MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Natural Sweet Dreams

Natural Sweet Dreams
Přírodní prostředek na zklidnění a kvalitní spánek
120 kapslí po 480 mg

Natural Sweet Dreams  je nová, silná a komplexní formule složená tak, aby poskytovala maximální synergický efekt pro váš spánek.

Jedinečný přírodní přípravek podporující uklidnění organismu, ve kterém se snoubí extrakty z witánie snodárné (Withania somnifera) a heřmánku pravého (Matricaria recutita) 

Witánie snodárná, jak už napovídá její název, dovede organismus uklidnit před spaním. Jde o tradiční lék indické Ajurvédy, kde bývá nazývána Ashwaghanda a řadí se mezi tzv. adaptogeny. To znamená, že napomáhá a usnadňuje přizpůsobení organismu okolnímu prostředí a zvyšuje jeho odolnost proti stresu, úzkosti a nemocem. Witánie je někdy nazývána indickým ženšenem. Kromě nervově tonizačních vlastností má také výrazné imunomodulační schopnosti, působí pozitivně na činnost mozku, podporuje soustředění, usnadňuje učení a zlepšuje paměť. Zároveň také snižuje krevní tlak, což napomáhá dalšímu uklidnění organismu.

Z witánie snodárné se zpracovává kořen, který má obsah léčivých withanolidů. Jde o nenávykovou a netoxickou látku, což je u prostředků na spaní velmi důležité. Právem se tedy řadí do skupiny adaptogenů. Zároveň nemá vedlejší účinky, právě naopak navíc chrání, dle studie univerzity v Michiganu z roku 2006, srdce před negativními účinky chemoterapeutika doxorubicinu. Kromě toho může witánie i pozitivně ovlivnit vaše libido a srovnat hladiny hormonů v těle. Nejůúčinnější zpracování witánie snodárné je její extrakce, protože pouze tak dostanete standardizované množství účinných látek do svého organismu.

Heřmánek pravý (Matricaria recutita) je u nás všeobecně známá tradiční bylinka, kterou můžeme vidět kvést od května do září. Roste v Evropě, Asii, Severní Americe i v Austrálii. Heřmánek má rád hlinitopísčitou půdu a teplé stanoviště s dostatkem slunečního svitu a živin. Sklízí se obvykle do výšky 30 cm. Mezi jeho účinné látky patří silice, terpeny, kumariny, steroidy, flavonoidy a další. Flavonoid apigenin obsažený v našem přípravku má mírný sedavý účinek a snižuje úzkostné stavy. Tento bioflavonoid, konkrétně flavon, chrání vaše tělo před rakovinou. Působí selektivně na rakovinové buňky a ty zdravé nechává tak.

 

Celý komplex extraktů a látek z bylin, které jsou obsaženy v Natural Sweet Dreams se doplňují a kooperují, aby vám pomohly bez problémů usnout a spát kvalitním spánkem až do rána. Vzbudíte se pak svěží a plní energie. Abyste svůj zdravý a kvalitní spánek podpořili ještě více, hodinu až dvě hodiny před tím, než půjdete do postele, se už nekoukejte na negativní zprávy nebo příliš akční filmy. To může narušit průběh usínání a vaši psychickou pohodu. Ideálně si čtěte nějakou knihu, která vás na noc příjemně naladí. U dětí to platí dvojnásob. Zejména akční hry na počítači je dovedou před usnutím rozrušit a spánek potom nepřichází.

Natural Sweet Dreams

  • Pomáhá uklidnit před usnutím.
  • Zkvalitňuje spánek.
  • Zmírňuje stres a úzkost.
  • Podporuje činnost mozku a zlepšuje soustředění.
  • Usnadňuje učení.
  • Bez vedlejších účinků a závislosti.
  • Chrání srdce.
  • Obsahuje bioflavonoidy, které chrání před rakovinou.
  • Doplňuje minerály a stopové prvky.
  • 100% přírodní. 

Natural Sweet Dreams  obsahuje unikátní kombinaci čistých a nenávykových bylinek v originálním  složení Čekanky,L-tryptofanu,  Meduňky, Mučenky, Chmele, Kozlíku, Witánie, Rhodioly, Heřmánku a Vitamínu B6. 

Natural Sweet Dreams je svou podstatou jedinečný přípravek na trhu. Uklidňuje a pomáhá usnout naprosto bez vedlejších účinků a nevzniká na něm závislost. Mohou jej užívat od osmi let i děti ve snížené dávce. Je vyroben z čistých standardizovaných extraktů a obsahuje účinné látky z bylin a je doplněn o výživný prášek z mladého ječmene. Nenaleznete v něm již žádné další toxické látky, konzervanty, éčka, stabilizátory, plnidla a další látky, které se používají proto, aby se snížilo v kapsli množství drahých extraktů a přírodních složek a zvýšil se čistý zisk výrobce a prodejce. Tuto hru my nehrajeme. V kapsli jsou jen účinné složky, přípravku bez chemie.


REKLAMA

Již brzy v prodeji!
POZNEJTE SVĚT ČISTÝCH PŘÍRODNÍCH PŘÍPRAVKŮ, KTERÉ OBSAHUJÍ 100% EXTRAKTŮ NEBO PRÁŠKŮ Z MLADÉHO JEČMENE, SLADKOVODNÍCH ŘAS NEBO VOJTĚŠKY
Doporučujeme
www.naturgreen.cz