MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Natural Strong Eross for Men

Natural Strong Eross for Men
Zlepšuje kvalitu sexuálních prožitků a zvyšuje kvalitu erekce
120 kapslí po 550 mg

Vysoce účinná kombinace L-Argininu, L-Citrulinu a přírodních extraktů zvyšujících hladinu testosteronu, prokrvení, tlak a celkovou vitalitu muže. Podporuje kvalitní erekci a zlepšuje sexuální prožitky. Navíc, pouze Natural Strong Eross obsahuje extrakt z Cordyceps sinensis, který je uvolňuje hladké svalstvo a podle vědeckých studií napomáhá proudění krve do penisu.

Jak Natural Strong Eross for Men pomáhá

  • Zkvalitňuje sexuální prožitky.
  • Prodlužuje a zlepšuje erekci.
  • Zvyšuje kvalitu spermií.
  • Podporuje libido a zvyšuje chuť na sex.
  • Zlepšuje prokrvení penisu.
  • Zvyšuje hladinu testosteronu.
  • Čistí cévy od usazených tuků a cholesterolu.
  • Okysličuje mozek, podporuje výkonnost a zmírňuje únavu.
  • Zlepšuje imunitní systém a zrychluje rekonvalescenci.
  • Obsahuje adaptogeny, které zvyšují psychickou a fyzickou odolnost organismu.

L-Arginin je semiesenciální aminokyselina, kterou si jen při určitých situacích dovede tělo vyrobit samo. Je zcela nenahraditelný, protože přenáší oxid dusíku a přímo ovlivňuje produkci růstového hormonu. Oxid dusnatý se vytváří přímo z L-Argininu a je odpovědný za uvolnění vasodilatační reakce a následnou lepší prostupnost cév, čímž podporuje proudění krve, zlepšuje erekci, sexuální prožitky, ale také okysličení mozku, srdce a svalů. Z L-Argininu také vzniká ornithin, který je prekurzorem polyamidů spermidinu a sperminu. Vědecké studie potvrdily, že L-Arginin souvisí s lepší kvalitou spermatu.

L-Citrulin je neesenciální aminokyselina, která je nezbytná k proteinovým syntézám. Zlepšuje hojení, zmírňuje únavu, napomáhá přesunu energie do svalů a zvyšuje prokrvení tkání. L-Citrulin se přímo vstřebává do krve a slouží jako zásoba, která čeká na metabolickou přeměnu na L-Arginin. Zajišťuje rychlejší nástup účinků stejných jako má L- Arginin, protože se z něj rychleji vyrobí molekuly oxidu dusnatého. Tím spolu s L-Argininem urychluje a zlepšuje erekci a sexuální prožitky. Dále L-Citrulin napomáhá k výrobě a obnově zdrojů okamžité chemické energie v těle ATP. Proto zvyšuje sílu a vytrvalost při výkonu a oddaluje pocit únavy. Tím, že se v Kebsově cyklu mění na malát a L-Arginin pomáhá eliminovat kyselinu mléčnou ze svalů. Ta totiž způsobuje únavu svalů a následnou bolest.

Cordyceps sinensis je tibetská cizopasná houba, která je velmi vysoce ceněna pro její pozitivní vliv na zdraví a zároveň na mužskou potenci. Endemiticky roste 4000 metrů nad mořem a v překladu její název znamená „Boží dar“. Obsahuje celou řadu aktivních složek, mezi něž patří: D – mannitol, polysacharidy, gama aminokyseliny máselné (GABA), statiny a enzymy, cordycepin, adenosin, vitamíny B1, B2, B12 a všech 18 esenciálních aminokyselin. Cordyceps zlepšuje sexuální funkce tím, že posiluje krevní oběh a uvolňuje hladké svalstvo, mezi které patří také kavernózní tělesa v penisu. V této oblasti nalezneme žíly, tepny a svalstvo odpovědné za erekci. Jestliže jsou totiž kavernózní tělesa stažená, krev nemůže dobře proudit a následuje erektilní disfunkce. V Japonské studii z roku 1995 se prokázalo, že Cordyceps sinensis funguje jako lék na erektilní disfunkci a při impotenci. U zdravých mužů zvyšuje libido a kvalitu sexuálních prožitků.

