MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® HemoPro

Naturgreen® HemoPro
Jedinečný bylinný přípravek proti hemoroidům
60 vegan kapslí po 680 mg

Zmírněte své obtíže s hemoroidy pomocí čistě přírodního bylinného produktu, který je složen z 8 bylin, propolis a včelího pylu. Naturgreen® HemoPro usnadňuje vylučování, zmírňuje krvácení a pomáhá hojit již vzniklé hemoroidy. Tento intimní problém trápí více lidí, než byste si mysleli a je nutné ho řešit včas.

Jak Naturgreen® HemoPro pomáhá?

Jírovec maďal (Aesculus hippocastanum) je statný opadavý strom z čeledi mýdelníkovitých. Lidově ho můžete znát jako kaštan koňský a roste hojně v celé Evropě. Sadí se zejména v parcích, kde děti na podzim spírají jeho plody – kaštany. Strom je důležitý zejména pro včelaře, protože jeho květy obsahují hodně nektaru. Jeho plody nejsou jedlé, ale využívají se v lidovém léčitelství, protože obsahují přes 10 % triterpenů, které se označují jako aescin. Lidové moudra potvrzují novodobé studie, ve kterých se zjistilo, že aktivní látky, získávané z kaštanu, zvyšují odolnost vlásečnic a zlepšují žilní tonus. Působí také protizánětlivě a urychluje vstřebávání otoků. Kaštan je velmi účinný při chronické žilní nedostatečnosti a při léčbě křehkých vlásečnic. Nové studie jednoznačně prokázaly účinnost jako žilního tonika. Aesculin obsažený v kůře jírovce snižuje propustnost vlásečnic a zvyšuje jejich odolnost. Těchto účinků se využívá k léčbě křečových žil. Velmi účinný je rovněž na hemoroidy. Klinické studie prokazují účinnost na tzv. „těžké nohy“, což jsou noční křeče v nohách. Urychluje vstřebávání krevních podlitin a modřin. Účinný je na bolavé klouby a artritidy. Zlepšuje průtok krve v cévách, což působí proti vzniku trombů. Ulehčuje vylučování moči při zvětšené prostatě. Vypíná pleť a působí na pokožku jako tonikum. 

Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) je strom z čeledi vrcholákovitých, která se tradičně užívá hlavně v indické Ajurvédě, kde je znám pod názvem Haritaki. Roste v nadmořské výšce do 1500 metrů nad mořem a k léčebným účelům se používají jeho plody, které příznivě působí na funkci tenkého a tlustého střeva. Tvrdé zralé plody obsahují žlutá semena, která optimalizují trávení tuků. Slovo Haritaki lze přeložit jako „odplavuje a odnáší“ nebo také „zbavuje všech nemocí“. Účinné látky v plodech vrcholáku mají laxativní účinky a stimulují peristaltiku střev.

Reveň kadeřavá (Rheum rhabarbarum), ze které se využívají ke konzumaci pouze stonky, jistě znáte jako rebarboru, z nichž se pečou koláče nebo vaří kompot. Byla ceněna jak pro své projímavé, tak protiprůjmové účinky. Tato věta zní jako protimluv, ale není tomu tak. Dobře známý je protiprůjmový účinek antrachinonů, který se uplatňuje při malých dávkách. Při větších dávkách se naopak uplatňuje účinek tříslovin. Vzhledem k této vlastnosti je dobré rebarboru používat při problémech s hemoroidy je změkčení stolice.

Bez černý (Sambucus nigra) je keř stromovitého košatého vzrůstu, z něhož se využívají v lidovém léčitelství květy i plody. Kdo by neznal bezový sirup s typicky sladkou vůní. Dle lidové tradice je známé pořekadlo: „Před heřmánkem smekni, před bezem klekni.“ Jeho květy obsahují mnoho účinných látek, jsou jimi silice, slizy, třísloviny, glykosidy (sambunigrin a rutin), organické kyseliny (jablečnou, octovou, valerovou) a vitamin C. Bezový čaj se tradičně studený pije při zažívacích obtížích, plynatosti, střevních a žaludečních kolikách, hemoroidech, žlučníkových obtížích, u migrén a bolestivé menstruace.

Černucha setá (Nigella Sativa) - černý je jednoletou rostlinou pocházející z jihozápadní Asie. Její semena se nejčastěji používají jako koření a též se využívá olej z těchto semen. Nejvíce jsou známa v Indii, Balkáně, Turecku, Středním a blízkém východě. Černucha má příjemnou, lehce pálivou chuť i vůni. Je používána v orientální kuchyni jako černý pepř, přidává se i do pečiva. Černucha přispívá k normální hladině cukru v krvi a k normálnímu trávení. Jedna stará pověst říká, že černý kmín je „lék na všechno kromě smrti“. Černý kmín působí na organismus člověka analgeticky, je velmi účinným prostředkem proti bakteriím, působí pozitivně na nervovou soustavu, upravuje krevní tlak, ulevuje astmatikům, chrání játra a ledviny, odstraňuje plísně, pomáhá při léčbě cukrovky, je též účinným antioxidantem a dobrý pomocník při léčbě rakoviny.

Kokoška pastuší tobolka (Capsella bursa-pastoris) je jednoletá až dvouletá bylina z čeledi brukvovitých. Je to léčivka, která staví krvácení a mírně snižuje krevní tlak. Je možné ji používat vnitřně při silné menstruaci, krvácení z nosu, hemoroidech a při zánětu močových cest. Venkovně se přikládá na rány, otoky, pohmožděniny a záněty šlach. Pomáhá také u neurovegetativních potíží a v klimakteriu. Z účinných látek obsahuje cholin, acetylcholin, tyramin, histamin, dusík, třísloviny, flavonový glykosid dosmin a řadu dalších.

Řebříček obecný (Achillea millefolium) je vytrvalá bylina z čeledi hvězdnicovítých. Je pojmenována po hrdinovi Trojské války Achilleovi, který si jeho listy přikládal na krvácející rány. Vyskytuje se takřka na celém světě, proto jeho druh nazýváme kosmopolitní. V lidovém léčitelství se používá na zlepšení chuti k jídlu, povzbuzuje vylučování žaludečních šťáv a zvyšuje tvorbu žluče, čímž zlepšuje trávení. Působí také močopudně, desinfekčně, antisepticky, podporuje hojení a pozitivně ovlivňuje krevní oběh. Účinně tlumí krvácení a potlačuje křeče a bolest během menstruace. Obsahuje účinné silice s azulénem, hořčiny, alkaloidy, flavonoidy a třísloviny.

Propolis i včelí pyl mají v přípravku Naturgreen® HemoPro nezastupitelnou roli. Propolis má silně desinfekční účinky, včely jím doslova oblepují celý úl zevnitř, aby zabránily šíření nákaz. V případě hemoroidů působí propolis podobně. Sice neoblepí střeva zevnitř, což by nebylo ani žádoucí, ale působí silně protizánětlivě. To je v případě hemoroidů velice důležité, protože když se zanítí, prodlužuje se doba hojení a celková doba léčby. Navíc je toto onemocnění velmi bolestivé. Včelí pyl zase obsahuje více než 5000 enzymů a fytonutrientů. Říká se mu proto oáza mládí. Proto posiluje chuť k jídlu, zkracuje rekonvalescenci po nemoci, posiluje obranyschopnost a dodává tělu celkovou vitalitu.


reklama

Netrapte se zbytečně, přečtěte si více informací o čistě přírodních produktech s vysokou účinností,

doporučujeme

www.naturgreen.cz