MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hai

 

Žijeme v prostředí plném toxinů a škodlivých zplodin, konzumujeme chemicky vyráběné potraviny plné aditiv s minimem živin, obklopujeme se technikou a lenivíme, stresujeme se a stále se za něčím honíme a spěcháme….  Naše kůže, vlas a pleť velmi citlivě reaguje na každou změnu v organismu a svou kvalitou ji věrně odráží. Nadměrná ztráta a vypadávání vlasů, lámání a třepení vlasů a nehtů, předčasné šednutí vlasů, suchá pleť, pigmentové skvrny, popraskané žilky, opary a další, to vše je prvním příznakem, kterým tělo reaguje, když je něco v nepořádku.

Stav vlasů a vlasové pokožky a pleti u žen a mužů je téměř vždy odrazem jejich zdravotního stavu, což jsou první viditelné příznaky absence vitamínů, minerálů a nedostatečné péče. A co s tím?

Vyzkoušejte 
Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair  novou silnou a  komplexní formuli pro zdravé a silné vlasy, pleť, kůži a nehty. Tato jedinečná přírodní formule, Vám dodá všechny potřebné účinné látky s bylinek, vitamíny a minerály, včetně aminokyselin. Navíc Vás odpoutá  od celodenního stresu ,navodí příjemnou relaxaci organizmu a podpoří zdravý a přirozený spánek.

Jedinečná bylinná receptura a kombinace přírodních extraktů z bylin a řas, posílená o důležité minerály, vitamíny a aminokyseliny. To vše to pro Vaši zdravou pokožku hlavy, krásné pevné vlasy, pleť, kůži a nehty. Vyrobeno podle tradičních receptur, vše v nejvyšší kvalitě se standardizovaným obsahem účinných látek v extraktech. Vyrobeno bez přídatných éček, mazadel, pojiv a dalších příměsí.

Získejte krásné a pevné vlasy, čistou plet a pevné nehty s užíváním Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair


Jak Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair funguje?

 • Podporuje krevní oběh a tím i výživu vlasových cibulek.
 • Vitamíny a minerály a aminokyseliny obsažené ve formuli řeší příčiny a zastavují vypadávání a šednutí  vlasů.
 • Podporuje zdravou a čistou plet a omezuje tvorbu vrásek 
 • Obsahuje vitamíny a minerály  pevné a krásné nehty
 • Podporuje přirozené ozdravné procesy v těle.
 • Pomáhá proti stresu, který je spouštěčem a zhoršuje vypadávání vlasů.
 • Obsažené Aminokyseliny pomáhají vytvářet dostatek spánku a duševní pohodu  a navíc také tvorbu melaninu, pigmentu odpovědného za ochranu kůže před škodlivým UV zářením, za barvu vlasů. 
 • Vyživuje vlasy zevnitř a podporuje jejich zdravý růst.
 • Napomáhá správné funkci hormonální soustavy a tím růstu zdravých a pevných vlasů.
 • Obsahuje antioxidanty a detoxikuje organismus.
 • Obsahuje vitamíny a minerály nezbytné pro zdravé vlasy, pokožku hlavy a navíc podporují pevnost vlasů a nehtů.
 • Jód harmonizuje štítnou žlázu, 90% procent z nás postiženýcb padáním vlasů má nedostatek jódu.
 • Jód navíc zlepšuje kvalitu pokožky hlavy a tím reguluje nadměrnou suchost vlasů.
 •  Biotin je jedním z mnoho vitamínů, které hrají roli při růstu zdravějších a pevnějších vlasů.


Jaké živiny a účinné látky najdete v  
Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair  a jak  vlastně fungují?

Přeslička rolní: nejdůležitější v přesličce je ze zdravotně kosmetického hlediska oxid křemičitý. Přeslička stahuje póry, zesiluje cévy, omezuje nadměrné maštění kůže, má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá prokrvit hlavu. Pro vlasy je důležitý tím, že díky němu se zpevňují a méně se lámou. Obecně je vhodný právě pro různé slabé vlasy, které často vypadají anebo pro ty které se více mastí. Může ale pomoci i s lupy.

