MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® ImmunStar

Naturgreen® ImmunStar
Posiluje obranyschopnost a pomáhá v boji proti infekcím
60 vegan kapslí po 710 mg 


Naturgreen® ImmunStar posiluje obranyschopnost organismu a přirozenou imunitu člověka pomocí černuchy seté (Nigella sativa), zázvoru a skořice. Tyto rozehřívající bylinky mají nezastupiteplnou roli zejména v chřipkovém období na podzim a na jaře.

Jak Naturgreen® Immunstar pomáhá?

  • Likviduje bakterie a choroboplodné zárodky v organismu.
  • Pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu. 
  • Uvolňuje dýchací cesty.
  • Zlepšuje prokrvení - prohřívá.
  • Pomáhá proti nachlazení a chřipce.
  • Působí proti virům a plísním v organismu.
  • Ulevuje astmatikům.
  • Chrání játra a ostatní orgány před rakovinou.
  • Zázvor obsahuje desinfekční gingerol.
  • Obsahuje vitamíny A, B, C, E a minerály Na, Mg, P, K a Fe.

Černucha setá (Nigella Sativa) - černý kmín

Naturgreen® Immunstar naleznete úžasnou bylinku Nigellu sativu nazývanou též černucha nebo černý kmín. Černucha setá (Nigella sativa) lidově černý kmín je jednoletou rostlinou pocházející z jihozápadní Asie. Její semena se nejčastěji používají jako koření a též se využívá olej z těchto semen. Nejvíce jsou známa v Indii, Balkáně, Turecku, Středním a blízkém východě. Černucha má příjemnou, lehce pálivou chuť i vůni. 
Černucha byla vždy považována za univerzální všelék, především proto, že působí jako širokospektrální antibiotikum při bakteriálních a virových onemocněních

Černucha, černý kmín nebo též černé semeno, které je velmi podobné černému sezamovému semínku je vpodstatě osivo, kterým se léčilo již v dávné historii. Jedna stará pověst říká, že černý kmín je „lék na všechno kromě smrti“ Toto černé semínko má kořeněnou, pálivou až ořechovou příchuť a může se využít též jako klasický kmín v kuchyni. Mnohem účinnější je však jeho koncentrace v přípravku Naturgreen® ImmunStar. Černý kmín působí na organismus člověka analgeticky, je velmi účinným prostředkem proti bakteriím, působí pozitivně na nervovou soustavu, upravuje krevní tlak, ulevuje astmatikům, chrání játra a ledviny, odstraňuje plísně, pomáhá při léčbě cukrovky, je též účinným antioxidantem a úžasný a silný pomocník při léčbě rakoviny.
V medicíně se semena používají též k léčení dýchacích obtíží, alergií, horečky, chřipky, astmatu a rozedmy plic.

Od šedesátých let minulého století vyšlo na 500 publikací odborně posuzující tuto bylinu a tyto studie potvrzují to, co bylo potvrzeno již našimi předky. A to, že černý kmín je opravdovým zázrakem. Pokud jste o černém kmínu ještě neslyšeli, bude to pravděpodobně tím, že se nejčastěji vyskytuje na Blízkém Východě, kde je považován za nejdůležitější anti-karcinogenní bylinu. Studie prokázaly, že pravidelné požívání černého kmínu může pomoci zabránit šíření rakovinných buněk tlustého střeva a též především při prevenci a podpoře léčby dalších druhů rakoviny.

Některé zdroje pak uvádějí, že černý kmín má podobně ochranný účinek jako ostropestřec mariánský. Semena černého kmínu jsou mimo jiné i močopudná, což přispívá k celkové detoxikaci těla. Vhodný je též na kožní nemoci, jako je lupénka, ekzémy či plísně. Černucha je úžasná bylinka, která vám pomůže se vypořádat s nemocí a porazit zákeřné bakterie a viry v co nejkratší možné době. Zároveň působí preventivně a chrání tak vaši imunitu a posiluje obranyschopnost vašeho organismu. 

Zázvor lékařský (Zingiber officinale)

Zázvor lékařský se běžně používá v kuchyni jako koření, čerstvý nebo sušený. V Japonsku se nakládá a přidává k sushi tzv. kandovaný zázvor, který má růžovou barvu. Zázvor má také široké využití v léčitelství, protože působí proti bakteriím a zánětům. Doporučuje se ho užívat i při nevolnostech. Nejznámější je však jeho použití již od prvních příznaků chřipky. Lidé si často dělají zázvorový čaj s citrónem. To však není dle tradiční čínské medicíny úplně dobrý recept. Pokud máte chřipku, potřebujete tělo prohřát. Tuto funkci splňuje zázvor na 100 %, ale citrón je plod, který ochlazuje. Proto si jej do zázvorového čaje nepřidávejte. Raději ho oslaďte.

