MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Nafukovací skákací hrady

 Vítejte na stránkách Skákací hrady


 
Hrady- profi skákačky-atrakce

Všechny naše nafukovací  skákací hrady jsou vyráběny, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.  Náš materiál - tkaniny a nitě používané u našich skákacích hradů jsou velmi těžké a kvalitní  a zaručeně vydrží i při nejnáročnějších skocích nejtěžších děti. 

Naše nafukovací hrady jsou žádány a využívány téměř na  všech  dětských dnech a domácích zahradních párty. Tam také můžete vidět naše profi skákací hrady v akci. Důvod je jednoduchý, děti velmi milují skákání hrad a rodiče jim to nedokáží odepřít.
 
 
 
Žádné franšízové ​​poplatky nebo licenční poplatky - Nechte si všechny zisky! Kupte si od nás skákací hrad jako další možnost Vašeho  výdělku. Při dobrém naplánování akcí je návratnost už po 10 akcích asi za 2 měsíce.
 

Zahájení podnikání s našimi profi skákacími hrady je snadné . Všechny tyto atrakce mají jako součást kompresor pro nafouknutí a vyfouknutí včetně opravné sady lepení a podložky pod hrad.
 
Rozměry atrakcí výška od 2 m až po 18m, šířka 2-12m ..
 
Materiál: vinyl tarpaulin 9-vrstvý, ohnivzdorný, UV odolný, voděvzdorný, síla 0,55- 0.60mm 18OZ 1000D , dvojité prošití nylonovou nití.
 
Vše certifikováno pro EU  -CZ  EN 14960 pro veřejná prostranství a hřiště s CZ a SK návody které jsou umístěny přímo  na atrakcí.


Myslete ve velkém --- Myslete  na  Skákací hrady
 
Ceny již od 40 000 Kč
Více info na www.megatrampoliny.cz