L-tryptofan (L-tryptophane L-tryptophan): je esenciální aminokyselinou, která hraje v organismu mnoho důležitých úkolů. Je jednou z osmi esenciálních aminokyselin, stavebních prvků bílkovin, které tělo musí získávat ze stravy podobně jako vitamíny a minerály. Pro jeho výrobu je použita standardně jako výchozí surovina syrovátka zbavená vody, mléčných sacharidů a kyselin. Užívání tryptofanu poskytuje široké spektrum benefitů díky zvýšené produkci serotoninu a do jisté míry i melatoninu. Zcela přirozeným způsobem tlumí výkyvy nálad, úzkostné stavy, snižuje psychické a nervové napětí, tlumí rozvoj stresové reakce. Mezi jejíž nejdůležitější deriváty patří neurotransmitery serotonin a melatonin. Serotonin je neurotransmiter, jehož hladina v organismu souvisí s celkovým duševním stavem, zatímco melatonin je spjatý s biologickými hodinami a spánkovým režimem. Má však ještě další uplatnění, poskytuje např. základnu pro tvorbu melaninu, pigmentu odpovědného za ochranu kůže před škodlivým UV zářením, za barvu vlasů a zpomaluje šedivění.

Brokolice : je bohatá na vitamin C, železo  (beta-karoten (provitamin A), vitamin E, vitamin B1, kyselinu listovou (B9) a vitamin B2, z minerálních látek obsahuje především draslík, vápník, fosfor a síru. Brokolice jetaké významným zdrojem hořčíku, což je minerál nezbytný pro činnost svalů, srdce, pro přenos nervových vzruchů, pro tvorbu hormonů. Brokolice ve srovnání s jinými druhy zeleniny totiž obsahuje větší množství sulforafanu, což je zřejmě spouštěč produkce thioredoxinu. Kromě toho dokáže tato látka snižovat množství nebezpečných volných radikálů. Spouští tvorbu enzymů II. fáze. Tyto enzymy dokáží detoxikovat chemické látky způsobující rakovinu a jsou považovány za jedny z nejsilnějších protirakovinných sloučenin. Bohatá je samozřejmě i na vlákniny

Petržel: obsahuje jedinečnou kombinaci živin, které z ní dělají „superfood“. Účinnou látkou obsaženou ve všech částech rostliny je silice  jejíž hlavní součástí je apiol. Dále obsahuje miristicin, pinen, felandren, cymol, terpeny a další. Obsahuje také flavonoidy, polyacetyleny, furanokumariny, sliz a sacharidy. Petržel je také zdrojem provitaminu A. Obsahuje vitamíny A, C, B1, B2, B3, B6, E, kyselinu listovou, z minerálních látek vápník, hořčík, sodík,železo, draslík a fosfor . List obsahuje větší množství kyseliny listové. Silicová směs – myristicin, limonen, eugenol a alfa-thujen vytvořila účinnou ochranu před formováním tumorů. Dále obsahuje velké množství flavonoidů – včetně apiinu, apigeninu, crisoeriolu a luteolinu, které mají velmi silné antioxidační vlastnosti.Petržel také obsahuje třikrát více vitamínu C než pomeranč. Vitamín C je extrémně důležitý pro zdravou funkci imunitního systému, mladistvou kůži a klouby. Dodatečně obsahuje karotenoidní antioxodanty lutein a zaxantin, které zlepšují zrak a pomáhají tělu neutralizovat škodlivé UV záření. Petržel obsahuje extrémní množství chlorofylu, který čistí krev a tvoří nové červené krvinky. Chlorofyl a flavonoidy pomáhají společně zlepšit formování buněčných tripeptidů. Vyšší úroveň těchto buněčných tripeptidů dovoluje tělu lépe se detoxikovat a efektivněji se hojit. Pomocí těchto vlastností může petržel zlepšit okysličení buněk. Zvýšené okysličení  následná zvýšená buněčná energie a  zvýšená schopnost detoxikace a léčebných mechanismů, výrazně podporuje růst vlasů posiluje vlasy, účinkuje antimikrobiálně, uklidňuje pokožku.

