MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® ProstaLive

Naturgreen® ProstaLive
Speciální přípravek, který dbá o zdraví prostaty a močových cest
60 vegan kapslí po 670 mg

Naturgreen® ProstaLive  je potravinovým doplňkem pro muže vhodným pro podporu zdraví prostaty a močových cest, který se skládá z 8 účinných bylin a jejich extraktů doplněných o vitamín E, zinek a lykopen z rajčat, což je velmi silný antioxidant. Naturgreen® ProstaLive obsahuje pouze, výše zmíněné, čisté přírodní substance v celulózových kapslích vhodných i pro vegany. Problémy s prostatou se vyskytují nejčastěji u mužů po 50. roce života, mohou však nastoupit i dříve, proto je vhodné včas nasadit vhodnou prevenci, aby byla vaše prostata do budoucna chráněna před zbytněním, z něhož poté plynou potíže s močením. 

Prostata je mužský orgán uložený pod močovým měchýřem a prochází jím močová trubice.Tento orgán je citlivý na množství testosteronu a jeho metabilit - dihydrotestosteron. S přibývajícím věkem přibývá v mužském těle estrogen, který způsobuje zvýšenou citlivost prostaty na dihydrotestosteron, což způsobuje růst a zbytnění prostaty. Někteří muži tento fakt ani nepostřehnou, jiný začnou trpět omezeným průtokem moči v močové trubici. To vede k častějšímu chození na toaletu a nedostatečnému vypráznění močového měchýře. Jednoduše máte stále pocit, že se vám chce na malou. Zbytnění prostaty také můžete pozorovat na nedostatečném proudu moči a někdy tento proces vede až k pouhému ukapávání moči. V 5 - 10 % případů je nutná chirurgická léčba. To, zda budete v pozdějším věku mít potíže s prostatou je multifaktoriální záležitost. Svůj díl nese dědičnost a na druhé misce vah leží rizikové faktory jako je obezita, cukrovka, špatné stravovací návyky, vysoký krevní tlak a nezdravý životní styl (kouření, alkohol, sedavý způsob života...). 

Prevence proti problémum se zbytněním prostaty a močením je vhodná už od mládí. Dodržujte zdravou životosprávu, vyhýbejte se stresu, dopřejte si dostatek pohybu, choďte na preventivné prohlídky, přijměte na vědomí režimová opatření například u cukrovky či nadváhy a podpořte správné vylučování bylinkami a přírodními prostředky. Těch je sice na trhu spousta, ale čistě přírodních a účinných naleznete jen hrstku. Jedním z nich je
 Naturgreen® ProstaLive.

Jak Naturgreen® ProstaLive pomáhá?

  • Má jemný diuretický účinek.
  • Působí proti zánětům prostaty a močového ústrojí.
  • Steroly ze serenoy Saw Palmetto léčí zbytnělou prostatu.
  • Působí míně analgetiky.
  • Působí proti zadržování vody v organismu.
  • Pomáhá při benigní hyperplazii prostaty.
  • Uvolňuje napětí v cévách a dodává dostatek okysličené krve srdci.
  • Pomáhá udržovat hladinu testosteronu i ve vyšším věku.
  • Napomáhá úplnému vymočení a vyprázdnění močového měchýře.
  • Zmírňuje časté nutkání chodit na toaletu, a to i v noci.

Serenoa plazivá (Serenoa repens) je palma, která roste na severoamerickém pobřeží Atlantského oceánu. Její plody, tmavě červené bobule tradičně využívali američtí Indiáni k léčbě močových cest. Poprvé si tohoto faktu všiml botanik a lékař John Lloyd a američtí osadníci tyto bobule začali používat jako šťávu pro zlepšení vitality a k léčbě reprodukčních orgánů. Saw Palmetto, jak se serenoa tradičně nazývá, byla důkladně prozkoumána a doporučuje se na léčbu prostaty již od roku 1926, kdy se toto doporučení dostalo do časopisu United States Dispensatory. Extrakt obsahuje zejména volné i esterifikované mastné kyseliny a steroly s příznivým účinkem na zvětšenou prostatu. Má mírné močopudné účinky a je antiseptická (protizánětlivá). Serenoa pak především pomáhá omezovat další zvětšování prostaty a zhoršování obtíží při vyprazdňování močového měchýře. Inhibuje totiž přeměnu testosteron na dihydrotestosteron, který zvětšení prostaty způsobuje.

Přeslička rolní (Equisetum arvense) je vytrvalou bylinou milující především vlhká, travnatá místa v příkopech a polích. Přeslička udržuje krevní cévy i srdeční artérie pevné, pružné a neprostupné. Pomáhá uvolňovat napětí v cévách, podporuje přívod okysličené krve do srdečního svalu. Přispívá k udržování normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.  Vzhledem k tomu, že přeslička podporuje vylučování moči a je velmi účinným diuretikem, podporuje i tvorbu bílých krvinek. Je tak velmi vhodná právě pro podporu léčby při zbytnění prostaty.

