MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Natural Craving Eross for Woman

Natural Craving Eross for Woman
Zvyšuje libido a zkvalitňuje sexuální prožitky
120 kapslí po 550 mg

Ať už je to věkem nebo náročným obdobím, čas od času přijde období v životě ženy, kdy může pociťovat sexuální útlum. Nenechte se ubít argumenty, že je to normální a vyzkoušejte zaručeného pomocníka Natural Cravin Eross. Obsahuje L-Arginin, L-Citrulin a čistě přírodní extrakty z macy horské, vitánie snodárné, kotvičníku zemního, cordycepsu a aksamitníku vzpřímeného. Vše doplněno o zinek, který velmi úzce souvisí s hormony v těle a správným fungováním pohlavních orgánů.

Jak Natural Craving Eross pomáhá

  • Zkvalitňuje sexuální prožitky.
  • Podporuje libido.
  • Dodává do těla energii.
  • Zlepšuje prokrvení v těle.
  • Dodává tělu energii.
  • Podporuje svalovou výdrž a vytrvalost.
  • Pomáhá proti únavě a depresivním pocitům.

L-Arginin je semiesenciální aminokyselina, která byla poprvé izolována v roce 1886 švýcarským chemikem Ernstem Schultzem. Na úrovni genetiky je L-Arginin zapojen do struktury mediátorové RNA. L-Arginin se podílí na zvýšení oxidu dusíku v těle, ten je odpovědný za průchodnost cév a podporuje prokrvení svalů a pohlavních orgánů. Zároveň také podporuje zvýšení hladiny růstového hormonu, ten mimo jiné napomáhá zvýšení energie v těle a zlepšuje spalování podkožního tuku. Prostřednictvím oxidu dusíku, což je také neurotransmiter, který přenáší v mozku vzruchy, se zlepšuje paměť a koordinace pohybů. Navíc L-Arginin funguje jako antioxidant, který odbourává volné radikály v těle.

L-Citrulin je aminokyselina, kterou tělo potřebuje k syntéze proteinů. Napomáhá hojení, zmírňuje únavu, přesouvá energii do svalů a zlepšuje prokrvení svalů. Zrychluje účinek L-Argininu, protože se okamžitě vstřebává do krve, kde slouží jako zásoba na metabolickou přeměnu na L-Arginin. L-Citrulin napomáhá k navýšení okamžité energie v těle (ATP), která zvyšuje sílu, vytrvalost a oddaluje pocit únavy. Ve svalech L-Citrulin napomáhá rychlejšímu odbourávání kyseliny mléčné, protože se účastní Krebsova cyklu, kde se mění na malát a L-Arginin. L-Arginin a L-Citrulin dodáním energie a zlepšením prokrvení pomáhají ke zlepšení sexuálních prožitků a snazšímu dosažení uspokojení.

Maca horská (Lepidium meyenii) je zdomácnělá horská ředkev, kterou využívají obyvatelé And již 1300 – 2000 let. Je to potravina s vysokou nutriční hodnotou, kterou Peruánci používají nejen k jídlu. Používají ji k léčbě tuberkulózy, anémie, sterility a únavy. Podle etnobotanických studií je maca cenným pomocníkem proti depresi, rakovině, menstruačním bolestem, příznakům menopauzy a také jako afrodiziakum. Hlízy a kořeny rostliny se jí syrové nebo vařené, ale také se i suší a skladují v podobě prášku. Kořen má lehce štiplavou chuť i vůni podobnou karamelu. V Peru se sušený kořen přidává do marmelád, šťáv a alkoholických nápojů. V čem je maca výjimečná? Dvojitě zaslepená studie zkoumající efekt macy horské na ženy se sexuální dysfunkcí způsobenou selektivní inhibicí zpětného vychytávání serotoninu (SSRI). 17 žen užívalo macu, jejich sexuální funkce byly měřeny dotazníkem ASEX (Arizona Sexual Experience Scale) a MGH-SFQ (Massachusetts General Hospital Sexual Function Questionnaire). Výsledkem studie bylo, že je maca u žen velmi dobře tolerována, zmírňuje sexuální dysfunkcí způsobenou selektivní inhibicí zpětného vychytávání serotoninu (SSRI) a má velmi pozitivní vliv na libido. Maca horská v přípravku Natural Craving Eross obsahuje standardizovaných 5 % flavonoidů.