Chaluha bublinatá: obsahuje vysoké množství přírodního jodu. Jód je stopový prvek, který je nezbytný pro správný vývoj organismu. Je součástí hormonů vylučovaných štítnou žlázou. Jód napomáhá metabolismu živin a tím zlepšuje kvalitu kůže, vlasů, nehtů a zubů. Dále zklidňuje nervy a zlepšuje mentální funkce. Pokud zkombinujete jód na vlasy se železem, zinkem a hořčíkem, získáte jeden z nejlepších minerálů, který pomáhá udržovat zdravé a krásné vlasy. Abyste zabránili vypadávání vlasů, je třeba naplnit požadavky těla na jód. Jód je proto pro lidský organismus velice důležitým prvkem.

Má také vliv na celkový vývoj pohybového aparátu u dětí v době růstu. Jód napomáhá metabolismu živin, a tím velmi efektivně podporuje hubnutí. Zlepšuje kvalitu kůže, vlasů, nehtů a zubů. Dále zklidňuje nervy a zlepšuje mentální funkce. Zvýšenou potřebu tohoto prvku mají – dospívající mládež, těhotné a kojící ženy.

Máta peprná : listy máty obsahují silici (1 až 2 %) s hlavními složkami mentolem (asi 50 %) a menthonem (asi 10 %). Dále silice obsahuje menthofuramen, piperot, třísloviny, hořčiny, flavonoidy, kyselinu octovou a dalších asi 40 látek. Máta má  příznivé účinky na nervovou soustavu, neboť silice potlačuje citlivost nervových zakončení a mírní bolesti a  protizánětlivé účinky. Je skvělá na svědivou pokožku hlavy a vyživuje vlasy. Má antiseptické účinky a dá se tak užívat proti různým kožním infekcím nebo akné.

Zázvor pravý: má v sobě  celou řadu vitamínů, např. vitamín A, B1, B2, C, E, a minerálních látek – sodík, hořčík, fosfor, draslík, vápník, železo. Jednou ze stovek látek prospěšných pro naše zdraví obsažených v zázvoru je také gingerol a šogaoly. Samotné gingeroly a šogaoly mají antioxidační, baktericidní, protizánětlivé a antialergické účinky.Zázvor mimo jiné bojuje proti vypadávání vlasů a nabuzuje je k růstu. Pomáhá vlasům, aby byly silnější, zdravější a zářivější.

Šalvěj listy : jsou  plné vitamínu B a C, magneizia a zinku díky kterým podporuje růst a sílu vlasů. Má antibiotické, antialergenní a antiseptické vlastnosti a napomáhá léčbě kožních onemocnění. Používá se proti lupům (především mastné lupy). Tradičně byla využívána proti šedivých vlasů pro jejich ztmavnutí..

Kopřiva list : kopřiva odmašťuje, očišťuje a posiluje vlasy. Je další bylinkou, která podporuje růst vlasů. Velmi účinná je hlavně vnitřně, kdy čistí krev a tím napomáhá očistě pokožky. Pomáha v boji proti mastné pokožce hlavy a lupům, posilují vlasový růst díky vysokému obsahu minerálů, vitamínů a aminokyselin, zabraňují vypadávání, zvyšují lesk vlasové hřívy. Jsou totiž nabity spoustou minerálních solí, vitamínů a silic, které mohou předat vlasům a tak je obecně zkvalitnit.  Použití kopřivy může omezit vypadávání vlasů, nadměrné množství lupů či maštění vlasů. obsahuje minerály, vitaminy a aminokyseliny, které podporují růst vlasů, posiluje je a omezuje padání vlasů, podporuje lesk vlasů

Meduňka lékařská: extrakt z meduňky se hojně využívá v kosmetice a je součástí mnoha přípravků na pleť i pokožku celého těla. Meduňka má čistící účinky, hodí se pro citlivou a namáhanou pokožku a blahodárně působí také při lupénce a ekzému. Meduňková silice, vyrovnává pleť a normalizuje ji, pomáhá obnovit rovnováhu a normalizuje tvorbu kožního mazu. Extrakt z meduňky bývá také součástí mastí proti oparům, protože má virustatické účinky a urychluje hojení oparů. Zároveň upravuje činnost mazových žláz, a pomáhá tak omezit jejich nadměrnou produkci. Má mírně antibakteriální účinek a eliminuje bakterie, jež jsou zodpovědné za tvorbu lupů. Meduňka také snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje a také zpříjemňuje spánek a rovněž podporuje dobré trávení.

