MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Poradíme jak na migrénu

 JAK NA MIGRÉNU JE DOBRÉ  REISHI


Migrény jsou silné bolesti hlavy, bušení srdce na jedné straně hlavy, někdy na obou stranách hlavy. Bolesti hlavy jsou vysilující a mají vliv na kvalitu života těch, kteří  jí trpí. V posledních letech došlo ke zvýšení počtu dospívajících, kteří trpí migrénou. V posledních letech došlo k nárůstu v případě migrény, zejména mezi věkem ve  skupině 10 let až 30 let.
 
 
Výzkumná studie publikovaná v "International Journal of Pharmacy", v roce 2012 zkoumala účinek Reishi houby (Ganoderma lucidium) na symptomů migrény.
 
Reishi je tradiční lék k léčbě migrén ve střední a východní Asii. Studie zkoumala účinek Reishi na četnost a dobu trvání migrény. Je dobře známo, že použití běžných léků pro léčbu migrény, které se podávají s frekvencí třikrát týdně nebo více, zvyšuje se riziko nežádoucích účinků, zejména u dětí a dospívajících.
 
 
Mezi měsíci  březen až květen, 2012, bylo dodáno-vyplněno  220 dotazníků na průzkum této „nemoci“ od z mezinárodních pacientů na klinice v Karáčí –Pákistán.  Z toho u 66 pacientů bylo zjištěno, že trpí chronickou migrénou.
Podle dotazníků, nejčastější příčiny migrény jsou: stres / napětí 50.90%, citlivost na světlo (fotosenzitivita) 48,18% a hlasitý hluk 45,5%.
 
Pacienti užívali Reishi po dobu jednoho měsíce až jeden rok. Po použití Reishi 62 pacientů (93,99%) uvedlo, vysokou úlevu od bolesti a snížení frekvence záchvatů,  u 54 pacientů (83,18%)  nebyly hlášeny žádné vedlejší účinky po užití Reishi. Nežádoucí účinky, které byly hlášeny byla  pouze citlivost trávicího traktu, příznaky, které jsou typické i pro ty, kteří trpí chronickou migrénou.
 
Lesklokorka-Reischi  se vyrovnala s  účinky na nervový systém a umožňuje  tím tělu lépe zvládat stres a napětí a také umožňuje klidnější spánek. Mezi lidmi s migrénou, která byla spojená se stresu a napětím  ulevila a  prokázala účinnost ve snižování relapsy a došlo  zde k vyvážení  nervového  systému a tím k zlepšení a tím k  přizpůsobivosti na každodenní stres.
 
Novinka na migrénu na našem eshopu vhodná pro kombinaci užívání s Reishi je Naturgreen® MigrainMax. Tato nová přírodní formule obsahuje směs bylinných extraktů a bylin skombinovaných speciálně tak, aby jemně a účinně pomáhaly.  Naturgreen® MigrainMax najdete  zdeChcete se o Reishi  a dalších našich produktech dozvědět více ?? další patentované a nejkvalitnější složení výrobků , které je na našem trhu dostupné  najdete na www.naturgreen.cz