MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Břišánek

Břišánek pro zdravé bříško
Zklidňuje trávicí trakt a působí proti zácpě i průjmu
120 kapslí po 420 mg

Břišánek je čistě přírodní kombinace výživného mladého ječmene s palliem proti zácpě a rostlinnými extrakty s dezinfekčními a zklidňujícími účinky z Aloe Vera, aksamitníku vzpřímeného a kurkumy dlouhé s 98 % účinných kurkuminoidů.

Břišánek pomáhá:

  • Kurkuminoidy a lutein zklidňují játra.
  • Změkčuje stolici a preventivně působí proti zácpě i průjmu.
  • Čistí střeva a trávicí trakt.
  • Napomáhá proti plynatosti.
  • Mladý ječmen vyživuje organismus.
  • Obsahuje bílkoviny, vitamíny, minerály a stopové prvky.
  • Působí protizánětlivě.
  • Zklidňuje podrážděný žaludek.
  • Obsahuje účinný polysacharid acemanan.

Mladý ječmen někdy známý jako zelený ječmen nebo také Barley Grass je doslova plný živin, aktivních enzymů, chlorofylu a dalších účinných látek. Tajemství jeho kvality skví v způsobu pěstování a následného zpracování. Proto jsme vybírali našeho dodavatele bez kompromisů. Nejvyšší kvality a obsahu výživných a aktivních látek dosahuje ječmen pěstovaný v Austrálii. Proč tomu tak je? Australská příroda a půda je totiž čistá a klima maximálně příznivé. Rostlinky se mohou těšit sluncem, výživnou půdou a hlavně rostou na čistém vzduchu. Dodavatel má certifikát GMP (Good Manufacture Practise), který zaručuje kvalitu pěstování a následného zpracování. Rostlinky se sklízejí zhruba 20 cm vysoké, kdy obsahují nejvíce živin, lístečky se sprejově suší a melou tak, aby vysoké teploty nepoškodily enzymy a další účinné látky, poté se okamžitě vakuuje, takže prášek nemá šanci na vzduchu oxidovat.

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) je asijská rostlina z čeledi zázvorníkovitých z níž se zpracovává její oddenek typicky žlutooranžové barvy. Známá je především jako koření – kurkuma, která se přidává i do kořenící směsi Curry. Málo kdo však zná kurkumu i z její druhé strany, a to jako léčivo. Tradiční čínská medicína i indická Ajurvéda používá kurkumu a zejména její výtažek na podporu trávení, zklidnění trávicích problému, k pročištění jater a krve. Moderní vědecké studie potvrdily, že kurkumin velmi pozitivně působí na celý trávicí trakt a dokonce jej chrání před rakovinou. Vědci z univerzity Swensea vydali článek v European Journal of Cancer, který potvrzuje, že shrnuje, existuje dostatek důkazů, které odůvodňují zahájení klinických zkoušek zkoumající účinky perorálního užíváni kurkuminu u pacientů s invazivními zhoubnými nádory nebo preinvazivními lézemi trávicího ústrojí, zejména tlustého střeva a konečníku.

Psyllium je velmi účinná vláknina získávaná z osení jitrocele indického (Plantago ovata) a stejně jako kurkumin se používá v indické Ajurvédě již déle než 2000 let. Má úžasnou schopnost bobtnat a svůj objem dovede zvýšit až 40x a vytvořit čistící gel. Ve střevech působí tak, že je jemně masíruje zevnitř, zbavuje je nečistot a navazuje na sebe toxiny. Tím v nich navozuje opětovnou rovnováhu. Psyllium nemá žádné vedlejší účinky a mohou jej užívat i děti a těhotné ženy.

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) známý svým obsahem luteinu a zeaxanthinu hlavně na podporu zraku. Opomíjeným účinkem aksamitníku, který je známý zejména v jeho tradičním místě výskytu v Mexiku, je blahodárné působení na trávicí trakt a zklidnění žaludku při stresu nebo nevolnostech. Lutein a zeaxantin z aksamitníku působí také jako antioxidanty.

Aloe Vera je přírodní zázrak, který byl známý již ve starověkém Egyptě a Řecku. Má velmi široké spektrum užití od potírání popálené nebo podrážděné kůže gelem z listů až po léčbu zácpy, střev a metabolických poruch. Pití gelu nebo šťávy z Aloe Vera pomáhá také při pálení žáhy. Má dezinfekční, detoxikační a antioxidační účinky. Obsahuje vitamíny, minerály, saponiny, polysacharidy – nejúčinnější z nich acemanan, glykosidy a mastné kyseliny. Náš extrakt z Aloe Vera má sílu 100:1 a obsahuje 1 % účinného polysacharidu acemanan, který podporuje imunitní systém v boji proti choroboplodným zárodkům, což je cenné zejména při oslabení dětské imunity.

Všechny účinné a 100% čisté extrakty a prášky z mladého ječmenen a psyllia v přípravku pro děti Břišánek  jsou od renomovaných dodavatelů, kteří splňují nejpřísnější normy a certifikace. Mají standardizovaný obsah účinných látek, takže vždy víte co sobě i svým dětem podáváte. V našich kapslích naleznete pouze tyto extrakty bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí, které nemají se zdravím dětí co dělat a opětovně by zatěžovaly jejich vyvíjející se organismus.


REKLAMA

Chcete-li se o přípravku Břišánek pro zdravé bříško a dalších dětských produktech řady Naturgreen dozvědět více, doporučujeme

www.naturgreen.cz