Vitánie snodárná (Withania somnifera) je Ajurvédská bylinka známá také jako Ashvagandha. Ta se v Indii používá do řady léčebných bylinných směsí. V Indii se řadí mezi tzv. „horké byliny“ s velkým potenciálem. Používá se pro muže i ženy, tamní lékaři ji předepisují ke zlepšení sexuálních funkcí a libida. V systému Ajurvédské medicíny je Ashwagandha králem bylin a tamní doktor Mitra popisuje, že je podle řady bylinných receptů Ashvagandha míchána do směsí na podporu sexuální touhy, vitality a obnovuje zdravý sexuální život. Vitánie snodárná obsahuje účinné látky – withanolidy, kterých je v našem standardizovaném extraktu 5 %. Kromě nich vitánie obsahuje esenciální mastné kyseliny, polyfenoly, které zajišťují antioxidační působení rostliny, steroly, beta-sitosterol, steroidní laktony a alkaloidy. Steroly a beta-sitosterol napomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi, udržují zdravý kardiovaskulární systém a udržují vitalitu organismu.

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je bylinka z čeledi kacibovitých a je hojně rozšířena v Asii, Evropě, Austrálii i v Africe. Její původní stanoviště a místo využití k léčivým účelům je však pobřeží Číny a Japonska. Kotvičník je nejvíce známý jako bylinka, která zvedá hladinu testosteronu. To platí u mužů, na ženské tělo finguje trochu jinak, zvyšuje u nich hladinu folikostimulačního hormonu (FSH) a stimuluje tvorbu estrogenu a estradiolu. Tím u žen narůstá libido a upozadí se případné neduhy spojené s menopauzou. Kotvičník je také vhodné používat u arterosklerózy a onemocnění srdce. Snižuje až o 30 % množství nánosů cholesterolu v cévách, upravuje krevní srážlivost a má silné tonizující a podpůrné účinky. U klinických studií byl zjištěn značný nárůst energie, síly, vytrvalosti a svalové regenerace. Náš kotvičník obsahuje ve standardizovaném extraktu 35x více fytosterolů, než pouhá usušená droga.

Zinek v podobě glukonanu zinečnatého je velmi dobře vstřebatelný do lidského organismu. Je to prvek s nezaměnitelnou funkcí v oblasti zdravé kůže, vlasů, nehtů a kostí. Ovlivňuje řadu tělesných pochodů, včetně reprodukčních orgánů Bez zinku by nic nefungovalo tak, jak má. Udržuje normální plodnost mužů i žen a hormonální hladiny v těle, dále se podílí na metabolismu tuků, svalů i cukrů.

Cordyceps sinensis, cizopasná houba v česku pojmenovaná po své hostitelské housence, housenice čínská. Jde o jednoho z nejpozoruhodnějších endemitů naší planety. Tato houba nakazí housenici a dva roky žijí v symbióze a houba postupně prorůstá jejím tělem až je housenka natolik vyčerpaná, že se zahrabe do země a houba dokončí svůj růst tím, že z ní vyrostou plodnice. Náš cordyceps sinensis je také pěstován v tibetu, ale neroste na housenkách. Pěstuje se na živných roztocích, a co nejvíce se napodobují podmínky volně rostoucího cordycepsu, bez nich vy se v něm nevytvořilo dostatečné množství účinných polysacharidů a dalších bioaktivních látek, jako jsou adenosin, D-mannitol, gama aminokyseliny máselné, statiny, enzymy a další látky. Cordyceps není v tibetu pouze lék proti virům, bakteriím a plísním. Dovede slaďovat funkce vnitřních orgánů, pomáhá neplodným párům otěhotnět a zlepšuje celkové prožívání sexuálního aktu.

Aksamitní vzpřímený (Tagetes erecta) je květina z čeledi hvědnicovitých, která pochází původem z Mexika a jižní Ameriky. Jeho květy obsahují žluté barvivo lutein a zeaxanthin, které se vyskytují v makule – žluté skvrně v oku. Kromě toho, že aksamitník vyživuje oči zevnitř, pomáhá také u žaludečních obtíží a zlepšuje náladu.

Jestliže prospět svému zdraví a zvýšit kvalitu sexuálního života, užívejte vždy jen čisté, standardizované přípravky bez barviv, éček, stabilizátorů a plnidel. Pouze tak podpoříte své zdraví a nebudete si dále zanášet tělo chemikáliemi. 


reklama
Vychutnejte si sexuální prožitky na maximum, zvyšte své libido a navíc podpořte své zdraví čistě přírodními produkty,
doporučujeme
www.naturgreen.cz