Kromě tradiční čínské medicíny se zázvor používá hodně v Indii, kde ho nazývají Adrak nebo Shunti. V Indii se zázvor nejvíce využívá k léčbě zažívání a nevolností, zejména těch vyvolaných kinetózou. Zázvor obsahuje esenciální oleje, které stojí za jeho pálivou chutí a vůní. Kromě nich v něm nalezneme vitamíny skupiny B, C, A, E a minerály draslík, fosfor, železo, sodík a vápník. Jednou z mnohých účinných látek je gingerol, který je svým složením podobný kapsaicinu (pálivá složka chilli papriček). Zázvor prohřívá celé tělo tím, že stimuluje krevní oběh, uvolňuje dýchací cesty a působí jako afrodiziakum

Skořice (Cinnamonum)

Skořice, aromatická kůra skořicovníku, se používá jako koření. Má typickou vůni a nasládlou chuť, kterou způsobuje sloučenina cinnamaldehyd. Skořicovníky patří do čeledi vavřínovité, jsou tedy příbuzné například s bobkovým listem. Skořice podporuje krevní oběh, pomáhá proti silnému krvácení z nosu nebo u menstruace. Používá se jako přírodní prostředek proti nachlazení a chřipce. Má silné protizánětlivé, antivirové a antimykotické účinky. Upravuje také zažívání, pomáhá při průjmu, nevolnostech a při nadýmání.

První zmínky o skořici nalezneme v Číně, kde se používala již 4000 před naším letopočtem. Jako aromatické koření ji znali i v Egyptě a velmi cenná byla i ve starověkém Řecku, kde se používala jako lék. Netušili, ale odkud pochází. Psal o ní filosof a učenec Aristoteles, který si myslel, že ji Arabové kradou z hnízd obrovských ptáků, kteří si jo nosí z dalekých krajů. Až jeho učeň Alexandr Makedonský se seznámil se skořicovníkem na jeho tažení do Indie. Skořice byla i nadále velmi drahá a bylo tomu tak až do 16. století. V rámci objevitelských cest byla skořice objevena i na Cejlonu a začala se pěstovat v Indonésii.

Účinná látka cinnamaldehyd se kromě ochucování potravin používá jako fungicid, tj. proti plísním v zemědělství, ale i k léčbě zvířat a lidí. Zajímavostí je, že skořice zlepšuje také pozornost, vnímání, paměť a schopnost rozhodovat se. Přišlo se na to ve studii Dr.P.Zoladzoma, který ji v rámci  Asociací zkoumajících chemoreceptory v roce 2004 provedl.

Výše uvedené bylinky Naturgreen® ImmunStar obsahující semena černuchy seté (Nigella sativa), kůru skořicovníku (Cinnamomum) a kořen zázvoru lékařského (Zingiber officinale) podporující také tvorbu dopaminu

Dopamin je neuropřenašeč, který pomáhá kontrolovat mozková centra slasti a odměny. Je to hormon tvořící se v mozku, který je důležitý pro naši schopnost prožívat štěstí. Je proto velmi důležitý pro naše celkové zdraví.

Dopamin je neurotransmiter odpovědný za regulaci a rovnováhu tzv. systému „odměny a slasti“ v našem mozku. Kromě toho reguluje i naše emoce a jejich projevy. Umožňuje nám hýbat se a motivuje nás k dosažení našich tužeb a snů.

Zní to dobře, že ano? Pokračujme dále. Dopamin významně ovlivňuje naše vnímání – zdravá hladina dopaminu v mozku vede k tomu, že svět vnímáme v pozitivním světle.

Nízká hladina dopaminu naopak způsobuje pocity smutku, depresi, negativní myšlení, nechutenství na sex, ale mnoho jiných emocionálních problémů.

Opravdu dobrou zprávou je, že dopamin je možné zvýšit! Ano, můžete efektivně zlepšit vaše motivaci, soustředění, náladu ,ale i chuť na sex tím, že podniknete kroky ke zvýšení úrovně dopaminu v mozku a budete užívat Naturgreen® ImmunStar.

Podporujte své zdraví a obranyschopnost přípravkem Naturgreen® Immunstar preventivně od začátku podzimu, např. abyste se vyhli i nachlazení a chřipce. Užívejte vždy jen čisté a přírodné prostředky bez éček, barviv, pojiv a stabilizuátorů, jen tak doopravdy podpoříte své zdraví. 


Nenechte se překvapit chřipkou a nachlazením
doporučujeme
www.naturgreen.cz