MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Natural Healthy Kidney

Natural Healthy Kidney
Podle receptury tradiční čínské medicíny podporující ledviny
120 kapslí po 500 mg

Natural Healthy Kidney je přípravek pro dospělé vycházející z tradiční čínské medicíny příznivě ovlivňující zdraví a obranyschopnost organismu. Je vhodným doplňkem léčby především u onemocnění ledvin. Kapsle Natural Healthy Kidney obsahují sladkovodní řasu Chlorellu pyrenoidosu, extrakt Trsnatce lupenitého (Grifola frondosa) s 30 % polysacharidů, extrakt z Lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) s 30 % polysacharidů, extrakt z Cordyceps sinensis s 30 % polysacharidů, extrakt z Kozince blanitého (Astragalus membranaceus) s 30 % polysacharidů. Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek.

Jak Natural Healthy Kidney pomáhá?

  • Reshi harmonizuje chod vnitřních orgánů.
  • Chlorella zbavuje tělo těžkých kovů a tím pomáhá ledvinám rychleji vylučovat z těla odpadní produkty.
  • Polysacharidy, zejména beta-glukany podporují imunitní systém ,který má přímý vliv na zdravé ledviny. 
  • Kombinace polysacharidů dle TČM pro zdravé ledviny.
  • Obsahuje adaptogeny z kozince blanitého.
  • Působí preventivně proti rakovině a podporuje léčbu.
  • Snižuje množství zánětlivých procesů v těle.
  • Zlepšuje funkci imunitního systému.
  • Účinné sloučeniny v houbách  mají řadu protivirových účinků, které posylují obranyschopnost, která potlačuje vznik a pomáhá rozpouštět močové a ledvinové kameny.
  • Pomáhá proti zánětu močových cest a zmírnuje bolest při močení.

Chlorella pyrenoidosa - sladkovodní řasa pocházející z Taiwanu, velmi bohatá na vitaminy, minerály a stopové prvky. 60 % jejího obsahu tvoří bílkoviny.  Také obsahuje aminokyseliny a chlorofyl, díky kterému se významně urychluje hojení ran, zlepšuje krevní obraz a brání vzniku infekčního prostředí. Chlorella kromě toho obsahuje unikátní látky (Chlorellin, Sporopollein, CGF) a je tak jedinečným komplexním přípravkem pro detoxikaci organismu, zpomalování stárnutí a zlepšení imunity.

Trsnatec lupenitý (Grifola frondosa) - maitake neboli „tančíci houba“ je neobyčejnou houbou, která je podobná našemu kotrči kadeřavému. Vyrůstá stejně jako on na spodku kmene stromů, trsnatec na rozdíl od kotrče využívá symbiozu s duby a oplývá množstvím výživných látek, vitamínů a minerálů. Díky vysokému vysokému obsahu polysacharidů konkrétně beta-glukanů má schopnost aktivizovat imunitní systém a to takovým způsobem, že se tělo mnohem lépe popere nejen s nemocemi ledvinového ústrojí. Je schopen též aktivizovat imunitu člověka k boji s rakovinnými buňkami a potlačuje nepříznivé účinky chemoterapie, u některých rakovinových buněk dokáže vyvolat i jejich sebezničení (apoptózu), snižuje vysoký tlak a srovnává hladinu cholesterolu v krvi.

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), v Číně nazývána Reishi nebo také Ling-zhi a pro své léčivé vlastnosti známa jako „královna bylin“. Existuje šest druhů lesklokorky, jmenovitě černá, červená, bílá, žlutá, modrá a fialová. Z nich jsou červené houby pokládány za druh s nejlepšími léčivými vlastnostmi a ty jsou též součástí potravinového doplňku Natural Healthy Kidney. Ling-zhi posiluje srdce, způsobuje zvýšení vitality, zlepšuje mentální aktivitu a omlazuje. V ní obsažené polysacharidy známe jako beta-glukany inhibují růst nádorů, snižují krevní tlak, stabilizují krevní hladinu cukru a stimulují imunitní systém k potírání infekce a cizorodých buněk nejen u onemocnění ledvin.

Cordyceps sinensis je cizopasnou houbou potřebující ke svému růstu specifické podmínky vysokohorských oblastí Číny a Tibetu. Zde je používána k léčení více jak 1200 let. V této houbě nalezneme skupinu polysacharidů, které působí protizánětlivě, jsou tzv. „zametači“ volných radikálů a stimulanty imunitního systému člověka. Mimo to obsahuje též proteiny, tuky, aminokyseliny, alkaloidy, vitaminy, antioxidanty a cordycepin, což je přírodní látka vykazující protinádorovou aktivitu.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) neboli Astralagus je v tradiční čínské medicíně využíván k léčbě akutních i chronických bolestí dýchacího i vylučovacího ústrojí, únavě, slabosti, nechuti k jídlu a též průjmům. Na imunitní systém má srovnatelný účinek s echinaceou, v případě ledvinových onemocnění je však mnohem účinnější. Astralagus má i význačné antioxidační schopnosti a je využíván všude tam, kde je třeba dodat sílu oslabeným pacientům a zvýšit jejich odolnost vůči chorobám.

Extrakty z Kozince blanitého a z hub Cordyceps sinensis, Reishi a Maitake, stejně jako Chlorella pyrenoidosa, jež jsou obsaženy v potravinovém doplňku Natural Healthy Kidney jsou standardizované a pocházejí od renomovaných dodavatelů. Tím vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky. Naopak je v nich maximální obsah živin a účinných látek podporujících zdraví a imunitní systém člověka. Urychlují tak následnou rekonvalescenci po nemoci a jsou velmi vhodným pomocníkem v boji nejen proti zánětům a nedostatečností ledvin.


reklama
Jestliže se chcete dozvědět o přípravku Natural Healthy Kidney více, doporučujeme 
www.naturgreen.cz