MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Jak na akné pomůže Cordyceps nebo Zeolit

 7 věcí, které by jste nikdy  neměli udělat, aby Vaše plet nebyla ještě horší pokud  máte akné

  

Vaše kůže je největší orgán v těle. Kromě toho, že pomáhá organismu v procesu eliminace toxických látek  (jedním z hlavních faktorů, které přispívají k akné), ale také chrání Vaše tělo před změnami teploty  a před škodlivými útočníky.

  

Při práci s kůží, se musíte naučit pracovat s Vaší kůží  a ne dělat věci ,které  jí nesvědčí. Musíte  udělat něco  co pomůže k posílenému hojení Vaší  kůže. Pokud budete dbát našich rad  Vaše pleť bude vypadat o hodně  lépe a vy se budete cítit  spokojenější rovnoměrněji a živější..  Pokračováním zdánlivě "nevinných" chování, které jsou popsány dole ve skutečnosti oslabujete  přirozenou obranyschopnost Vaší pleti a Vaše pleť a akné  bude ještě  horší. "

 

7 Kritických   bodů  -klíčů, které je potřeba dodržet – eliminovat aby se Vaše akné vyléčilo.

 

1.Kouření

Kromě rakoviny plic, srdeční choroby a předčasným stárnutím pokožky (např. vrásky), kouření způsobuje kontrakci drobných kapilár a cév v pokožce, a tím zbavuje pokožku od základního kyslíku, který potřebujete  pro tvorbu a udržování zdravých buněk.

 

2. Použití Lokálních steroidů

Kupování krémů v obchodě  nebo předpis na bázi kortizonu, zejména silné typy, může nakonec tenkou kůži narušit  a tím zhoršit stav  akné v dlouhodobém horizontu a navíc způsobit  podráždění, zarudnutí a jiné nežádoucí účinky což steroidní krémy mohou způsobit. Navíc, topicals podle definice  má řešit příznaky akné (zánět, svědění, kočička), a nemají léčit příčinu onemocnění. Nicméně  u péče o pleť externě je přísně  doporučeno, že by péče  měla být prováděny opatrně s použitím čistých přírodních surovin, jako je zředěný olej tea tree. nebo pro noční nanesení olej Jojoba 100% přírodní.

 

3. Užívání antibiotik

Antibiotické léčby, jako je tetracyklin zhorší akné v dlouhodobém horizontu, a také vážně poškodí Váš   vnitřní systém v tomto procesu. Antibiotika ničí všechny bakterie v systému, včetně všeho dobrého tj. probiotických bakterií, jako acidophilus, které mají mnoho základních vlastnosti, které podporují čistou pleť. Jednou z těchto vlastností je schopnost chránit váš trávicí trakt od parazitů a plísní (které  jsou  neustále v pohybu  a tím poškozují  Vaše játra, jeden z nejdůležitějších orgánů odpovědných za proces hojení pokožky). Proti plísním je dobré  použít  kurkumin více info zde

 

4. Holení s žiletkami na jedno použití s více planžetami 

Nikdy nepoužívejte tyto dvě- tři  čtyři-v-jednom žiletky při holení, zejména pokud máte velké rány a bolestivé cysty. Důvodem je, že lopatky-planžety, které zaručují "nejbližší kontakt oholení " způsobí vážné podráždění a poškodí  pokožku. Když se holíte  s "živým" akné používejte vždy  žiletku o jedné  holící planžetě.  

 

5. Mačkání kůžě vřídkú a  uhříků  

Nikdy, nikdy a nikdy se nedotýkejte, poškozené zarudlé kůže a už ne s mačkáním nastávajících nebo již vyrašených uhříků bez ohledu na to, jak je to lákavé  a "bezpečné" to se jen může  zdát. Tím  že to neprofesionálně, uděláte Vaše akné zhoršuje zhoršujete  existující zánět a tlačíte ještě  hlouběji  a více  kůže. K dispozici jsou ve skutečnosti velmi efektivní a bezpečné způsoby, jak se vypořádat s malými whiteheads nebo černými tečkami, ale já bych důrazně doporučoval to  přenechávat  k profesionálům, pokud vám záleží na Vaší kůži a chcete tak zabránit  dalšímu jizvení Vaší pleti.