Chlorophyll : je bohatý na minerály, vitamíny, bílkoviny a mikroživiny. Existují zde  specifické živiny, které folikul používá k syntéze proteinů do keratinu a k produkci zdravých vlasů a nehtů. " Živiny nacházející se v chlorofylu zahrnují vitamín B, D, E, vápník a draslík, které jsou klíčové pro zdravý růst vlasů a nehtů. Kromě růstu vlasů bylo zjištěno, že chlorofyl skutečně zpomaluje vývoj šedých vlasů tím, že průběžně produkuje melanin v pigmentových buňkách ve vlasových folikulích.

Spolu s nezbytnými vitamíny má chlorofyl také vysoký obsah kyslíku. Je známo, že vysoký kyslík a dusík zlepšují cirkulaci krve tělem a stimulují tvorbu červených krvinek. Zvýšení počtu červených krvinek ve vašem těle pomáhá uzdravovat řezy a rány, bojovat s infekcemi a opravovat poškozené tkáně. Kromě vysokého množství kyslíku a dusíku obsahuje chlorofyl také velmi speciální minerální, hořčík, který je životně důležitým pro funkce buněk v kostech a  tkáních v našem celém těle.

Růže šípková : díky vysokému obsahu a účinné kombinaci aktivních látek (vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, vitamínů a minerálů) mají šípky široké účinky na lidský organismus. Kromě již zmiňovaného vitamínu C, šípky obsahují i karoteny z nichž si organismus dovede vytvořit vitamín A, dále pak vitamíny B1, B2, P, K a kyselinu nikotinovou, pektiny, třísloviny, kyselinu jablečnou a citronovou, flavonoidy a silice. Díky tomu je  šípek  skvělý stimulant pro růst vlasů ale má i regeneračními a  léčebnými účinky na pokožku i kožní neduhy.

Granátové jablko : je doslova nabyto vitamíny, minerály a mnohými zdravými a léčivými látkami. Obsahuje vitamíny: A, B1, B2, B3, B9, C, E a minerály: hořčík, selen, měď, mangan, vápník, železo, zinek, draslík, sodík, křemík, fosfor, vlákninu, proteiny, aminokyseliny, kyselinu citronovou, kyselinu jablečnou, ale i další. Granátové jablko pomáhá odstranit stres a také ji s mírnou nadsázkou lze označit za jakýsi elixír mládí – účinné látky, které toto ovoce obsahuje, mají mimo jiné blahodárný účinek na pleť i vlasy.

Betakaroten: se v těle přeměňuje na vitamín A, který je nezbytný pro tvorbu a dělení buněk. Včetně buněk vlasů. Dostatečný přísun betakarotenu je ideální prevencí před výskytem charakteristických problémů. Pravidelná dávka betakarotenu je nezbytná pro dobrou hydrataci a lesk vlasů i vlasové pokožky. Vyvážená a optimální dávka betakarotenu ve  spojení  s vit. A, posiluje vlasové kořínky a podporuje opětovný růst vlasů. Účinně bojují proti křehkosti kapilár, revitalizují vlasovou pokožku, vlas regenerují, podporují jeho zdravý růst a zabraňují vypadávání i lámání. Spolu s provitaminem A neboli beta-karotenem zodpovídá rovněž za keratinizaci, která je zárukou síly a odolnosti vlasů. Pro zdravé vlasy je proto vitamín A nezbytný, stejně jako pro zdravé nehty, kůži a nervy.  Podle některých odborníků dokonce zpomaluje šedivění vlasů ! Vitamin A má značný vliv na růst, strukturu a odolnost, při jeho nedostatku dochází ke vzniku lupů. 

