MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Kotvičník zemní zvyšuje sexuální apetit u mužů i žen

Chtěli byste zvýšit své sexuální libido? Toužíte, aby se z Vás stal lepší milenec nebo milenka? Cítíte se stále unaveni a bez energie? Těžko dosahujete Vy nebo Váš partner vzrušení? Chybí Vám životní elán a chuť do života? Pak vám může pomoci kotvičník zemní!

Rostlinka, kterou západní i východní medicína využívá už přes 2000 let jako lék na problémy ledvin (ledvinové kameny) a močového měchýře, má také výrazné afrodiziakální účinky. Jeho hlavní prokázanou vlastností je zvýšení sexuální apetitu u muže i ženy, celkové zlepšení reprodukčních vlastností člověka a zvýšení elánu a chutě do života. Povzbuzuje tak sexuální vitalitu, u žen zvyšuje libido zejména v menopauze a mužům může pomoci při poruchách erekce a snížené hladině testosteronu. V současné době je také velmi oblíbený jako doplněk při kulturistice, neboť obsahuje látky, které zvyšují množství svalové hmoty a odbourávají tuk.

Dodává životní energii a jeho užívání se osvědčilo také v době velkého pracovního vytížení, v rekonvalescenci a pocitech únavy a vyčerpání.

Co je to kotvičník zemní a jak funguje?

Kotvičník zemní, neboli Tribulus terrestris  (účinná látka saponiny) Jsou to látky, které stimulují produkci testosteronu potlačením přirozených hormonálních receptorů. To následně vede k produkci většího množství luteinizačního hormonu, který povzbuzuje tělo, aby vytvořilo více testosteronu. To je ve zkratce kotvičník a jeho účinky. Pro moderní svět byl objeven až poměrně nedávno. Jako první začala kotvičník zemní blíže studovat Vojenská lékařská akademie ve spolupráci s farmakologickou sekcí Bulharské akademie věd. Netrvalo dlouho a kotvičník byl důkladně testován v laboratořích a vědeckých zařízeních po celém světě. Lze tedy s jistotou říci, že kotvičník zemní je jednou z nejvíce testovaných a probádaných rostlin na světě, a že všechny uváděné účinky jsou vědecky prokázány.


Nebudeme Vám zde složitě popisovat chemické procesy, ale pokusíme se  Vám to to vysvětlit co možná nejjednodušeji. Kotvičník zemní obsahuje mnoho prospěšných látek, které pomáhají tělu regulovat hormonální nerovnováhu v těle. Zpravidla platí, že čím je člověk starší, tím má v těle nižší hladinu pohlavních hormonů. U mužů jde především o testosteron a u žen o estrogen. Postupným snižováním hormonů dochází ke snížení sexuálního libida. Dále narůstá únava a upadá celkový životní elán a chuť do života. S přibývajícím věkem začíná také tělo ukládat stále více tuků na úkor svalové hmoty.

Nedávná studie potvrdila, že kotvičník zemní má účinky na zvýšení hladiny testosteronu u mužů, kteří trpěli jeho nedostatkem. Vzhledem k neúprosnému faktu, že s přibývajícím věkem se produkce testosteronu snižuje, kotvičník vřele doporučujeme mužům, ale i ženám nad 40 let.

Tato věková hranice je velmi orientační, nicméně platí v obecném měřítku, jelikož po překročení čtyřicítky hladina nejen testosteronu, ale i dalších pohlavních hormonů jde rapidně dolů. A proto bude mít kotvičník zemní na tuto věkovou skupinu nejlepší účinky.


S nadměrným ukládáním tuků pak mohou souviset problémy s cholesterolem, cukrovkou a dalšími civilizačními nemocemi. Kotvičník zemní neobsahuje žádné hormony. Obsahuje však látky, které nabudí tělo. To si pak samo začne chybějící hormony dotvářet a vyrovnávat jejich sníženou hladinu.

Pro koho je kotvičník vhodný, a pro koho ne?

Kotvičník zemní je vhodný pro všechny, kdo na sobě pozorují některý z uvedených projevů. Hladina hormonů se u člověka začíná snižovat přibližně po třicátém roce života. Proto nemá smysl, aby kotvičník užívali mladší lidé. Ti ještě mají hormony na vysokých hodnotách a užívání kotvičníku by pro ně bylo zbytečné a nefunkční. Obecně platí, že čím je člověk starší, tím jsou u něho účinky kotvičníku zřetelnější a silnější. Užívání kotvičníku také nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že kotvičník neobsahuje žádné hormony ani jiné zakázané látky, je kotvičník zemní často užíván sportovci. Užívání kotvičníku zemního by se však měly vyhnout těhotné a kojící ženy.

Jak poznám, že mám nízkou hladinu testosteronu?

Kotvičník svými účinky pomůže mužům, kteří mají:

  • snížený zájem o sex
  • problémy s erekcí
  • nízkou produkci semene
  • ztrátu vlasů
  • únavu
  • úbytek svalové hmoty
  • nadměrné ukládání tuku
  • řídnutí kostí (osteoporóza)
  • kolísavou náladu
  • ztrátu sebevědomí

Kotvičník taktéž pomůže ženám, které trápí:

Čím více bodů splňujete, tím pravděpodobněji máte sníženou hladinu testosteronu a je pro vás vhodné užívat kotvičník zemní.

Jaké má kotvičník další zdravotní výhody?

Kotvičník zemní má i močopudné účinky, a proto je užitečným přírodním pomocníkem pro zachování zdravé funkce močové soustavy. Posiluje srdce, čistí krev, zvyšuje imunitu a obranyschopnost,ale zároveň zlepšuje i nervovou činnost.

Jedinečný pomocník každého muže Natural Strong Eross (for Men) a jedinečný přípravek sestaven speciálně pro ženy NATURAL CRAVING EROSS (for Woman)

To je jedinečná a originální síla synergie s vysokou biologickou dostupností a tím i nejsilnější výrobek na trhu s obsahem standardizovaného Kotvičníku zemního s 98 % steroidních saponinů, (furostanol, furostenedion, protodioscin, protogracilli a sapogenin diosgenin), Formule je navíc  synergeticky doplněna  pro nevyšší účinek  aminokyselinami  L-Arginin a L-Citrulin, ale i standardizovanými  bylinkami  a houbami, které tak zvyšují účinek celé formule. Pouze 100%  přírodní produkt bez pojiv, éček, protispékavých látek, přídatných látek  a dalších chemikálií info zde. 

Takováto mohutná kombinace s více bylinami může vytvářet doplňující účinky, poskytující nejen velkou synergii, ale i vyšší biologickou dostupnost, která je pak díky tomuto spojení vedena současně v několika na sobě nezávislých směrech.


Chcete-li se  ještě více dozvědět o přírodním přípravku s vysokým obsahem kotvičníku Naturgreen® Natural Strong Eross (for Men) a Natural craving  eross (for Woman) a dalších přírodních přípravků

doporučujeme

www.naturgreen.cz zde