MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® Garlic&O3

Naturgreen® Garlic&O3
Česnekový olej doplněn o důležité omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny
60 měkkých želatinových kapslí po 1350 mg

Dopřejte svému tělu všechny výhody prvotřídního česnekového oleje spolu s omega 3 a 6 nenasycenými mastnými kyselinami z rybího tuku a oleje z lněných semínek. Česnek se tradičně používá jako přírodní antibiotikum, podporuje obranyschopnost, upravuje vysoký tlak a cholesterol.  

Jak Garlic&O3 pomáhá?

  • Přirozeně snižuje vysoký krevní tlak.
  • Pomáhá vylepšit poměr LDL a HDL cholesterolu.
  • Snižuje množství arteriosklerotických pásů v cévách.
  • Chrání srdce před infarktem.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Redukuji sériové triglyceridy.
  • Obsahuje vitamín D.
  • Chrání nervovou soustavu.
  • Dodává tělu energii.

Česnek setý, celosvětově známé koření z čeledi amarylkovitých, ve svých stroužcích obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek. Česnek má svůj původ pravděpodobně ve střední Asii, kde roste jeho divoký předek. Původně Mongolskou rostlinu brzy nájezdníci rozšířili do Číny. Pěstoval se také v Egyptě, kde jej považovali za posvátnou rostlinu podobně jako ve starém Řecku, kde byl považován za posilující rostlinu, kterou dostávali vojáci své na výpravy. Od pradávna je česnek také pokrmem Židů. Česnek obsahuje aromatickou látku zvanou alicin, která je odpovědná za jeho charakteristickou vůni a chuť. Vzniká při poškození stroužku enzymatickou reakci silice aliinu. Alicin používá česnek na svou ochranu a podobně může chránit i lidský organismus. Má silný antibakteriální účinek a dle nových studií je schopen účinně působit i na velmi odolný kmen stafylokoku známý pod zkratkou MRSA methicillin-resistant Staphylococcus aureus, který bývá odolný na léčbu antibiotiky, jak už napovídá jeho název.

Kdybychom považovali česnek jen za přírodní antibiotikum, tak bychom jej hrubě podcenili. Jeho účinky ocení i kardiaci, lidé trpící vysokým tlakem a cholesterolem. První zmínky o podávání česneku jsou již ze starého Egypta, kdy jiné léky na srdce skoro nebyly. Také v lidových moudrech se dozvíme, že se má při vysokém tlaku konzumovat stroužek česneku denně. Bohužel je česnek spojen také s nepříjemným zápachem z úst, který většinu konzumentů od pravidelného užívání odradí. Proto je jednoduchým a efektivním řešením užívat česnekový olej v kapslích, přípravek Garlic&O3 vám zaručí dostatečný přísun účinné látky alicinu a navíc po něm nebudete mít „česnekový dech“.

Vědecká studie o účincích česneku

V randomizované, dvojitě slepé studii kontrolované placebem zkoumali vědci Koscielny a Klussendorf se svým týmem efekt česneku na arterosklerózu. Ve studii bylo u 152 dobrovolníků zjištěno ultrazvukovým vyšetřením, že mají zúženou karotidu a femorální artérii, což způsobovaly arteriosklerotické pláty. Tito pacienti konzumovali následně denně vysoké množství tablet s výtažkem z česneku. V průběhu 48 měsíců se prováděla kontrolní měření usazenin v karotidě a ve femorální tepně. Bylo zaznamenáno snížení arteriosklerotických pásů o 5 – 18 % a u některých pacientů došlo k mírné regresi procesu zanášení cév. V přepočtu na věk lze říci, že u lidí mezi 50 – 80 lety došlo ke snížení arteriosklerotických pásů o 6 – 13 %, že lidé „omládli“ o 4 roky.

Česnekový olej s rybím tukem

Kalifornská epidemiologická studie s názvem: Modulace lipidového profilu pomocí kombinace rybího oleje a česneku od Dr. N. Charlese Morcose MD, PhD se zabývá vlivem konzumace rybího tuku na zdraví srdce a konzumace česneku v souvislosti s hladinou triglyceridů v krvi. Tato studie na sebe vzala úlohu vyhodnotit efekt kombinace rybího oleje a česneku jako dietního doplňku na lipidové subfrakce. Sledovala čtyřicet dobrovolníků s abnormálním lipidovým profilem v jednoduché slepé, placebo kontrolované a zkřížené studii. Každý dobrovolník dostával během jednoho měsíce placebo a rybí olej a současně užíval česnekové kapsle. Hladina lipidů se prověřovala na začátku studie, po zkoušce placeba a po aplikaci česnekových kapslí a rybího tuku. Všichni dobrovolníci měli hladinu cholesterolu vyšší než 200 a byli poučeni, aby dodržovali obvyklou dietu. Výsledky po jednom měsíci suplementace ukázaly pokles cholesterolu o 11 %, pokles LDL cholesterolu o 10 %, škodlivého HDL cholesterolu o 19 % a pokles triglyceridů o 34 %. Tyto výsledky ukazují, že rybí olej společně s česnekem nejsou placebo, ale mají kromě antikoagulačních a antioxidačních vlastností také schopnost příznivě ovlivňovat lipidové frakce již po měsíci užívání. Triglyceridy jsou ovlivňovány nejvíce. Snížení cholesterolu a zlepšení poměru mezi LDL a HDL cholesterolem naznačuje, že kombinace česneku a rybího tuku tvoří ochranu proti rozvoji nemoci koronární artérie a arterioskleróze.

Omega 3 a 6 mastné kyseliny

Není tuk jako tuk, proto je třeba si vybírat ty správné a zdraví prospěšné. Rybí tuk, jak je všeobecně známo obsahuje vitamín D nezbytný pro správné fungování nervů a ukládání vápníku do kostí. Kromě toho je rybí tuk doslova plný zdraví prospěšných omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin, které se také označují jako ALA, EPA a DHA. Ty, pocházející z rybího tuku mají velmi snadnou schopnost se absorbovat do těla. Omega-3 mastné kyseliny také nalezneme v hojné míře v olejnatých semenech lnu nebo v ořeších. Proto je v přípravku Garlic&O3 skombinovaný rybí tuk s lněným olejem.Výzkum také naznačuje, že kyselina alfa-lipoová (ALA) je jedním z nejúčinnějších prostředků pro léčbu šedého zákalu. Tato  živina její vitamin a složení  je považována za intenzivní antioxidant. Funkce kyselin alfa-lipoové pomáhá  k eliminaci volných radikálů v těle, které jsou hlavním přispěvatelem k šedého zákalu.


reklama


Více informací o přípravku Garlic&O3 a další čistě přírodní doplňky,

doporučujeme

www.naturgreen.cz