 

6.. Užívání nadměrného  množství vitamínu A

Vitamín z přírodních zdrojů (zelená listová zelenina a beta karoten ovoce a zeleninu) v malém množství může výrazně zlepšit proces hojení pokožky, ale pokud jsou vitími užívány příliš, může to  vážně poškodit játra a způsobit vážné zdravotní problémy a nežádoucí účinky.

Užívejte vyzkoušené doplňky stravy kde je vyznačena maximální doporučení denní dávka, která Vám neublíží ..třeba Chlorella..

 

7. Dodržujte životosprávu o to více pokud trpíte Rosacea (růžovka)

 

Rosacea (růžovka) je velmi častá dermatóza, která je příbuzná akné. Dermatózou rozumíme označení nemoci kůže. Jedná se o zánětlivé onemocnění kůže, i když příčiny vzniku růžovky jsou zatím nejasné. Rosacea postihuje obě pohlaví, přičemž ženy jsou postiženy častěji. Nemoc začíná většinou po 30. roce života. Nejvíce nemocných detekujeme ve věkové skupině 40–60 let.

 

Rizikové faktory růžovky

Jak už bylo řečeno, příčina vzniku onemocnění je nejasná. Přesto je několik rizikových faktorů známo a o některých faktorech se předpokládá, že jimi mohou být. Na prvním místě je to genetická predispozice pacienta ke vzniku onemocnění, která může kromě jiného být zodpovědná za labilní vazomotoriku obličeje (v podstatě ovládání cév ve smyslu zvětšování a zmenšování průsvitu cév – tedy vazokonstrikce a vazodilatace cév obličeji). Genetická predispozice se může samozřejmě projevit i jinak, ale labilní vazodilatace se jeví jako stěžejní problém. Dalším faktorem je přítomnost jednoho speciálního roztoče, který má doutníkovité tělo, zakrnělé končetiny a žije v mazových žlázkách na obličeji, nose, čele apod. Tento roztoč žije pouze na člověku a je z rodu trudníků (rod Demodex). Přesný název je trudník tukový (Demodex folliculorum). Patří mezi Arthoropoda, třída Klepítkatci ( Chelicerata, kam patří i pavouci apod.), a je zařazen do velmi početného řádu roztoči (Acarina). Trudník tukový nezpůsobuje v podstatě žádné, klinicky zřejmé onemocnění, a uvádí se, že je jím nakaženo přes 10% lidské populace. V krátkosti lze hovořit o dalších rizikových faktorech růžovky, a tím je hypertenze (vysoký tlak krve), dále to může být onemocnění gastrointesti­nálního traktu apod.

 

Že je to vyléčit nesnadné.

Budete se učit a budete poslouchat o trvalém vyléčení akné rady od svého lékaře. Ve skutečnosti, většina dermatologů  ani neví, co je skutečnou příčinou akné. Nezáleží na tom, jaký typ akné máte. Ať už trpíte: akné vulgaris, akné conglobata, akné Rosacea, akné fulminans, nebo máte černé tečky, whiteheads, papuly, pustuly, Uzliny nebo cysty: Zásady potřebné k léčbě akné jsou v podstatě pořád stejné.

 

Pokud budete dodržovat těchto 7 zásad  budete  fungovat a nevadí  zda máte dospívající nebo dospělé akné, zda jste trpíte akné na zádech, ramenou a hrudníku, nebo pokud trpíte ženskými nemocemi které  jsou příbuzné akné, jako je menopauza akné nebo akné díky měsíčním cyklům.

 

Zkuste náš Kurkumin nebo přírodní antibiotikum Cordyceps  na plet v kombinaci s Zeolitem pro orální použití je dobrá i Ganoderma v kombinaci s Kurkumínem tyto všechny přírodní produkty posilují  játra ledviny srdce a plíce kde všechny tyto probléme při oslabení těchto orgánu  vznikají.  Pokud se chcete vyléčit je potřeba  tomu obětovat čas a zkusit i  nové věci které nemáte vyzkoušeny.

 

Záleží pouze na Vás jak se ke všemu postavíte .Jedná se o jednoduchý, jedinečný životní styl "vychytávky",  které můžete začít dělat dnes, přímo v soukromí svého domova. A pokud začnete dodržovat  tyto metody dnes - začnete vidět a cítit výsledky během 3-4 týdnů

 

Podívejte se  na naše doplňky , které Vám mohou v boji s akné pomoci zejména produkty jako je  Chlorella , Zeolit a Cordyceps by mohli výrazně pomoci..

 

Více info na www.naturgreen.cz