MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Jak zhubnout s Acai?


V ovoci palmy Acai jsou jedinečné antioxidanty, které Vám mohou pomoci se snižováním váhy. Také obsahuje spoustu dalších vitamínů, bioaktivních látek, bílkoviny a omega-3 mastné kyseliny. Tím, že tělu dodáte potřebné živiny, se sníží Vaše chuť k jídlu a budete plní energie Naturgreen® Slim&Form nebo Acai Berry Thin kapsle jsou velmi dobrými pomocníky k Vaší dietě a ke cvičení.

Pojďme se spolu podívat, jak třeba  Acai na hubnutí používat.

Acai můžete také užívat ve formě extraktu v kapslích. Je třeba si vždy vybírat 100% přírodní produkt, ve kterém naleznete pouze přírodní extrakty bez pojiv a dalších éček. Existují osvědčené receptury, jako je Acai Berry Thin kapsle na hubnutí, které jsou namíchány ještě s dalšími extrakty, které podporují hubnoucí proces každá jinak. Tím vytvoří velmi účinný komplex látek, které zároveň vyživují tělo, působí proti vstřebávání přebytku cukrů a tuků z potravy, hlídají hladinu škodlivého LDL cholesterolu a snižují pocit hladu.

Užívání kapslí Acai Berry Thin je velmi jednoduché stačí si vzít ráno a večer 30 minut před nebo po jídle jednu  či  dvě tobolky. Užívání kapslí je ideální pro ty, kteří nemají čas složitě vařit nějaké hubnoucí čaje nebo si připravovat přesné kalorické dávky jídla a podobně.

Acai Berry Thin obsahují jedinečnou recepturu složenou se 100% přírodních extraktů s Acai, Granátového jablka, Chaluhy bublinaté -přírodní jod, Malinové listí,  Piperin a extrakt zeleného čaje. Tyto účinné bylinky jsou navíc doplněny Garcinií, která obsahuje kyselinu hydroxycitrónovou (HCA), jež je odpovědná za snižování LDL cholesterolu a omezuje přeměnu cukrů v tuky.

Abyste nejvíce vytěžili účinky Acai na hubnutí je dobré si ke kapslím přidat také pravidelné cvičení. Pokud chcete opravdu efektivně zhubnout, nezapomínejte také na zdravou a vyváženou stravu, ideální je ji rozložit do 5 menších denních dávek. Ráno si můžete dopřát více cukrů a kalorií, ale na večeři si raději dejte salát doplněný o bílkoviny. Dobrá je ryba, kuřecí maso nebo light mozzarela či jiný nízkotučný sýr. Od žádného přípravku na hubnutí nemůžete očekávat, že zázračně zhubnete bez změny jídelníčku a pohybu, jde hlavně o to, co nejvíce hubnutí zefektivnit a nastartovat v organizmu zdravý hubnoucí proces a metabolizmus.

K jídlu se snažte jíst co nejvíce nezpracovaných potravin, čerstvé ovoce a zelenina dokonale doplní detoxikační účinky Acai a vyplavíte z těla spoustu toxinů, které se v něm za léta nahromadily. Velmi zdravé a výživné je také lněné semínko, luštěniny, ořechy a otruby. Tyto potraviny spolu s Acai Berry Thin pomáhají k pravidelnému vyprazdňování a k pročištění střev. 

