MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® AsthmaHerbs

Novinka 2020 Naturgreen®AsthmaHerbs čistá a účinná kvalita, bez chemických pojiv a éček pouze u nás. 
 
Obsahuje novou čistou formuli, která je vyrobena pouze se standardizovaných s pečlivě vybraných bylinek. Pečujte o své dýchací cesty a předcházejte tak asthmatu či nepříznivým pylovým podmínkám. I zde nám mocná příroda přichází na pomoc se svými bylinkami. 
 
Využití síly bylin je možnost, jak se vyhnout nezbytnosti používat léky chemické, které občas mívají i vedlejší účinky. Je nutné mít na paměti, že byliny působí sice mírně nenásilně, ale také dlouhodobě. 
 
Naturgreen® AsthmaHerbs je právě proto vyroben na základě nových světových studií z pečlivě vybraných bylinek.,kdy naše receptura a v ní obsažené „přírodní složky“ pak pracují ve vzájemné synergii a právě tím dokáží navíc několikrát násobit svůj synergický efekt, což pak zvyšuje celkovou biologickou dostupnost celého výrobku. 
 
Naše použité bylinky se tradičně používají v Ajurvédě a v TČM již přes 3000 let na průdušky & dýchací cesty. 
 
Pečlivě sestavená formule u Naturgreen®AsthmaHerbs je posílena o několik nutričně prospěšných a důležitých vitamínů a minerálů.

Každé období roku sebou přináší nachlazení a s ním spojený kašel a záněty horních dýchacích cest, astma či alergie na pyl. 
K uvolnění a ochraně dýchacích cest je možno užívat přípravek Naturgreen® AsthmaHerbs, který je  základě nových světových studií je vyroben s pečlivě vybraných bylinek , ale také  vhodně  posílen  o několik nutričně prospěšných a důležitých vitamínů a minerálů , které jsou přímo spjaté pro správnou funkci organismu u funkci dýchacích cest.

Tato formule a v ní obsažené „přírodní složky“ pak „pracují ve vzájemné synergii a právě tím dokáží navíc několikrát násobit svoje účinky, což pak zvyšuje celkovou biologickou dostupnost celého takového výrobku.

Pamatujte na to, že v tomto případě je „jedna plus jedna „je více než dva!

K uvolnění a ochraně dýchacích cest je možno užívat přípravek Naturgreen® AsthmaHerbs, který je složen z léčivých rostlin a je také vhodně doplněn vitamíny a minerály. Tento komplex přirozených přírodních složek a látek, je zde přímo zaměřen na naše potíže a zejména na problémy spjaté  s funkci dýchacího systému.

Naturgreen®AsthmaHerbs  to je pouze 100% čistá a účinná kvalita, bez chemických pojiv a éček a dalších přídatných látek ,kterou koupíte pouze u nás.
 

Nutriční informace

1 kapsle

2 kapsle

Boswellia 65% ext.

80mg

160mg

Cordyceps sinensis ext.

40mg

80mg

Divizna listy extrakt

40mg  

80mg

Ganoderma Lucidum

40mg

80mg

Acerola vit.C 25 % ext.

40mg

80mg *

Kluzký jilm extrakt

20mg

40mg

Zázvor 5 % extrakt

20mg

40mg

Třapatka nachová ext.

20mg

40mg

Kozinec blanitý extrakt

20mg

40mg

Tymián 10:1 extrakt

20mg

40mg

Ostropestřec extrakt

20mg

40mg

Oman pravý extrakt

20mg

40mg

Kurkumin 97.90 % ext.

10mg

20mg

Chaluha bublinatá ext.

10μg

20 μg *

*DDD (2kapsle) Acelora vitamin C 25%, Chaluha bublinatá přírodní jód 30%.

 

Složení: Boswellia serrata extr. 65% boswellové kyseliny, Cordyceps sinensis 30% polysacharidů, Divizna extr. z listů 10:1, Ganoderma Lucidum extr. 30% polysacharidů, Acerola (Malpighia) extr. s 25 % vit. C, Kluzký jilm extrakt 10:1, Zázvor extr. 10:1 5% gingerols,Třapatka nachová extr. polyphenols 4%, kyselina Chicoric 2%, Tymián extr. 10:1, Ostropestřec mariánský extr.80 %  sylimarinu 55 % silybinu /13 % isosilibinu/12% silikristin a silydianin,Oman pravý extr. 10:1,Kozinec blanitý extr. s 50 % astragalového polysacharidu,Kurkumin extr. 97.90 %  kurkuminoidů,Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) extr. 1%. HPMC kapsle (hydroxy prophyl methyl celulóza). Všechny extrakty mají standardizovaný extrakt účinných látek bez pojiv a éček.

 

Doporučené dávkování: dospělí podle potřeby 2 - 3 kapsle 2x denně. Děti od 12 -16 let  1 kapsli 2x denně, vždy po jídle nebo s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Upozornění: Není určeno dětem do 12 let, těhotným a kojícím matkám (možno užívat pouze po poradě s lékařem). Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Při souběžném užívání s léky na astma se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, zda je tento doplněk pro vás vhodný.

 

Hmotnost obsahu balení: +-5g    60g / 120 kapslí