MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® MigrainMax

Naturgreen® MigrainMax
Nenechte se ovládat bolestí a ulevte si od migrény pomocí bylinek
60 vegan kapslí po 670 mg

Ulevte své hlavě od nepříjemných projevů migrény, ať už jde o bolesti, nauzeu, zvracení, fotofobii nebo i fonofobii. Pomůže vám Naturgreen® MigrainMax, který obsahuje bylinný komplex složený s kopretiny, kozlíku, vrbové kůry, chmelu, meduňky, lnu, fenyklu, třezalky, heřmánku a levandule. Tyto bylinky se vzájemně doplňují ve svém boji proti úporným bolestem hlavy. 

Jak Naturgreen® MigrainMax pomáhá?

Kopretina – řimbaba obecná (Pyrethrum parthenium) je květina, kterou jistě znáte. Má typické bílé květy se žlutým prostředkem, jejich lodyhy silně voní po heřmánku. Kopretina obsahuje seskviterpenové laktony, silice (pinen a bornylacetát), třísloviny, pyrethrin, deriváty acetylenu, chrysanthemonin a další látky. V lidovém léčitelství se používá proti horečce, bolestem, proti revmatu, ke zmírnění bolestivé menstruace a také k léčbě zánětu středního ucha. Náš extrakt z kopretiny v přípravku Naturgreen® MigrainMax je mnohem silnější, než pouze kopretinový čaj nebo sušina.

Vrba bílá (Salix alba) je strom rostoucí v Evropě a Střední Asii. Je to jedna z nejrozšířenějších vrb a roste občas i v Severní Africe. V lidovém léčitelství se kůra vrby používá proti bolestem a horečce. Léčí také nespavost, průjem, revma a mírný diuretický účinek. Kůra vrby obsahuje glykosid salicin, flavonoidy, třísloviny a šťavelany. Ze salicinu vzniká kyselina salicylová, která byla poprvé izolována italským chemikem Raffaelem Piriou v roce 1838 a v roce 1899 z ní byl poprvé vyroben prášek proti bolesti a horečce – Aspirin (kyselina acetylsalicylová).

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) má v lidovém léčitelství od středověku své pevně zakotvené místo. Byla to také jedna z bylin, kterou začali využívat homeopati k výrobě svých přípravků.  Kozlík obsahuje kyselinu valerovou a izovalerovou, která pomáhá při nespavosti, neurastenii, mdlobách spojenými s křečeni, nervozitě, slabosti nohou a nervozitě. Vzhledem k tomu, že k častému spouštěči migrény patří stres, je velmi vhodné užívat i bylinky, které právě proti stresu pomáhají. Kromě kozlíku lékařského k nim patří také heřmánek, levandule, meduňka nebo květy chmelu.

Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) je silná bylinka, která má spoustu tradičních názvů – bylina Sv. Jana, krevníček, čarovník, prostřelenec atd. Roste hodně v Evropě, Asii a všech subtropických a mírných pásech světa. Její pěti členné žluté květy obsahují barvivo – hypericin. Dále třezalka obsahuje třísloviny, glykosid hyperosid, rutin, kvercetin, silice, pryskyřice, vitamíny A a C. Tradičně se používá k léčbě depresí a dovede zmírnit trávicí problémy, zvracení a lehce snižuje krevní tlak. Třezalka je silná bylinka, a proto se nedoporučuje ji užívat ve větším množství, než jsou povolené denní dávky.

Ke zklidnění žaludku u migrény také velmi dobře zabírá fenykl a len setý. Účinně doplňují funkci třezalky tečkované a pomáhají tyto nepříjemné průvodní projevy migrény překonat.

Migréna je chronické onemocnění, u kterého i mnohdy ani lékaři neví rady. Klasická léčba spočívá v podávání prášků od bolesti a eventuálně proti zvracení. Bohužel tyto léky mají řadu nežádoucích účinků, jako je otupělost, únava a ne vždy fungují. Navíc obsahují řadu škodlivých chemikálií, které vaše tělo pouze dál znečišťují. Patří mezi ně pojiva, éčka, barviva, protispékavé látky a mazadla. Ty sice vytvoří pěknou a úhlednou tabletku, ale nemají se zdravím nic společného. Proto je velmi rozumné sáhnout po přírodním prostředku, který tyto látky neobsahuje.  

Naturgreen® MigrainMax je složen pouze s čistých bylinek a jejich extraktů. Extrakty volíme tehdy, je-li potřeba silnějšího působení dané bylinky. Proto jsme zvolili extrakt u kopretiny a vrbové kůry. Ostatní bylinky jsou v sušině, protože i tak jsou dostatečně silné a účinné a hlavně kombinují a posilují své účinky. V případě, že trpíte migrénami dlouhodobě, stojí za zvážení úprava denního režimu. Dostatek spánku, zdravý pohyb a strava je nejlepší cestou k tomu, abyste se s migrénou potýkali co nejméně.


Více se o čistě přírodních přípravcích a o jejich užívání dozvíte,

doporučujeme

www.naturgreen.cz