MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Máte doma špatný sex? Chcete pomoci?

 Vraťte vášeň do své ložnice, pomůže Vám Cordyceps


 

 

Asi stárnu…

Tato znepokojivá myšlenka se dovede vetřít do Vaší mysli vždy velmi nečekaně, obzvláště po větší fyzické námaze. Možná máte stále stejnou fyzickou kondici, ale trénink a odpočinek po něm Vám začíná zabírat stále více času. Opravy domu jsou o něco těžší a ani v ložnici se Vám nedaří podat výkon, na který jste zvyklí. Víte, že už nevypadáte, jako muž, kterým jste býval, ale nechcete se smířit se stále silnějším pocitem, že se „cítíte starý“.

V čem je tedy problém? Nemusíte mít dostatek volného testosteronu. V lidském krevním oběhu se nachází dva typy testosteronu, vázaný a volný. Vázaný testosteron je již připevněn k nějaké molekule v těle a je většinou neúčinný. Na druhou stranu volný testosteron jednoduše ovlivňuje buňky a významně působí na libido, sílu, vytrvalost, prostě dělá z mužů muže.

V posledních letech je náš trh doslova zaplaven pochybnými výživovými doplňky, které mají zvyšovat hladinu volného testosteronu, tyto pochybné pilulky nebo nebezpečné pseudolékařské zákroky ale jen ohrožují vaše zdraví a kapsu. Nyní však klinické studie prokázaly, že potravinový doplněk z fermentovaného prášku houby Cordyceps sinensis aktivizuje tělo a přirozeně a hlavně bezpečně zvedá hladinu volného testosteronu v krvi. Vědci zjistili, že Cordyceps má mírný až zvýšený účinek na sexuální funkce. U některých lidí dokonce posiluje a zvyšuje touhu po sexu. Zejména u starších lidí studie zjistila viditelný nárůst mužnosti a sexuální touhy. Doplněním dalších minerálů, hlavně zinku a vitamínů, jako je B12 a B6 se prokázalo další zlepšení fyzické kondice, zlepšení vytrvalosti a podpořila se obnova organismu.

Ne každý Cordiceps na trhu má potřebnou účinnost a splňuje všechny potřebné normy. Náš výrobek splňuje nejpřísnější normy ISO9001, ISO14000, OHSMS18000 a certifikaci systému HACCP, což zajišťuje 100% kvalitu produktů. Důležité také je, že přípravek Cordyceps nemá žádné vedlejší účinky, posiluje vitalitu a podporuje dlouhověkost. Kromě toho také aktivizuje imunitní systém v boji proti infekcím.

Díky zvýšené hladině volného testosteronu budete mít u cvičení lepší výsledky s nárůstem svalové hmoty, zkrátí se Vám potřebná doba na regeneraci, zvýší se Váš sexuální apetit a prodloužíte si pocit bdělosti. Budete se opět cítit mužem se vším všudy na 100%. A to vše jen za pomoci přírodního produktu Cordyceps.

CHCETE SE DOZVĚDĚT O DALŠÍCH PRODUKTECH VRACEJÍCÍCH VITALITU?

Navštivte: www.naturgreen.cz