U každé diety nezapomínejte také na pitný režim. Obzvláště u cvičení člověk ztratí z těla spoustu vody a minerálů. Proto je dobré si minerály doplnit například korálovou minerální vodou, která obsahuje vyvážený poměr vápníku, hořčíku a více než 70 dalších mořských minerálů a stopových prvků. Dostatek tekutin také zamezí příliš častému pocitu hladu. Hlad je totiž velmi často jen převlečená žízeň. Lidské tělo potřebuje doplnit 2 – 3l vody denně. Spotřeba vody závisí na naší aktivitě, venkovní teplotě a dalších faktorech. Voda je v těle odpovědná za odplavování toxinů, transportuje výživu do buněk, reguluje teplotu těla a chrání tělesné orgány. Na celkový výčet funkcí vody v těle by bylo možné napsat knihu. Pokud hubnete, je dobré tekutiny tělu doplňovat ve formě neslazených nápojů. Dobrý je zelený čaj, voda s citrónem, voda s aloe vera nebo již výše zmíněná korálová minerální voda. Určitě se vyhněte přeslazeným nápojům typu Coca-Cola. Pokud je vaše moč světle žlutá nebo průhledná, je to známka toho, že Vám tekutiny nechybí.

Cvičení a pohyb tělo potřebuje, ať hubnete nebo ne. Sedavý způsob života tělu neprospívá a má za následek vznik civilizačních chorob. Pokud neradi sportujete, zkuste třeba něco nového, jako je skákání na trampolíně nebo aquazorbing. Při těchto aktivitách spálíte velké množství kalorií za krátkou dobu. Aktivní pohyb je dobré provádět minimálně 3x týdně. Zkuste také více chodit, možná nemáte čas na procházky, ale není špatné třeba cestou do práce vystoupit o pár zastávek dříve z tramvaje nebo autobusu. Ranní procházka Vás velmi dobře probere a bude se Vám i lépe pracovat. Totéž můžete udělat i odpoledne cestou domů. Místo ježdění autem lze jezdit na kole, prospějete tím nejen tělu, ale i přírodě.

Pokud chcete zhubnout, mějte také na paměti, že jak šla kila pomalu nahoru, tak je také nemožné a také nezdravé je shodit příliš rychle. Acai může až zdvojnásobit množství shozených kil, které byste ztratili za normálních okolností dietou a cvičením. To znamená, že můžete zhubnout 1 – 2Kg týdně. Tímto tempem a pevnou vůlí se ke krásné štíhlé postavě zajisté dopracujete.

Důležité info pro ty, kteří chtějí docílit úbytek váhy

Nedostatek jodu může vliv na přírůstek, nebo úbytek váhy

Štítná žláza je orgán specializovaný na produkci hormonů, které řídí především metabolismus. Při snížené hladině hormonů  (nedostatkem jodu) dojde ke zpomalení metabolismu a může vzniknout částečná hypotyreóza neboli snížená funkce štítné žlázy se projevuje na mnoha systémech našeho těla a to  zejména také  nekontrolovatelným přírůstkem na váze.

Činnost štítné žlázy je přísně kontrolovaná hypofýzou, která pomocí hormonu TSH udržuje potřebnou aktivitu štítné žlázy. Hypofýza je orgán uložený v mozku, který funguje pro žlázu podobně jako řídicí centrum. K tomu, aby štítná žláza fungovala tak jak má je potřeba aby si vytvořila dostatek hormonu  T3 a T4 pro který je důležitý a potřebný dostatečný přísun jodu v potravě.

V případě nedostatku použijte náš čistý přírodní jod (vegan kapsle bez pojiv a éček) více informací  o kvalitě a zpracování je  zde 

Chaluha bublinatá - Kelp.  Možná, že  je to zrovna jod  to co vám k docílení vaší redukce váhy chybí? Užíváním našeho jodu nic nepokazíte, jedná se o čistě  přírodní produkt s doporučenou denní dávkou 150uq.

Chaluhu bublinatou-Kelp můžete  pro větší efekt bez obav kombinovat se všemi s našimi podpůrnými výrobky pro hubnutí jako je  Acai Berry ThinGreen Tea nebo  Spirulina a další.

CHCETE-LI SE DOZVĚDĚT VÍCE O ACAI NEBO DALŠÍCH PŘÍRODNÍCH PROSTŘEDCÍCH NA HUBNUTÍ A DETOXIKACI TĚLA PODÍVEJTE SE ZDE

DOPORUČUJEME

www.naturgreen.cz