Bambusové listy : obsahují aminokyseliny tyrosin, arginin, histidin a leusin. Ltyrosin má v organismu mnohostranné využití, ovlivňuje řadu fyziologických procesů. Je základním stavebním kamenem mnoha hormonů štítné žlázy, „hormonu štěstí“ dopaminu a pigmentu melaninu. Cennou semiesenciální kyselinu arginin musí tělo získávat zčásti z potravy. Arginin pomáhá uvolňováním oxidu dusnatého prokrvení oběhového systému a jeho zásobování kyslíkem a navíc udržuje cévy pružné. Oxid dusnatý reguluje krevní tlak, zabraňuje tvorbě trombocytů a předchází tak ucpávání cév.

Arginin se předepisuje při kardiovaskulárních chorobách, aminokyselina přispívá k uvolňování inzulinu a podává se při onemocnění cukrovkou. Doporučuje se také jako vhodný prostředek pro zvyšování plodnosti, erekce a potence.

Bambus usnadňuje vylučování jedovatých látek z těla, působí blahodárně na pokožku, kterou udržuje vláčnou, chrání ji před plísněmi, bakteriemi a posiluje kožní vazivo. V bambusových lístcích a výhoncích jsou obsaženy také antioxidačně působící flavonidy chránící tělové buňky.

V Asii je oblíbený bambusový čaj díky svým antibakteriálním účinkům a schopnosti snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Podporuje trávení, pomáhá při hubnutí a odvodňuje. Listy bambusu jsou bohaté na draslík, železo a vitamín C. Čaj z bambusu je vhodný i pro děti, jelikož neobsahuje tein a také pro diabetiky díky ovocnému cukru v listech. Bambusový extrakt z listů je bohatým zdrojem křemíku a flavonoidů. Křemík využívá naše tělo jako základní stavební materiál. Stává se součástí různých druhů tkání v našem těle, včetně kostí, vlasů, kůže a nehtů. Flavonoidy jsou zase známé pro své antioxidační působení. Flavonoidy také regenerují a zpevňují cévy.

Zinek :  je stopový prvek nezbytný pro naše celkové zdraví a je obzvláště důležitý pro zdraví našich vlasů. V lidském těle hraje zásadní roli ve více než 300 enzymech. Podílí se na syntéze proteinů a nukleových kyselin, na buněčné dělení, ale také na apoptóze (řízená buněčná smrt). Je potřebný pro tělesný růst a vývoj, nezbytný pro imunitní systém, neurologické funkce, reprodukci, účastní se při tvorbě inzulínu a má zásadní vliv na metabolismus cukrů, tuků a bílkovin (tzv. makroživin). Mimo to působí nepřímo jako antioxidant. Podílí se na ochraně buněk a buněčných membrán před poškozením volnými radikály. Dále má velký význam při hojení ran a příznivě působí na pokožku, vlasy a nehty. Také chrání před vznikem šedého zákalu či jinými degenerativními chorobami. V neposlední řadě zinek ovlivňuje vnímání chuti, zvyšuje chuťovou ostrost a povzbuzuje chuť k jídlu, čehož se využívá při nechutenství.  Je důležité zdůraznit, že už i mírný nedostatek zinku vede k porušení imunity a vyšší nemocnosti i mortalitě na infekční onemocněn

Aloe vera gel extrakt :  je vytrvalá šťavnatá rostlina  s vysokým obsahem vitaminů B, včetně přírodního vitaminu B12, stejně jako vitamíny C, E a A, z nichž všechny obsahují silné antioxidanty, aminokyseliny, polysacharidy, minerály, mastné kyseliny a další živiny. Polysacharidy v aloe vera mají imunostimulační vlastnosti. Kompozice rostliny obsahuje antialergické (glykoproteinové, alprogenové), protizánětlivé, antibakteriální a antivirové sloučeniny. Detoxikační účinky aloe vera jsou obzvláště výhodné pro játra, ledviny a střeva. Náš extrakt z Aloe Vera 100 x je  čistý Aloe gel. Pro zajímavost užití jedné naší kapsle je stejné jako když vypijete 0,4dcl standartního gelu. Nedostatek vitamínu B12 by  také mohl být důvodem pro vaše šedé vlasy. Relativně pod radarovým vitaminem - alespoň ve srovnání s mnoha jeho známými protějšky - B12 je často nazýván "energetickým" vitaminem. Z toho vyplývá, že nedostatek projevuje příznaky, jako je extrémní únava, nedostatek energie, výkyvy nálady a podrážděnost. Dalším vedlejším účinkem nedostatečného množství vitamínu B12 je, že může způsobit, že vaše vlasy budou předčasně šedě.

