MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Natural Beta Glukan Extra Blend

Natural Beta Glukan Extra Blend
Jedinečná kombinace polysacharidů z hub a bylin doplněná o EGCG a sulforaphan
120 kapslí po 500 mg

Natural Beta Glukan Extra Blend kombinuje polysacharidy z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum), kterou jistě znáte pod jejím tradičním názvem Reishi, polysacharidy z trsnatce lupenitího (Grifola frondosa), která je známá pod japonským názvem Maitake a polysacharidy z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus). Kozinec je známý svými adaptogenními účinky na lidský organismus. Tyto silné houby a kořen bylinky jsou dle tradiční čínské medicíny doplněny o EGCG (epigalokatechin galát) ze zeleného čaje (Camelia sinensis) a o supforaphan z brokolice (Brasica oleracea), který je nyní v hledáčku nových vědeckých studií pro své antioxidační a protirakovinné působení.

Proč užívat Natural Beta Glukan Extra Blend?

  • Obsahuje cenné imunomodulační polysacharidy.
  • Působí jako prevence proti rakovině.
  • Adaptogenní účinky – zlepšuje přizpůsobivost organismu.
  • Zlepšuje obranyschopnost těla proti virům, baktériím a plísním.
  • Tradiční lék TČM.
  • Bez vedlejších účinků.
  • Slaďuje funkce vnitřních orgánů.
  • Obsahuje antioxidanty.
  • Posiluje váš organismus jako celek.
  • Vhodný pro děti jako prevence infekčních nemocí.

Reishi je známá v tradiční čínské medicíně více než 2000 let, kdy byla popsána jako „božská houba nesmrtelnosti“, kterou mohl ve své době užívat jen císař. V čem je skryto její tajemství? Lesklokorka je cizopasná dřevokazná houba, která roste pouze na tvrdém dřevě. Aby na něm mohla vůbec vyrůst, musí mít schopnost je do něj implementovat, k čemuž jí slouží imudomodulační účinky. Tím, že roste na tvrdém dřevě, čerpá sílu a léčivé látky přímo z mízy stromu. Většina medicinálních hub tradiční čínské nebo japonské medicíny roste na listnatých stromech s tvrdým dřevem. V něm spočívá jejich síla. Reishi se používá k léčbě a prevenci rakoviny, vyrovnává tlak krve, detoxikuje lidský organismus, pomáhá při alergiích, únavě a podporuje imunitní systém.

Maitake, tzv. tančící houba je známá zejména v Japonsku, kde se hojně využívala k jídlu i jako lék. Podle legendy, když ji mniši při pouti nalezli, tančili radostí. Proto tančící houba. Maitake se podobně jako Reishi míchá do různých směsí s houbami a bylinkami. Má schopnost vyvolat apoptózu (samozničení v rakovinových buňkách, posiluje svými beta-glukany imunitní systém, snižuje hladinu cukru v krvi a hlavně jde o naprosto bezpečnou houbu, která se v místě jejího výskytu používá jako potravina. Její beta-glukan je specifický tím, že je vázaný na bílkovinu. V roce 2009 klinická studie provedená v Memorial Sloan - Kettering Cancer Center potvrdila, že Maitake dovede aktivizovat buňky imunitního systému, zejména makrofágy, T-lymfocyty a NK-buňky. Zároveň studie potvrdila, že Maitake moduluje a stimuluje vrozenou i získanou imunitu organismu.

Kozinec blanitý je další z řady bylin využívaných v tradiční čínské medicíně. V jeho kořeni se nacházejí polysacharidy, saponiny, terpeny, steroly, betain a tzv. astragalové glykosidy. První zmínky o užívání kořene kozince blanitého jsou staré více než 2000 let a patří mezi jedny z nejdůležitějších energetických tonik, která tradiční čínská medicína používá. Má hojivé a protizánětlivé vlastnosti. Navíc dovede zvyšovat odolnost organismu, chrání játra, zlepšuje paměť a kognitivní myšlení a zpomaluje stárnutí díky látce cykloastragenol. Ten také zajišťuje funkčnost důležitých částí lymfocytů, které odpovídají za rozpoznávání patologických antigenů a jejich ničení.

Čajovník čínský zná asi každý z nás, ale mnozí již nevědí, že zelený čaj obsahuje léčivé katechiny, zejména epigalokatechin galát (EGCG). Tento antioxidant je znám zejména kvůli tomu, že se přidává do směsí na hubnutí. Má ale i jiné funkce, mezi které patří hlavně vychytávání a neutralizace volných radikálů, které poškozují buňky a mohou způsobit i rakovinové bujení. Zelený čaj také posiluje tělesné orgány, zejména srdce, podporuje činnosti vylučovací soustavy a celkově pozitivně stimuluje organismus.

Sulforaphan je látka získaná z brokolice, která má protirakovinné působení. Sulforaphan navíc v buňkách funguje jako signalizační molekula, která v buňce dovede aktivizovat „uspané geny“, které jsou deaktivované věkem, toxickým prostředím nebo špatnou výživou. Tyto geny poté způsobí, že buňka začne vytvářet své vlastní antioxidační a detoxikační enzymy. Jedním z nich je glutation, který chrání buňky před volnými radikály a snižuje množství zánětů v těle.

Celkový účinek Natural Beta Glukan Extra Blend je dán kombinací všech jeho složek, které ve vašem organismu společně kooperují. Tím, že je přípravek složen z čistých standardizovaných extraktů je zaručena jeho účinnost, protože přesně víte dle složení, co obsahuje a kolik účinných látek v extraktech naleznete. Pokud není extrakt standardizován, tak vůbec nemusí obsahovat uvedené účinné látky. Extrakty volíme zejména, protože jsou silnější, než kdybyste konzumovali složky přípravku jen v sušené podobě. To byste museli pro dosažení stejného pozitivního účinku na organismus mnohonásobně větší dávky každé jednotlivé složky, což pravděpodobně není ani možné zkonzumovat každý den.


reklama

CHCETE-LI SE O PŘÍPRAVKU NATURAL BETA GLUKAN EXTRA BLEND DOZVĚDĚT VÍCE, DOPORUČUJEME

www.naturgreen.cz