MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® RelaxHerbs

Naturgreen® RelaxHerbs
Happy&Live, pro klidnější a šťastnější život
60 vegan kapslí po 560 mg

Stres je nepříznivý dopad dnešní doby a rychlého života, nedá se mu úplně vyhnout, ani když dodržujete zdravou životosprávu, cvičíte a dbáte o sebe. Jeho neblahé působení se projevuje na těle a velmi často se snižuje kvalita spánku. To vede k začarovanému kruhu únavy, stresu, nedostatečného odpočinku a nízké produktivity. Proto začněte včas podporovat své psychické zdraví a kvalitní spánek přípravkem Naturgreen® RelaxHerbs. Obsahuje pouze přírodní složky, žádné éčka, konzervanty, pojiva, želatinu apod. Jen kapsle, bylinky a jejich silné extrakty. Naturgreen® RelaxHerbs vám pomůže překonat stres a začnete se zase jednoduše radovat z plnohodnotného života a dopřejete si kvalitní intenzivní spánek.

Jak Naturgreen® RelaxHerbs pomáhá?

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je rostlina z čeledi hluchavkovitých, jejíž aromatické listy voní po citrónu. Její původní stanoviště je ve Středozemí a v Malé Asii. Ve střední Evropě si našla meduňka místo na zahradách. Meduňka se používá tradičně proti stresu, ke zlepšení spánku, uklidňuje, podporuje zažívání. V lidovém lékařství se vyrábí i meduňkový likér, který slouží jako hypnotikum a sedativum. V likéru se meduňka vylouhuje, což vlastně znamená, že se z ní vyrobí extrakt. Bohužel však nevíte, kolik účinných složek se v alkoholu nachází a kombinace účinků meduňky s alkoholem není nejvhodnější. Proto v přípravku Naturgreen® RelaxHerbs naleznete jak meduňkovou sušinu, tak také extrakt, abyste mohli čerpat z celého spektra účinných látek, které se v meduňce nachází. Naše extrakty jsou vyráběny vodní a alkoholovou extrakcí, takže je v nich vše, co v meduňkovém čaji i likéru, a navíc v mnohem větší koncentraci. Bez chemikálií a zbytečného popíjení alkoholu.

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) je vysoká bylina z čeledi kozlíkovitých. Celá rostlina má charakteristickou vůni, kterou milují kočky. Proto si dejte pozor, kam budete své Naturgreen® RelaxHerbs odkládat, aby se k němu vaši mazlíčci nedostali. Kozlík je velmi účinná bylinka, která obsahuje kyselinu valerovou a izovalerovou, což jsou látky, které velmi blahodárně působí na psychiku člověka. Kyselina valerová patří mezi karboxylové kyseliny a kyselina izovalerová je její derivát. Používá se při syntéze jejich esterů, které mají využití v potravinářství a v kosmetice. Kyselina izovalerová je mastná kyselina, která se volně vyskytuje v přírodě v rostlinách a esenciálních olejích. Jako léčivo se řadí do skupiny antikonvulziv, což jsou léky, které se používají k léčbě křečí a epileptických záchvatů. Antikonvulziva se také používají v moderních lécích používaných na bipolární poruchu, protože dovedou stabilizovat náladu. Mají také vynikající výsledky při léčbě úzkostné poruchy a při dysfunkční úzkosti, protože zabraňuje šířit mozkem křečový záchvat, čímž brání exitotoxickým účinkům, které mohou poškozovat mozek. Extrakt z kozlíku lékařského vás uklidní, ale neotupí. Harmonizuje výkyvy nálad, a proto se nemusíte bát podzimu, kdy mnoho lidí propadá sezónní depresi.

Chmel (Humulus lupulus) se řadí do čeledi konopovitých a jde o popínavou rostlinu, která má typické květy v podobě šištic. Tradičně se používá jako přísada do piva a stojí za jeho hořkou chutí. V Českých zemích se chmel pěstuje od 11. století, nejznámější oblasti jeho pěstování jsou Žatecko, Ústecko a Tršice. V Římě byly mladé chmelové výhonky považovány z delikatesy, která se pojídala se solí, octem, pepřem a olejem. Starší výhonky zase Římané vařili a konzumovali jako chřest. Chmel byl považován za jídlo, které povzbuzuje chuť k jídlu a uklidňuje nervy. V roce 1813 pařížský lékárník Planche zavedl používání chmelových šištic jako sedativum, v homeopatii se pak chmel užívá jako diuretikum, antiafrodiziakum a narkotikum. Chmel tedy celkově zklidňuje a tonizuje.

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) je víceletá léčivka z čeledi miříkovitých. Vzhledem je podobný kopru, má však svou typickou vůni a chuť. Působí proti křečím a smí se používat i pro miminka na problémy s větry a plynatostí.

Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum)se řadí do čeledi třezalkovitých, má charakteristické žluté květy, které obsahují barvivo hypericin. Ráda roste na slunných stráních, podél cest, na loukách i pastvinách. Obsahuje mnoho účinných látek, díky kterým funguje jako středně silné antidepresivum, které má prokázanou účinnost. Nakládáním se s třezalky získává červený olej, který má zklidňující a antidepresivní působení. Třezalka je fotoaktivní, to znamená, že pokud ji užíváte, měli byste se vyhnout přímému slunečnímu záření.

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla) je jednou z nejznámějších bylinek vůbec. Řadí se do čeledi hvězdnicovitých a obsahuje především účinné vonné silice a terpeny, nejznámější je asi azulen, který se využívá ve farmacii pro své protizánětlivé a zklidňující účinky. Byl poprvé objeven roku 1863 Septimem Piessem a jeho chemickou strukturu objasnil chemim pocházející z Chorvatska, Leopold Ružička.

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia), léčivka z čeledi hluchavkovitých, má nízký keřovitý vzrůst a typické fialové květy. Je to tradiční léčivka s typickým aroma, které způsobují silice, terpeny a třísloviny. Rostlina je vylučuje na svou obranu proti plísním. Tradičně se pěstuje v Prevence a v jižní Evropě. Levandulový olej se používá ke zklidnění, proti bolestem hlavy, při nespavosti, nervozitě a u závratí. Mírně snižuje krevní tlak, takže je výbornou bylinkou pro kardiaky.

Lípa srdčitá (Tilia cordata) je strom z čeledi slézovitých. Jako léčivo se využívají její květy, které mají příjemně sladkou vůni. Lipové květy mají široké spektrum účinků, působí proti pocení, proti křečím, používá se s bezem jako čaj proti kašli, uklidňuje, snižuje krevní tlak a také zvláčňuje pokožku.

Celý komplex bylinek v přípravku Naturgreen® RelaxHerbs byl pečlivě sestaven tak, abyste se cítili prostě a jednoduše v pohodě. Stres už nebude stále ovlivňovat váš život, depresivní nálady vás již nebudou tolik ovlivňovat a hlavně se kvalitně vyspíte. Nebudete se muset bát tmavého a studeného podzimu a náhlých změn nálad, bez objektivní příčiny.

Zpříjemněte si život s Naturgreen® RelaxHerbs.

Novinka jěště silnější Naturgreen® NatureSerotonX zde 


reklama

Zjistěte si více informací o přírodních bylinných prostředcích proti stresu nebo migréně,

doporučujeme

www.naturgreen.cz

studie a články najdete zde 

Přírodní léčba deprese neboli smíšená úzkostně-depresivní porucha jak na ni?

Novinka silnější Naturgreen® NatureSerotonX zde