MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Chlorella a Spirulina zbavují tělo těžkých kovů


Toxiny v podobě těžkých kovů na naše tělo útočí ze všech stran. Hliník se do těla dostává z deodorantů, rtuť ze zubních výplní a další jako je arsen, kadmium a olovo se šíří spolu s odpadem a industrializací. I když se těžkým kovům můžeme snažit vyhýbat, jak se dá, stejně se k nám budou nadále dostávat. Vzhledem k tomu, že i malé množství těžkých kovů má na tělo negativní účinky, jako jsou bolest hlavy, únava, zažívací problémy a kožní onemocnění, je důležité používat přírodní prostředky, které dovedou naše tělo těchto toxických těžkých kovů zbavit.

Jak Chlorella a Spirulina odstraní z těla těžké kovy?

Odpověď na tuto otázku je stejně jednoduchá, jak je jednoduchá stavba těla jednobuněčných organizmů. Spirulina i Chlorella jsou dva samostatné druhy jednobuněčných řas, které na zemi existují stejně dlouho, jako život sám. Obě dvě byly v mnoha tradičních společnostech uctívány, jako super potraviny a dnes jsou důležitější, než kdykoliv jindy, pokud si chceme zachovat zdravý organizmus a pohodu.

Spirulina se používá jako chelační činidlo pro odstraňování toxinů, jako je rtuť a radioaktivní látky, z těla. Také slouží k odstranění kadmia a olova z odpadních vod. Chlorella je zase schopna na sebe toxické látky navázat a tím je odstranit z celého tělního systému. Chlorella obsahuje proteiny a peptidy, které mají strukturu, která je schopna tyto látky na sebe navázat a dostat z těla ven. Chlorofyl obsažený v obou řasách taktéž detoxikuje tělo od těžkých kovů.

Stejně důležité, jako odstranění těžkých kovů z organizmu je i jeho následná regenerace a hojení, které Chlorella i Spirulina podporují. Jsou plné vitamínů, minerálů, bílkovin a tuků, které synergicky spolupracují a tím tělu navracejí energii a vitalitu.

Pokud chcete své tělo účinně detoxikovat, jsou potřebné vysoké dávky Chlorelly i Spiruliny, aby mohly účinně navázat všechny toxiny a očistit od nich tělo. Abyste však nezpustili bouřlivé detoxikační reakce organizmu, je dobré začít si řasy dávkovat postupně, například od 500mg denně až po 20 – 30g za den. Po dokončení detoxikační kůry si ponechte udržovací dávku 3 – 6g řas denně.

Samozřejmě je nezbytné, abyste užívali Chlorellu a Spirulinu v odpovídající kvalitě, protože ne všichni výrobci Chlorelly a Spiruliny dodávají na trh dostatečně kvalitní suroviny. Někteří dokonce přidávají k řasám plniva a aditiva, která v čistých lisovaných řasách nemají co dělat. Proto se nenechte zlákat příliš levnými výrobky a kupujte řasy jen v prvotřídní kvalitě. 

KVALITNÍ CHLORELLU I SPIRULINU MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE

DOPORUČUJEME
www.naturgreen.cz