Kyselina 4-aminobenzoová PABA:  Kyselina para aminobenzoová (PABA) patří do skupiny B vitamínů a je příbuzná kyselině listové. PABA pomáhá při využití proteinů a spolu s manganem stimuluje funkci hypofýzy, podporuje tvorbu červených krvinek, oddálení stárnutí kůže, pomáhá při udržení dobrého stavu střevní mikroflóry a další. Tato kyselina po sloučení s kyselinou pantotenovou má výrazně hojivý účinek na pokožku a to i v případě kůže postižené depigmentací (nedostatečným zásobením kožním pigmentem melaninem). Pomáhá zpomalovat tvorbu vrásek. Proto se s ní můžeme setkat i jako s jednou ze složek přírodních přípravků na podporu dobrého stavu pokožky a vlasů. Kyselina para-aminobenzoová, stimuluje tvorbu melaninu, zastavuje šediny, a dokonce i znovu zabarvuje už zešedivělé vlasy. A tak právě nedostatek této kyseliny se projevuje těmito příznaky: celková únava, podrážděnost, deprese, mokrý ekzém, sklerodermie (předčasné vrásky na kůži), ztráty pigmentace kůže (vitiligo) a předčasné šedivění vlasů.

Vitamín B6 : se zúčastňuje pravděpodobně většího množství procesů než jakýkoliv jiný vitamín. Přitom třetina dospělých, polovina žen a lidí vyššího věku nezískává nutnou denní dávku z potravy v dostatečném množství. Vitamin B6 účinkuje jako koenzym, látka pracující v souladu s enzymy, k urychlení biochemických reakcí v lidském těle. Hraje důležitou roli v metabolismu aminokyselin, sacharidů a tuků. Působí také antioxidačně. Podílí se například na tvorbě červených krvinek, na tvorbě bílkovin v buňkách, uvolňování energie z energetických zásob organismu, tvorbě chemických látek v mozku. Nedostatek vyvolává poruchu periferních nervů, kůže, sliznic a krvetvorného systému. Používá se pro  prevenci poškození periferních nervů, posílení imunitního systému, může příznivě ovlivnit svalové křeče, zlepšuje vybavování snů a některé psychické obtíže. Podle předběžných studií zvyšuje hladiny serotoninu a kyseliny gama-aminomáselné (GABA) a tím kladně napomáhá při poruchách nálady, depresím a epilepsii. Ženy uvádějí, že užívání vitaminu B6 přináší úlevu při premenstruačním syndromu. Je to pravděpodobně způsobeno tím, že tento vitamin pomáhá odstraňovat nadbytek estrogenu z organismu. Vitamin B6 napomáhá celkovému zdraví vlasů několika způsoby, od posílení imunitního systému po pomoc při tvorbě červených krvinek. Vitamin B6 také hraje roli v přeměně aminokyseliny tryptofanu na niacin a dostatečný přísun B6 sníží potřebu příjmu niacinu. Odborníci doporučují lidem, kteří trpí poruchami vlasů užívat B vitamíny i na snížení stresu. Vitamin B6 pomáhá při produkci serotoninu a dalších neurotransmiterů.

Vitamin B6 a vypadávání vlasů

Věk a genetika hraje při vypadávání vlasů roli, ale bylo prokázáno, že hlavním mechanismem vypadávání vlasů je hormon testosteron. Testosteron je přeměněn enzymem 5-alfa - reduktázou na dihydrotestosteron, nebo DHT, čímž se zkracuje růstová fáze vlasů a zmenšuje se velikost vlasového folikulu, dokud není schopen produkovat viditelné vlasy. Růst nových vlasů se nakonec zastaví úplně.Podle výzkumníků se vitamin B6 váže na receptory hormonů, jako je testosteron, což sníží jejich účinky.

