MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® ImmunStar

Naturgreen® ImmunStar
Posiluje obranyschopnost a pomáhá v boji proti infekcím
60 vegan kapslí po 710 mg 


Naturgreen® ImmunStar posiluje obranyschopnost organismu a přirozenou imunitu člověka pomocí černuchy seté (Nigella sativa), zázvoru a skořice. Tyto rozehřívající bylinky mají nezastupiteplnou roli zejména v chřipkovém období na podzim a na jaře.

Jak Naturgreen® Immunstar pomáhá?

  • Likviduje bakterie a choroboplodné zárodky v organismu.
  • Pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu. 
  • Uvolňuje dýchací cesty.
  • Zlepšuje prokrvení - prohřívá.
  • Pomáhá proti nachlazení a chřipce.
  • Působí proti virům a plísním v organismu.
  • Ulevuje astmatikům.
  • Chrání játra a ostatní orgány před rakovinou.
  • Zázvor obsahuje desinfekční gingerol.
  • Obsahuje vitamíny A, B, C, E a minerály Na, Mg, P, K a Fe.

Černucha setá (Nigella Sativa) - černý kmín
Naturgreen® Immunstar naleznete úžasnou bylinku Nigellu sativu nazývanou též černucha nebo černý kmín. Černucha setá (Nigella sativa) lidově černý kmín je jednoletou rostlinou pocházející z jihozápadní Asie. Její semena se nejčastěji používají jako koření a též se využívá olej z těchto semen. Nejvíce jsou známa v Indii, Balkáně, Turecku, Středním a blízkém východě. Černucha má příjemnou, lehce pálivou chuť i vůni. Je používána v orientální kuchyni jako černý pepř, přidává se i do pečiva. Černucha přispívá k normální hladině cukru v krvi a k normálnímu trávení.

Černucha, černý kmín nebo též černé semeno, které je velmi podobné černému sezamovému semínku je vpodstatě osivo, kterým se léčilo již v dávné historii. Jedna stará pověst říká, že černý kmín je „lék na všechno kromě smrti“ Toto černé semínko má kořeněnou, pálivou až ořechovou příchuť a může se využít též jako klasický kmín v kuchyni. Mnohem účinnější je však jeho koncentrace v přípravku Naturgreen® ImmunStar. Černý kmín působí na organismus člověka analgeticky, je velmi účinným prostředkem proti bakteriím, působí pozitivně na nervovou soustavu, upravuje krevní tlak, ulevuje astmatikům, chrání játra a ledviny, odstraňuje plísně, pomáhá při léčbě cukrovky, je též účinným antioxidantem a úžasný a silný pomocník při léčbě rakoviny.

Od šedesátých let minulého století vyšlo na 500 publikací odborně posuzující tuto bylinu a tyto studie potvrzují to, co bylo potvrzeno již našimi předky. A to, že černý kmín je opravdovým zázrakem. Pokud jste o černém kmínu ještě neslyšeli, bude to pravděpodobně tím, že se nejčastěji vyskytuje na Blízkém Východě, kde je považován za nejdůležitější anti-karcinogenní bylinu. Studie prokázaly, že pravidelné požívání černého kmínu může pomoci zabránit šíření rakovinných buněk tlustého střeva a též především při prevenci a podpoře léčby dalších druhů rakoviny.

Některé zdroje pak uvádějí, že černý kmín má podobně ochranný účinek jako ostropestřec mariánský. Semena černého kmínu jsou mimo jiné i močopudná, což přispívá k celkové detoxikaci těla. Vhodný je též na kožní nemoci, jako je lupénka, ekzémy či plísně. Černucha je úžasná bylinka, která vám pomůže se vypořádat s nemocí a porazit zákeřné bakterie a viry v co nejkratší možné době. Zároveň působí preventivně a chrání tak vaši imunitu a posiluje obranyschopnost vašeho organismu. 

