MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Chytrá hlavička

Chytrá hlavička
Nová komplexní formule na podpodu kognitivních funkcí
120 kapslí po 500 mg

Chytrá hlavička je přípravek pro děti, který vyživuje jejich nervový systém a podporuje kognitivní funkce. Obsahuje extrakt z korálovce ježatého, což je dřevokazná houba, která obsahuje polysacharidy, které příznivě působí na nervový systém. K tomu je přidán extrakt z pupečníku asijského – Gotu Kola, který obsahuje triterpeny a řadí se mezi mozkové nutrienty s adaptogeními a tonizujícími účinky na nervový systém. Spirulina platensis má v přípravku očistnou funkci, protože na sebe dovede navázat těžké kovy a vyloučit je z těla ven.

Jak Chytrá hlavička funguje

  • Stimuluje nervový systém.
  • Zlepšuje paměť a kognitivní funkce.
  • Zbavuje tělo těžkých kovů, které poškozují mozek a nervový systém.
  • Zvyšuje odolnost proti stresu.
  • Podpůrná léčba u ADHD, LMD a neuróz.
  • Aktivizuje centrum řeči.
  • Působí proti depresím a neurózám.
  • Vyživuje nervový systém a pomáhá jeho regeneraci.

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je houba tradičně pěstovaná v Číně, kde je také cennou gurmánskou pochoutkou. Roste na tvrdém dřevě poškozených dubů a buků, u nás velmi vzácně a je zákonem chráněný. V Asii se pěstuje na balících s pilinami podobně jako u nás hlíva. Dále korálovec náš výrobce šetrně zpracuje metodou alkoholové a vodní extrakce a výsledný produkt sprejově usuší tak, aby obsahoval co nejvíce cenných polysacharidů. Má veškerou potřebnou certifikaci a standardizovaný obsah polysacharidů, tudíž vždycky víme, že je dostatečně silný. Korálovec obsahuje také bílkoviny, aminokyseliny, minerály, threitol, D-arabinol a kyselinu palmitovou. Podle studie Takashiho Mizuna z Japonské univerzity korálovec pomáhá a podporuje regeneraci nervové tkáně.

Gotu Kola – pupečník asijský (Centella asiatica) je plazivá rostlina rostoucí v bažinatých oblastech Srí Lanky, Indie, Číny, ale také Afriky a Austrálie. Jde o hodně používanou léčivou rostlinu zejména v tradiční čínské medicíně. Má mírný sedativní účinek, který ocení zejména rodiče hyperaktivních dětí. Neutlumuje ale příliš a navíc podporuje paměť a zlepšuje koncentraci. Mezi účinné látky Gotu Koly řadíme hlavně triterpeny, díky nimž se může právem řadit mezi adaptogeny, tonizační činidla a neuro nutrienty. Dle vědeckých studií pupečník asijský podporuje centrum řeči a tradiční indická medicína Gotu Kolu užívá na prodloužení života, vitalitu, dlouhodobé mentální zdraví a brání degenerativním procesům. Zároveň i zlepšuje krevní oběh, čímž napomáhá lepšímu zásobení tkání živinami.

Spirulina platensis je sladkovodní sinice, která má modrozelené zbarvení způsobené chlorofylem a mordým barvivem fukocynem. Obsahuje bílkoviny, nukleové kyseliny, animokyseliny, železo, vitamíny skupiny B včetně B12. Vitamín B12 je důležitý pro nervovou soustavu. Spirulina na sebe navíc dovede vázat těžké kovy, které tělu, zejména nervům škodí, některé studie poukazují, že hliník může stát za některými neurodegenerativními nemocemi. Naše spirulina pochází s Taiwanu, kde má dostatek čisté vody, slunce a tepla, aby mohla dobře růst a získat do svého těla všechny živiny. Po sklizni je šetrně sprejově usušena tak, aby obsah výživných látek zůstal v maximální míře zachován.

Všechny složky přípravku Chytrá hlavička jsou standardizované a pochází od renomovaných dodavatelů. Tím vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky a je v nich maximum živin a účinných látek, které podporují zdravý vývoj nervové soustavy dětí a podporují jejich kognitivní funkce.   


REKLAMA

Více informací o zdravých produktech pro děti a také i o komplexním doplňku Chytrá hlavička naleznete zde.

Doporučujeme

www.naturgreen.cz