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je poléhavá bylina z čeledi kacibovitých. Je hojně rozšířen v Asii, Evropě, Austrálii a Africe, kam byl pravděpodobně zanesen ze svého původního stanoviště na pobřeží Číny a Japonska. Zde je o něm také největší povědomí a využívá se do bylinných směsí. V  kotvičníku nalezneme hojně zastoupeny fytosteroly (někdy nazývané anabolické steroidy nebo steroidní saponiny), které zvyšují hladinu testosteronu. Kromě nich jsou v kotvičníku obsaženy sapogeniny (chlórgenin, gitigenin, diosgenin, ruskogenin, trogoghenin) alkaloidy harman a harmin, bioflavonoidy, glykosidy, flavonoidy, třísloviny a pryskyřice. Přirozeně se v kotvičníku vyskytuje asi 2,8 % fytosterolů, náš extrakt je tedy 35x silnější, než pouhá usušená droga z kotvičníku.
 

Česnek setý (Allium sativum) je koření z čeledi amarylkovitých. Obsahuje ve svých cibulkách látku Alicin, která je odpovědná za jeho štiplavou a pálivou chuť. Allicin poprvé izolovali v laboratoři v roce 1944 vědci Chester J. Cavallit a Johna Hays Baily. Allicin se uplatňuje v léčbě arterosklerózy, kdy pomáhá snižovat ukládání tuku v cévních stěnách. Má antitrombotické, protizánětlivé a antioxidační účinky. Allicin tak pomáhá zlepšit proudění krve tím, že cévy vyčistí. Kromě allicinu obsahuje česnek vitamíny A, B a C, selen, vápník a jód. Dalšími obsahuje flavonoidy, polysacharidy, lutamylpeptidy, steroidní a triterpenové saponiny a lektiny. Česnek snižuje hladinu cholesterolu v krvi, prospívá srdci a pročišťuje cévy. Zdravé srdce a cévy jsou nezbytné pro udržení kvalitní erekce do vysokého věku.

Americký ženšen (Panax quinquefolium) obsahuje v extraktu 20 % ginsenoidů. Ženšen je z čeledi aralkovitých, který ve svém kořeni obsahuje saponiny, antioxidanty, peptidy a polysacharidy. Ženšen komplexně působí na celé tělo a řadí se mezi adaptogeny. Podporuje imunitní systém, oběhový systém, žlázy s vnitřní sekrecí, které jsou odpovědné za hormonální rovnováhu v těle a nervovou soustavu. Ženšen celkově zvyšuje odolnost organismu proti fyzické a psychické námaze. Zlepšuje absorpci kyslíku tkáněmi a podporuje metabolismus tuků a cukrů.

Zinek je prvek, který má v lidském organismu nezaměnitelnou úlohu. Je nezbytný pro správný metabolismus cukrů, tuků a bílkovin. Nezastupitelnou úlohu také hraje pro hormonální systém, udržuje vyváženou hladinu testosteronu, normální plodnost a udržuje funkci reprodukčních orgánů.

Guarana – Paulinie nápojná (Paullinia cupana) je strom z čeledi mýdelníkovitých původem z Venezuely a severu Brazílie. Je známá pro své povzbuzující účinky, snižuje pocit hladu, zlepšuje pozornost a bdělost. Podporuje a stimuluje mozkovou činnost. V Brazílii se guarana používá také jako afrodiziakum. Náš extrakt z guarany obsahuje 20 % kofeinu, který zlepšuje prokrvení a mírně zvyšuje krevní tlak, tím napomáhá ke zkvalitnění erekce.

Pepř černý (Piper nigrum) je známé koření. Méně se o něm však ví, že podporuje vstřebávání přírodních látek do organismu. Pepř černý bylo zakázané používat ve středověku v klášterech, protože se o něm traduje, že podporuje tělesné žádosti. V Bulharsku je užívání pepře tradiční a je snad ve všech jídlech. Odtud se také traduje pořekadlo: „Pepříš jako Kănčev“. Tento šlechtic by proslulý svou spotřebou pepře a také velkým množstvím milenek.

Pří výběru produktu na zlepšení sexuálních prožitků a zkvalitnění erekce dbejte vždy o to, aby šlo o čistě přírodní doplněk bez éček, protispékavých látek a plnidel. Ty totiž vašemu zdraví vůbec nepomohou a spíše účinky léčivých látek potlačují. Pro Natural Strong Eross jsme pečlivě vybírali od našich dodavatelů, kteří splňují standardy GMP (Good Manufacture Practise). Všechny extakty mají standardizovaný obsah účinných látek, tudíž vždy víte, kolik účinných látek extrakt obsahuje. Jestliže není u extraktu napsáno „standardizováno“, nemáte nikde zaručen obsah účinných látek a v extraktu nemusí být skoro nic. Podle toho také vypadá účinnost daného produktu.

Pro ženy doporučujeme Natural Craving Eross for Woman Jedinečný přípravek pro posílení sexuálních prožitků sestaven speciálně pro ženy najdete  zde.
 
Zlepšete své sexuální prožitky a podpořte své zdraví,
doporučujeme

www.naturgreen.cz