Biotin Vitamín B7: říká se mu „vitamin pro krásu“. Udržuje zdravou kůži, vlasy a nehty, sliznici. Dodává energii nervům, reguluje hladinu krevního cukru (důležité pro diabetiky), pomáhá tělu využívat sacharidy, tuky a bílkoviny, udržovat zdravou střevní flóru. Zlepšuje stav při migréně, chronické únavě, některých alergiích. Nedostatek signalizuje mastná či suchá kůže, lámavé nehty, duševní únava, bolesti svalů . Projevuje se také vyrážkou v oblasti obličeje, vypadáváním vlasů, nerovnoměrným rozvrstvením obličejového tuku, ale také některými neurologickými projevy (mravenčení končetin) a depresemi či halucinacemi. Biotin je jedním z mnoho vitamínů, které hrají roli při růstu zdravějších a pevnějších vlasů. Biotin, zaručuje správné vstřebávání vitaminu C a dalších látek, jež se starají o zdraví vlasové pokožky, což je základním předpokladem pro bezchybný růst vlasů. Spolu s provitaminem A neboli beta-karotenem zodpovídá rovněž za keratinizaci, která je zárukou síly a odolnosti vlasů a nezbytný, stejně jako pro zdravé nehty, kůži a nervy. Biotin také stimuluje tvorbu hormonu melaninu a tím zastavuje tvorbu předčasných šedin ve vlasech.Absolutně nezbytný je biotin pro správnou strukturu kůže. Má ochrannou roli, pleť chrání před škodlivým vlivem okolního prostředí, působí jako prevence vzniku seboroické dermatitidy a nadměrného vysoušení pleti. Podobně aktivní složkou je síra, která se účastní syntézy kolagenu a jeho dozrávání. Díky tomu napomáhá pleť udržet zdravou. Tablety biotinu se doporučují jak ženám, které začaly vlasy ztrácet např. kvůli hormonálním změnám (stres, přechod, těhotenství a podobně), ale i mužům, kteří plešatí vlivem hormonu testosteronu nebo díky genetickým předpokladům

Voda nad zlato

Voda je pro zdraví vlasů důležitá, a to z několika důvodů. Vlasy jsou tvořeny z jedné čtvrtiny z vody. Už jen tato skutečnost by měla jasně ukazovat, jak důležitá je voda pro vlasy. Voda přenáší životně důležité vitamíny ke kořenům vlasů a hydratuje celý vlas zevnitř. Voda je hlavním zdrojem energie pro buňky vlasů, včetně buněk, které jsou zodpovědné za nový růst vlasů. Voda také očišťuje tělo od znečišťujících látek, které také způsobují vypadávání vlasů. Bez vhodné hydratace bude patrná suchost ve vlasech a pokožce, kterou lze zvrátit pitím 8 až 10 sklenic vody denně. Pokud osoba trpí dehydratací, těžko se dostane ze zásob vody něco ke vlasům. Pokud je přísun vody nízký, musí tělo rozdělit vodu pro důležité části těla, jako je mozek a srdce. Toto vede k nadměrnému padání vlasů, protože vlasy vlastně umírají žízní. Růst vlasů se zpomaluje, protože kořínky nejsou dostatečně hydratované, aby stimulovaly nový růst vlasů. Denně byste měli vypít okolo 2–3 litrů čisté pramenité vody. Doporučujeme pít zde tuto vodu.


Všechny složky v přípravku 
Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair  se ve vzájemné synergii podporují a vyživují Vaše vlasy, pleť a nehty zevnitř, protože jestliže je chcete mít krásné, musíme naše tělo očistit a harmonizovat od  jeho vnitřní soustavy. Až poté až nastupuje výživa a případné pěstící preparáty, které se aplikují na naše vlasy, pleť a nehty zvnějšku.

Přírodní a jedinečné přípravky pro péči o  Vaše vlasy, pleť a nehty jako jsou 100% přírodní oleje, mýdla či krémy, to vše najdete
zde.


Chcete-li se dozvědět o přírodních přípravcích pro zdravé vlasy a tělo více,

doporučujeme 

www.naturgreen.cz