MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Může zelená káva pomoci v hubnutí?

 Green Coffee Bean Extract 10:1 GCA 50% kyselina chlorogenová, 50% polyfenolů (standardizováno)Pokud si chcete  koupit opravdu kvalitní a účinný výrobek, který bude mít pozitivní vliv  na Vaše tělo a organismus určitě si přečtěte  až do konce, všechny naše rady a informace, jak má kvalitní produkt vypadat. Je to zadarmo vy se potom můžete sami  rozhodnout kde  si co koupíte.

 
Naše nabídka pro Vás  je nejnovější trend v hubnutí nová komplexní formule  v kombinaci pro rok 2014 představuje - Green Coffee Bean &Garcinia Cambogia & Grenn tea & Psyllium Husk. Jedná se o nový  produkt, který pomáhá při kontrole váhy a má „termogenní“ efekt s antioxidačními účinky. Je založen na nejnovějších trendech, garantující špičkové výsledky.
 
Novinka jediný nejsilnější originál na trhu Green Coffee Bean Extract  GCA (green coffee antioxidant) 10:1 standardizovaný (zaručený),  který obsahuje 50% polyfenolů a minimálně 50% kyselina chlorogenové.
 
Označení GCA (green coffee antioxidant) je registrovaná značka toho, že výrobek obsahuje kyselinu chlorogenovou a polyfenoly včetně dalších složek, jako jsou třeba hydrolyzovatelné taniny (estery kyseliny gallové a glukózy nebo jiných cukrů) a fenylpropanoidy, například ligniny, flavonoidy a kondenzované taniny.  Tyto všechny účinné látky  jsou  potřebné k tomu, aby dokázali splnit Vaše očekávání se spalováním tuků a následným hubnoucím efektem.
 

Před každou Vaší koupí Vám doporučuji následující, ať víte, proč některé přípravky fungují a jiné ne! 

Před nákupem produktů ze Zelené kávy zpomalte, důkladně si přečtěte etiketu a držte se těchto tří pravidel pro nákup dobré a kvalitní zelené kávy.
 
 
1) V extraktu zelené kávy ,ale i  u dalších složek  si musíte vždy hlídat hodnoty účinných složek. Např. u zelené kávy  platí, čím vyšší procentuální GCA – podíl kyseliny chlorogenové  a účinných polyfenolů, tím má káva vyšší kvalitu a lepší účinky. Čím méně účinných látek v kávě je, tím je méně kvalitní. U extraktů zelené kávy je také velice důležité, aby byly standardizované, slovem „standardizovaný“ nám výrobce zaručuje, že certifikoval svůj výrobek a ten má vždy stejné hodnoty účinných látek. Někteří menší výrobci či překupníci si totiž šetří náklady a kávu pouze extrahují, ale vlastně vůbec neví, kolik účinných složek obsahuje. Tento nezměřený „no name“ prášek někdy dokonce ještě naředí surovou kávou, a pak ji nevyzkoušenou bez záruky prodají. To, že je výrobek „standardizovaný“ musí být uvedeno na obale u složení výrobku a takto se výrobek musí notifikovat. Pokud na obale nic o standardizaci nenajdete, nemusí Vaše káva obsahovat žádné, nebo obsahuje třeba jen polovinu účinných látek.
 
 2) Jestliže někdo píše, že 500mg extraktu zelené kávy v poměru 10:1 se rovná v přepočtu 5000 mg kávy je  to  absolutní  nesmysl, váha je a musí být logicky pořád stejná. Je to tak pouze napsáno  pro Vás, zákazníky, aby to ve Vás vzbudilo pocit a myšlenku toho, že  kupujete něco extra  a do těla dostáváte více účinných látek. Tak to ale  vůbec není. Extrahováním suroviny  na 10:1  nebo v jiném poměru, jde vždy pouze o vytvoření znásobení účinku-síly dané látky, a tím  účinných látek. V žádném případě, nemůžete získat 1kg extraktu z 10kg, tak jak někteří píší, že 500mg = 5000mg to je absolutní matematický nesmysl. Vždy to musí být a je  pouze opačně. Ten kdo  píše takový nesmysl asi vůbec neví základní věci o svém výrobku a o tom, co prodává! Pro Vás je důležité, ale vědět  pokud extrahovaný prášek není standardizován, tak může jít pouze o zelenou kávu nebo extrakt kávy naředěný s obyčejnou kávou. Ten však  může být úplně bez účinných látek, nebo s jejich minimálním obsahem, což se týká i účinné GCA a polyfenolů, což jsou antioxidanty a obě tyto látky se účinně podílejí na spalovacím efektu. Pokud ve výrobku tyto látky nejsou, můžete jej užívat klidně 1kg denně, ale žádný účinek se nedostaví.
 
