů zažívání a jater do normálu.
 • Rozpouští žlučníkové a ledvinové kameny.
 • Zmenšuje nebo úplně odstraňuje otoky.
 • Zmírňuje projevy alergií. 

Činnost aktivních látek:

Korálová voda dovede nastavit správné pH organizmu a tím brání jeho možnému překyselení, které může poškodit naše buňky. Náš organismus se skládá z 70% z vody. Krev, lymfa, sliny a sliznaté obaly buněk mají alkalické pH. Zdravý člověk má pH 7,4. Při snížení pH nebo také při zvyšování kyselosti, se narušují imunitní reakce našeho organismu a rychle se rozmnožují viry a bakterie, které se dostali do krve. Špatně se vstřebávají vitamíny a mikroelementy. Následkem toho může vzniknout onemocnění cév, srdce, kloubů, krve a mnohé další patologické stavy organismu, včetně těch onkologických.

Vápník je nezbytný pro správný vývoj kostí a zubů a také pro udržení jejich struktury v pozdějších letech. Nedostatek vápníku vede u kostí k osteoporóze. Dostatek minerálů je nezbytný pro dobré fungování celého našeho organizmu, například i pro optimální krevní srážlivost a udržuje dobrou srdeční činnost. Působí proti zkracování svalů. Vápník je také první pomoc při alergických reakcích, proto jeho pravidelné užívání vede k zmírnění alergií.

Hořčík je další prvek, který je v korálové vodě hojně zastoupen v optimálním poměru s vápníkem. Je pro tělo naprosto nezbytný, pomáhá vápníku se zabudovávat do kostí, zajišťuje stabilní srdeční rytmus a reguluje správnou funkci nervového systému, cév, trávicího traktu a močového měchýře.

Sodík reguluje osmotický tlak, vodní a bílkovinnou výměnu, je nutný pro podporu neutronové a svalové dráždivosti a činnost sodíkové a draslíkové pumpy, která zabezpečuje regulaci buněčné výměny.

Draslík je základní vnitrobuněčný kation, který udržuje vodní, solnou, kyselinovou a zásaditou rovnováhu, nervovou a svalovou dráždivost a vodivost. Zabezpečuje také stabilitu arteriálního tlaku a odvádí přebytečné tekutiny z organismu.

 Jak korálovou vodu používat:

Otevřete  alu  sáček  tak, aby šel vždy po otevření opět dobře uzavřít. Alu sáček v místě, kde byl otevřen, vždy po použití jedenkrát přeložte a pevně uzavřete např. kancelářkou sponkou nebo kolíčkem. Zajistíte tak co nejtrvalejší poměr minerálů v sáčcích.  

Do uzavíratelné  lahve 1 – 1,5l se vloží neporušený sáček, protřepe se 15 sekund a 5 min  se nechá odstát a poté můžete začít popíjet. Nejlépe je vypít první  dávku cca 0.5l ráno před snídaní a poté postupně během dne vypít zbytek korálové vody. Ideální je míchat si ji do menších 1l lahví, kterou potřebujete do 3 hodin od namíchání.  Je to sice dražší záležitost, ale využijete tak na 100% minerály, které obsahuje. Při „spořivém programu“ ráno připravenou vodu  během dne vypijte! 

V případě, že byste sáček dávali do více vody, není zde již zaručený 100% účinek. Minerály postupně při každém otevření lahve díky těkavosti vyprchávají. Korálová voda je cenově dostupná pro každého!

Naše doporučení

 • Pro výrobu korálové vody použijte pouze neperlivou vodu.
 • Korálovou vodu nepřevařujte - ztrácí minerály.
 • Sáček neroztrhávejte  a nevysypávejte před užitím!
 • Korálový prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují minerály.
 • V případě roztržení sáčku není požití korálového písku zdraví  nebezpečné.
 • Je vhodné spotřebovat připravenou korálovou vodu během jednoho dne. 

Měsíční balení korálové vody je celkem 30 sáčků po 1000mg. Sami si můžete tento 1 měsíc vyzkoušet, jestli poznáte její vynikající  účinky.  Balený, drcený, fosilizovaný  korál je vložen v  sáčcích  podobných porcovanému čaji.


KORÁLOVOU VODU A JINÉ KORÁLOVÉ MINERÁLY NALEZNETE ZDE
DOPORUČEJEME
www.naturgreen.cz

Studie a články o korálových minerálech
Korálové minerály nastolují v těle acidobazickou rovnováhu
Denní konzumace mléka zvyšuje riziko brzké smrti, tvrdí Švédové
5 zaručených rad, jak se vyhnout zubnímu kazu