MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Natural Hair Revital

Natural Hair Revital
Komplexní formule pro krásné a pevné vlasy
120 kapslí po 500 mg

Získejte krásné a pevné vlasy bez užívání syntetických vitamínů. Pomůže vám Natural Hair Revital složený s čistě přírodních extraktů z Gotu Koly (Centella asiatica), kurkumovníku dlouhého, kozince blanitého a chaluhy bublinaté. O vitamíny se v přípravku postará dezintegrovaná chlorella pyrenoidosa z čistého Taiwanu.

Jak Natural Hair Revital funguje?

  • Podporuje krevní oběh a tím i výživu vlasových cibulek.
  • Vitamíny a minerály obsažené ve formuli řeší příčiny a zastavují vypadávání vlasů.
  • Podporuje přirozené ozdravné procesy v těle.
  • Pomáhá proti stresu, který je spouštěčem a zhoršuje vypadávání vlasů.
  • Vyživuje vlasy zevnitř a podporuje jejich zdravý růst.
  • Napomáhá správné funkci hormonální soustavy a tím růstu zdravých a pevných vlasů.
  • Obsahuje antioxidanty a detoxikuje organismus.
  • Obsahuje vitamíny a minerály nezbytné pro zdravé vlasy, pokožku hlavy a navíc podporují pevnost vlasů.
  • Jód harmonizuje štítnou žlázu, 90% procent z nás postiženýcb padáním vlasů má nedostatek jódu.
  • Jód navíc zlepšuje kvalitu pokožky hlavy a tím reguluje nadměrnou suchost vlasů.

Gotu Kola česky nazývaná pupečník asijský (Centella asiatica) je trvalka z čeledi miskovitých, která roste v jižní Asii, Číně, Indii, na Madagaskaru a nalezneme ji i v jižní Africe. Ráda roste na březích potoků, v bažinnách a na stinných místech do 2500 metrů nad mořem. V jejich lístcích nalezneme především triterpeny, zejména asiaticosid, madecassosid, thankunisid, brahmosid a kyseliny asiatikovou a madecassikovou. Tyto látky se vyznačují především hojivými a regenerační účinky. Gotu Kola se tradičně používá k léčbě popálenin, poranění a kožních nedostatků. Kromě triglyceridů nalezneme v Gotu Kole také sterol, taniny, flavonoidy, oligosacharidy, aminokyseliny a silice. Dále obsahuje pro vlasy důležité vitamíny B, C, a provitamín A. Z minerálů v Gotu Kole nalezneme selen, chrom, draslík, hořčík a vápník. Tradičně se v Ajurvédě (indické lidové medicíně) používá Gotu Kola k léčbě ekzémů, malomocenství, problémů s trávením a k léčbě většiny kožních onemocnění. V moderní medicíně našla Gotu Kola využití jako antioxidant, tonikum a částečně jako antidepresivum. Její pozitivní účinky zasahují totiž celé tělo. Působí pozitivně na nervovou a cévní soustavu, zlepšuje gynekologické problémy a pozitivně ovlivňuje růst vlasů, nehtů, řas a obočí.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) je rostlina z čeledi bobovitých a pro léčebné účely se používá její kořen. Žlutý císař, který vládl v Číně 2700 před naším letopočtem, zařadil tuto rostlinu jako jeden z nejvýznamnějších léku proti bolesti, infekcím a dětským nemocem. Nalezneme v ní polysacharidy zvané astragalany, saponiny, slizy, aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny, sitosterol, glukany a další biologicky aktivní látky. Kozinec je tradiční adaptogen, který podporuje funkci nadledvinek, chrání játra, zlepšuje krevní oběh a celkově pročišťuje tělo. Tím zlepšuje i kvalitu vlasů a kůže, kterou chrání před infekcemi.

Kurkumovník dlouhý (Curcuma longa) je bylina příbuzná se zázvorem a k léčebným účelům se používá její zbytnělý kořen. Ten má také široké využití jako koření a indická Ajurvéda kurkumu požívá již více než 4000 let. Tradičně se kurkuma používá k léčbě a ochraně jater, při otravách a střevních obtížích, proti zánětům kloubů a k léčbě srdce. Traduje se také, že kurkuma napomáhá ke zdravým a lesklým vlasům. V kořeni nalezneme látky zvané kurkuminoidy, které se řadí mezi jedny z nejprozkoumanějších přírodních látek vůbec. Vědci odhalili jejich neuroprotektivní, proti rakovinové a silné antioxidační účinky. Naše kurkuminoidy se získávají z kořene kurkumy vodní a alkoholovou extrakcí, bez použití chemických rozpouštědel a jiných toxických chemikálií, které by zlepšení kvality vlasů vůbec nepomohly.

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je mořská řasa rostoucí na pobřeží Severního a Baltského moře. Je přirozeným zdrojem jódu, který je nezbytný pro správné fungování lidského organismu, zejména štítné žlázy. Ta totiž řídí většinu ostatních hormonálních soustav. Je odpovědná za hospodaření s energií, rychlost látkové výměny a zásobování orgánů kyslíkem. Ovlivňuje také růst a vývoj u dětí. Nemoci štítné žlázy nebo nedostatek jódů může také vést k vypadávání vlasů a jejich snížené kvalitě. Jestliže chcete mít krásné a zdravé vlasy, je třeba potravou přijímat dostatek jódu. Jeho denní dávka pro dospělého člověka je 150 µg, těhotné a kojící matky jej potřebují více. Chaluha bublinatá kromě jódu obsahuje polysacharidy algináty, glykosidy, β-sitosterol a v neposlední řadě barviva chlorofyl a fukoxanthin. Tradiční využití chaluhy bublinaté sahá až do starověkého Říma, kde ji používali na bolesti kloubů. Během 18. století se přišlo na to, že chaluha pomáhá i na kožní onemocnění, astma a vypadávání vlasů.

Dezintegrovaná chlorella pyrenoidosa je sladkovodní jednobuněčná řasa, kterou v roce 1890 objevil mikrobiolog M. W. Beijerinck. Chorella je nerozeznatelná od řas, které žily v prekambiu před 1,5 miliardou let a podílely se na transferu kyslíku do atmosféry. Chlorella má mnohem více chlorofylu, než ostatní zelené rostliny, ten má silné dezinfekční a detoxikační účinky. V chlorelle se nacházejí lehce stravitelné bílkoviny, vitamíny skupiny B, vitamín A, E, C, železo, betakarotén, draslík, hořčík, vápník, zinek a kyselina listová. Kromě těchto látek jsou v chlorelle také enzymy, Clorella Growth Factor – CGF, aminokyseliny, nukleové kyseliny DNA a RNA. Vzhledem k tomu, že chlorella na sebe dovede vázat těžké kovy, je nezbytné, aby rostla v čistém prostředí. Z těchto důvodů dovážíme výhradně chlorellu z Taiwanu, protože například v Číně se o ekologickém a čistém pěstování nedá moc mluvit vzhledem k znečištění tamního ovzduší. Japonsko bylo také velice dobrým pěstitelem chlorelly, ale po havárii ve Fukušimě nehodláme riskovat znečištění radiací.

Všechny složky v přípravku Natural Hair Revital podporují a vyživují vlasy zevnitř, protože jestliže chcete mít krásné vlasy, musíte tělo očistit a harmonizovat jeho vnitřní soustavy. Poté až nastupuje výživa a případné pěstící preparáty, které se aplikují na vlasy zvnějšku.


reklama

 Chcete-li se dozvědět o přírodních přípravcích pro zdravé vlasy a tělo více,
doporučujeme
 

www.naturgreen.cz