3) Je důležité znát počet, druh a váhu kapslí. Jestli jde o kvalitní vegan HPCM kapsle, nebo o lacinou želatinu nebo o úplně nejhorší lisované tablety s pojivy. Od toho všeho se odvíjí kvalita a potažmo také cena!!!
 
Uveďme si je jeden příklad, abyste se jako laici mohli u nákupu zelené kávy zorientovat a koupili kvalitní výrobek. Pokud někdo na příklad nabízí „Zelenou kávu 45% GCA za super cenu v balení 60 ks želatinových kapslí nebo tablet o váze 500mg za pouhých 299Kč" tak vězte, že většinou jako „bonus“ dostanete navíc v té samé kapsli „zdarma“ spoustu pojivých látek a éček, které jsou nezbytné, pokud se surovina plní do želatinových kapslí Tato „éčka“ jsou většinou Stearát hořečnatý – hořečnatá sůl, Maltodextrin, Magnesium-stearát další látky, které po požití kapsle zelené kávy dostanete přímo do Vašeho organismu. Zelenou kávu si přece kupujete s účelem zlepšit své zdraví, nikoliv s účelem dostávat chemikálií do těla.
 
Sami se po přečtení těchto informací  musíte rozhodnout, kde si výrobek a v jaké kvalitě a ceně  koupíte. Zda kvalitní surovinu 100% s označenou  čistou HPMC kapsli bez éček,  a dobře popsaný produkt nebo produkt nevalné kvality a neověřeného původu tak jak uvádím a popisuji výše.
 
Jsme  importní dovozci surovin od  certifikovaných výrobců a ne pouze internetoví překupníci. Certifikáty původu a kvalitě  zboží  máme  k dispozici .
 
Naše balení Green Coffee je  120 ks kapslí po 500 mg extraktu  4v1, to vše v přírodních čirých dvoudílných HPMC kapslích bez barviva ty jsou čisté bez pojiv a éček!!!

Důležité info pro ty, kteří chtějí docílit úbytek váhy

Nedostatek jodu může vliv na přírůstek, nebo úbytek váhy

Štítná žláza je orgán specializovaný na produkci hormonů, které řídí především metabolismus. Při snížené hladině hormonů  (nedostatkem jodu) dojde ke zpomalení metabolismu a může vzniknout částečná hypotyreóza neboli snížená funkce štítné žlázy se projevuje na mnoha systémech našeho těla a to  zejména také  nekontrolovatelným přírůstkem na váze.

Činnost štítné žlázy je přísně kontrolovaná hypofýzou, která pomocí hormonu TSH udržuje potřebnou aktivitu štítné žlázy. Hypofýza je orgán uložený v mozku, který funguje pro žlázu podobně jako řídicí centrum. K tomu, aby štítná žláza fungovala tak jak má  je potřeba aby si vytvořila dostatek hormonu  T3 a T4 pro který  je důležitý a potřebný dostatečný přísun jodu v potravě.

Testovací sada

 

Vyzkoušejte naši testovací sadu Lugolův roztok na přibližné změření množství  jodu ve vašem těle. V případě nedostatku použijte náš čistý přírodní jod (vegan kapsle bez pojiv a éček) více informací o kvalitě a zpracování je  zde Chaluha bublinatá - Kelp.  Možná, že  je to zrovna jod to co vám k docílení vaší redukce váhy chybí? Užíváním našeho jodu nic nepokazíte, jedná se o čistě přírodní produkt s doporučenou denní dávkou 150uq.

Chaluhu bublinatou - Kelp můžete  pro větší efekt bez obav kombinovat se všemi s našimi podpůrnými výrobky pro hubnutí jako je Acai Berry Thin, Green Tea nebo  Green Coffee, Spirulina a další.

 
 Více info o našem výrobku se dočtete na
www.naturgreen.cz