MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Cordyceps obnovuje plnohodnotný sexuální život


      Cordyceps sinensis, čínská houba zvaná v překladu „Boží dar“ je považována díky svým léčivým schopnostem za nejcennější houbu vůbec. Tento endemit žije až u zasněžených vrcholků Himalájí v Tibetu v nadmořské výšce 4000m.
      V čínské medicíně se
Cordyceps používá jako přírodní prostředek k léčbě sexuálních dysfunkcí u mužů i žen. Kromě toho léčí také ledviny, srdce, plíce, játra, zlepšuje imunitní systém a je inhibitorem růstu rakovinných buněk. Tato houba obsahuje spoustu účinných aktivních složek, jako jsou D – mannitol, polysacharidy, gama aminokyseliny máselné (GABA), statiny a enzymy. Tyto jsou schopny celkově zlepšovat zdravotní stav organizmu a dodat mu vitalitu.
      Vzhledem k účinnosti Cordyceps jej zkoumaly četné studie od roku 1972. Po více než čtyřicetiletém výzkumu Vědci zjistili, že
Cordyceps lze používat jako lék u erektilní dysfunkce a impotence. To potvrdila i japonská studie z roku 1995. Jak Cordyceps funguje? Extrakt z Cordyceps je schopen působit na hladké svalstvo a uvolnit ho, tímto působí i na kavernózní tělesa v penisu. V této oblasti se nachází žíly, tepny a svaly zodpovědné za erekci. Když jsou kavernózní tělesa stažená, krev nemůže pronikat dál a to způsobuje erektilní dysfunkci.
      Vědci v Číně také zjišťovali, jak může
Cordyceps ovlivnit potenci. Klinické studie se účastnilo 286 mužů trpících impotencí. Všichni z nich dostali za úkol užívat výtažek z Cordyceps 40 dnů. Po nich hlásilo zlepšení sexuálních funkcí 183 pacientů. Po dalších 40 dnech uvedlo 50% pacientů, že byl jejich sexuální život plně nebo částečně obnoven.
     
Cordyceps zlepšuje sexuální funkce tím, že posiluje krevní oběh, uvolňuje hladké svalstvo cév a tím dojde k jejich rozšíření a zvýšení průtoku krve do srdce. Libido mužů a žen stimuluje zvýšením průtoku krve do pohlavních orgánů. Kromě zvýšení libida lze Cordyceps použít i k navýšení počtu spermií a ke zvýšení jejich pohyblivosti. U žen se používá na zlepšení plodnosti.
      Cordyceps neléčí pouze krevní oběh a
pohlavní orgány. Užívá se také ke snížení krevního tlaku, reguluje hladinu cholesterolu, pozitivně působí na štítnou žlázu a působí proti infekcím, čímž podporuje imunitní systém.
      Ideální je používat
Cordyceps jako doplněk stravy. Je třeba dát si pozor, aby měl jasný původ doložený certifikáty, a aby jeho zpracování proběhlo fermentací, protože pouze tak se v něm uchová dostatek polysacharidů, proteinů, stopových prvků a dalších účinných látek.  

CHCETE SE O CORDYCEPS DOZVĚDĚT VÍCE? VÍTE KDE KVALITNÍ CORDYCEPS KOUPIT?
NAVŠTIVTE:

www.naturgreen.cz