Zázvor lékařský (Zingiber officinale)

Zázvor lékařský se běžně používá v kuchyni jako koření, čerstvý nebo sušený. V Japonsku se nakládá a přidává k sushi tzv. kandovaný zázvor, který má růžovou barvu. Zázvor má také široké využití v léčitelství, protože působí proti bakteriím a zánětům. Doporučuje se ho užívat i při nevolnostech. Nejznámější je však jeho použití již od prvních příznaků chřipky. Lidé si často dělají zázvorový čaj s citrónem. To však není dle tradiční čínské medicíny úplně dobrý recept. Pokud máte chřipku, potřebujete tělo prohřát. Tuto funkci splňuje zázvor na 100 %, ale citrón je plod, který ochlazuje. Proto si jej do zázvorového čaje nepřidávejte. Raději ho oslaďte.

Kromě tradiční čínské medicíny se zázvor používá hodně v Indii, kde ho nazývají Adrak nebo Shunti. V Indii se zázvor nejvíce využívá k léčbě zažívání a nevolností, zejména těch vyvolaných kinetózou. Zázvor obsahuje esenciální oleje, které stojí za jeho pálivou chutí a vůní. Kromě nich v něm nalezneme vitamíny skupiny B, C, A, E a minerály draslík, fosfor, železo, sodík a vápník. Jednou z mnohých účinných látek je gingerol, který je svým složením podobný kapsaicinu (pálivá složka chilli papriček). Zázvor prohřívá celé tělo tím, že stimuluje krevní oběh, uvolňuje dýchací cesty a působí jako afrodiziakum

Skořice (Cinnamonum)

Skořice, aromatická kůra skořicovníku, se používá jako koření. Má typickou vůni a nasládlou chuť, kterou způsobuje sloučenina cinnamaldehyd. Skořicovníky patří do čeledi vavřínovité, jsou tedy příbuzné například s bobkovým listem. Skořice podporuje krevní oběh, pomáhá proti silnému krvácení z nosu nebo u menstruace. Používá se jako přírodní prostředek proti nachlazení a chřipce. Má silné protizánětlivé, antivirové a antimykotické účinky. Upravuje také zažívání, pomáhá při průjmu, nevolnostech a při nadýmání.

První zmínky o skořici nalezneme v Číně, kde se používala již 4000 před naším letopočtem. Jako aromatické koření ji znali i v Egyptě a velmi cenná byla i ve starověkém Řecku, kde se používala jako lék. Netušili, ale odkud pochází. Psal o ní filosof a učenec Aristoteles, který si myslel, že ji Arabové kradou z hnízd obrovských ptáků, kteří si jo nosí z dalekých krajů. Až jeho učeň Alexandr Makedonský se seznámil se skořicovníkem na jeho tažení do Indie. Skořice byla i nadále velmi drahá a bylo tomu tak až do 16. století. V rámci objevitelských cest byla skořice objevena i na Cejlonu a začala se pěstovat v Indonésii.

Účinná látka cinnamaldehyd se kromě ochucování potravin používá jako fungicid, tj. proti plísním v zemědělství, ale i k léčbě zvířat a lidí. Zajímavostí je, že skořice zlepšuje také pozornost, vnímání, paměť a schopnost rozhodovat se. Přišlo se na to ve studii Dr.P.Zoladzoma, který ji v rámci  Asociací zkoumajících chemoreceptory v roce 2004 provedl.

Posporujte své zdraví a obranyschopnost přípravkem 
Naturgreen® Immunstar preventivně od začátku podzimu, abyste se vyhli nachlazení a chřipce. Pomáhá také jako prevence, když všichni kolem vás smrkají a kašlou. Užívejte vždy jen čisté a přírodné prostředky bez éček, barviv, pojiv a stabilizuátorů, jen tak doopravdy podpoříte své zdraví. 


Nenechte se překvapit chřipkou a nachlazením
doporučujeme
www.naturgreen.cz