MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

BystroOčko

BystroOčko

Nová silná komplexní formule
120 kapslí po 500 mg

 

BystroOčko je přípravek vyživující oči dětí i dospělých. Kombinuje prášek z tolice vojtěšky (Alfalfa) s extrakty ze lnu setého – omega-3 nenasycené mastné kyseliny, aksamitníku vzpřímeného – lutein, zeaxanthin, β-karoten, extrakt z brokolice s obsahem sulforaphanu a extrakt ze světlíku lékařského.

Ostrovid vyživuje dětské oči zevnitř

  • Lutein a zeaxanthin zlepšují vidění a vyživují oko.
  • Z β-karotenu si tělo vyrábí vitamín A.
  • β-karoten je důležitý antioxidant, který oko chrání před volnými radikály.
  • Sulforaphan je silný antioxidant, který chrání nervovou soustavu.
  • Omega-3 mastné kyseliny podporují CNS (centrální nervovou soustavu).
  • Prášek z vojtěšky obsahuje vitamíny A, D, E, K a další.
  • Světlík lékařský se používá od nepaměti v lidové medicíně na léčbu očí.
  • Obsahuje flavonoidy ze světlíku lékařského.
  • Bez vedlejších účinků.
  • Vojtěška obsahuje dezinfekční chlorofyl.
Aksamitník vzpřímený obsahuje ve svých květech žluté barvivo lutein, zeaxanthin. Stejné barvivo obsahuje i lidské oko v makule – žluté skvrně. S přibývajícím věkem oko tento pigment ztrácí a zrak se zhoršuje. Pokud má už dítě problémy s viděním je vhodné mu lutein a zeaxanthin přidávat do stravy. Zabrání se tak dalšímu zhoršování očních vad. Zároveň lutein a zeaxanthin zlepšují noční vidění, což ocení zejména řidiči a lidé s šeroslepostí. Lutein také chrání oko před podmíněnou degenerací makuly, což je geneticky dané onemocnění.

Omega-3 mastné kyseliny, které získáváme ze slněných semínek, které slouží jako jejich přirozený zdroj. Omega-3 mastné kyseliny mají příznivý účinek na vývoj dětské centrální nervové soustavy (CNS), podporují imunitní systém a slouží i jako prevence kardiovaskulárních onemocnění v pozdějším věku. Nedostatek omega-3 mastných kyselin při vývoji CNS může vést až k retardaci procesu vývoje nervové soustavy a mozku, zejména u nejmenších dětí.

β-karoten jak už bylo řečeno je provitamín A. Tělo si z jedné molekuly β-karotenu vyrobí dvě molekuly vitamínu A, který je pro oči nezbytně nutný. Zároveň je β-karoten bezpečnější, než samotné podávání vitamínu A, protože se jím nelze nebezpečně předávkovat. Hrozí maximálně oranžové zabarvení kůže, kterou také chrání, zejména v letních měsících, když je vystavena slunci. β-karoten je zároveň účinný antioxidant, který tělo chrání před volnými radikály, které poškozují buňky a způsobují rakovinu.

Tolice vojtěška je nazývána také svým, arabským názvem Alfalfa, což znamená „otec potravin“. Tato rostlina obsahuje ve svých listech vitamíny A, D, E, K a B6. Obsahuje také železo, draslík, bílkoviny, vápník a chlorofyl. Vojtěška má dezinfekční a antiseptické účinky, posiluje imunitní systém a detoxikuje a odkyseluje organismus. Naše vojtěška pochází až z Austrálie, kde je dostatek čisté a výživné půdy, ze které čerpá živiny do svých lístků. Těší se hojnému slunečnímu svitu a nezatěžuje ji smog. Je ekologicky pěstována a sklízena šetrně tak, aby všechny živiny zůstaly neporušené.

Brokolice, stejně jako další brukvovitá zelenina obsahuje látku sulforaphan, která je momentálně předmětem řady studií. Působí v těle jako silný antioxidant, snižuje cholesterol a tím chrání všechny cévy, včetně jemných kapilár v oku před ucpáním. Supforaphan navíc dovede podporovat tvorbu enzymů, které neutralizují karcinogeny a blokují růst nádorů.

Světlík lékařský je bylina, které se používá od nepaměti v lidovém léčitelství při zánětech oka. Lze jej užívat vnitřně i zvenčí. Obsahuje glykosid aukubin, tříslovinu, silici, hořčiny, flavony a další účinné látky. Světlík je výborným pomocníkem a léčí při únavu očí, záněty spojivek, slzných váčků a kanálků a zároveň podporuje i trávicí systém a pomáhá i při nechutenství.  

Všechny složky přípravku BystroOčko jsou standardizované a pochází od renomovaných dodavatelů. Tím vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky a je v nich maximum živin a účinných látek, které podporují zdravý vývoj oka u dětí a zachování dobrého vidění u dospělých.


Více informací o zdravých produktech pro děti a také i o komplexním doplňku BystroOčko

naleznete zde.

Doporučujeme

www.naturgreen.cz