Miřík celer (Apium graveolens) pro většinu lidí velmi známá zelenina celer používaná do klasické svíčkové je kromě svého úžasného využití v kuchyni též léčivkou. Byl užíván již ve starém Egyptě jako koření a především jako afrodiziakum. Kromě těchto éterických látek obsahuje též minerály – draslík, sodík, vápník, železo, zinek, jód. Vitamíny C, A, K a E se nacházejí v listech celeru. Celer je přírodní diuretikum a podporuje tvorbu moči. 

Příznivé účinky Vrby bílé (Salix alba) na zdraví člověka jsou známy již velmi dlouho. O jejích léčebných účincích se zmiňuje již Hippokrates. Vrba byla uctívána jako posvátný strom a dnes jsou vrbové kočičky a pletené pomlázky z vrbového proutí symbolem velikonoc a přicházejícího jara. Vrba má antipyretické a analgetické účinky. Též dokáže zastavit množení některých mikroorganismů způsobujících infekční nemoci. Cypriš (Cupressum) je především známým keřem používaným v živých plotech. Mimo to však můžeme využít jeho léčivých vlastností při potížích s prostatou.  A to především pro jeho močopudné účinky a antiseptické vlastnosti. Pýr plazivý léčí záněty močových cest, zbavuje tělo přebytečné zadržované vody a čistí krev. Pýr je též močopudný, antibakteriální a detoxikační. 

Smil písečný (Helichrysum arenarium) je vytrvalá bylina dosahující výšky 10-30 cm. Smil písečný zlepšuje trávení a tlumí nadýmání, eliminuje riziko vzniku žlučníkových kamenů, zánětu žlučníku a žlučovodů, mírní křeče a zlepšuje metabolismus. Mimo toto je však též velmi vhodným prostředkem při zánětech dolních cest močových a problémy s prostatou.

Zinek, který též nalezneme v tomto přípravku je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, nervového systému, kůže, vlasů, ale též pohlavních orgánů a je tak velmi dobrým pomocníkem právě při potížích s prostatou.

Vitamin E je pak mocným antioxidantem a lapačem volných radikálů, stejně jako pomocníkem při podpoře srdce a cév, cirkulace krve a regulace hladiny krevního cukru. Vitamin E také hraje nezaměnitelnou roli v ochraně buněčných membrán a zabraňuje tak oxidačním změnám tukových buněk v buněčných membránách projevujících se zbytněním prostaty.

Potravinový doplněk Naturgreen® ProstaLive obsahuje též rostlinný pigment lykopen, který dodává ovoci a zelenině červenou barvu (největší zásobárnou lykopenu jsou rajčata). Lykopen má velmi dobré antioxidační vlastnosti a úžasně pomáhá zlepšovat funkci prostaty.

Veškeré substance, které naleznete v kapslích potravinového doplňku Naturgreen® ProstaLive jsou standardizované a pocházejí od renomovaných dodavatelů. Tím vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky. Naopak je v nich maximální obsah přírodních živin a účinných látek podporující zdraví a imunitní systém právě v oblasti močového ústrojí. Urychlují následnou rekonvalescenci po onemocnění prostaty a velmi přispívají k co nejkratšímu a nejjednoduššímu návratu k plnému zdraví.    


reklama

Chraňte své zdraví včas a nepodceňujte své problémy, pro více informací 
doporučujeme
www.naturgreen.cz

Natural Potty Squatting®, tato naše nová zdravotnická pomůcka přinášející nové řešení a velmi jednoduché a praktické použití.Velmi účinně pomáhá při snadném vyprazdňování kdy s její pomocí vždy dosáhnete skutečně přirozené polohy. Natural Potty Squatting® je konstrukčně navržen tak, aby byl vždy použitelný v přímém spojení s vaší toaletou a pomohl se vám přizpůsobit té správné poloze při držení těla (dřepu.) Natural Potty Squatting® díky své konstrukci a tvaru pomůže k uvolnění puborektálního svalu a narovnání úhlu mezi konečníkem a řitním kanálem, díky čemuž se střevo snadněji a bezbolestně vyprázdní. 
Pomůže vám nejen u závažných střevních nemocí (nádor střeva, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, porucha vstřebávání - malabsorpční syndrom, srůsty v břiše, hemeroidy,…) či nemocí jiných orgánů (snížená funkce štítné žlázy, gynekologická onemocnění, metabolické vlivy, neurologická a psychiatrická onemocnění – parkinsonismus, roztroušená skleróza, deprese, psychózy apod.),ale dokáže pomoci i u některých dalších zdravotních problémů či neduhů, které se špatným nebo bolestivým vyprazdňováním vůbec nespojujete. 
Více info zde 

Natural Potty Squatting®