MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Naturgreen® Slim&Form

Naturgreen® Slim&Form
Zhubněte jednou pro vždy, ideální pro muže i ženy
60 kapslí po 600 mg


 

Naturgreen® Slim&Form je potravinovým doplňkem, který je vhodný jak pro muže, tak ženy. Pomůže vám zhubnout za velmi krátký čas. Jako všechny naše potravinové doplňky obsahuje pouze čisté přírodní substance. V Naturgreen® Slim&Form naleznete spoustu úžasných bylinek, které vám dopomohou získat štíhlý vzhled. A nejen to, tyto bylinky také přispívají k duševní rovnováze a celkovému zdraví organismu.

Jak Naturgreen® Slim&Form pomáhá?

Rebarbora

Naleznete v něm řapík Reveně kadeřavé (Rheum rhabarbarum) pro většinu lidí známější pod názvem rebarbora. Rebarbora byla využívána jako léčivka již ve staré Číně a to 2700 let před naším letopočtem. Byla ceněna jak pro své projímavé, tak protiprůjmové účinky. Tato věta zní jako protimluv, ale není tomu tak. Dobře známý je protiprůjmový účinek antrachinonů, který se uplatňuje při malých dávkách. Při větších dávkách se naopak uplatňuje účinek tříslovin. V malých dávkách se též doporučuje jako chuť upravující prostředek.

 

Třešňové stopky

Další složkou přípravku jsou stopky třešně obecné (Prunus avium). Místem původního výskytu třešní jsou oblasti Malé Asie okolo Černého moře. Z nich je v roce 74 před naším letopočtem přivezl do Říma vojevůdce Lucullus. Římané pak již tzv. kulturní formy třešně postupně rozšířili do střední a severní Evropy, kde do té doby rostly jen třešně plané. Třešně mají vzhledem k velkému obsahu a výjimečné kombinaci vitamínů, přírodních cukrů, kyselin, minerálních a mnoha dalších látek velmi mnoho příznivých vlivů na lidské zdraví. Podporují správné zažívaní, jsou účinné proti zácpě, posilují imunitní systém a působí proti infekčním nemocem, mají protizánětlivé účinky, působí preventivně v oblasti srdce a krevního oběhu, preventivně působí proti vzniku nádorových onemocnění chorob, aktivují činnost mozku a posilují paměť, též působí pozitivně na nervový systém, podílí se na regeneraci a správné funkci svalů. Třešně mají močopudné účinky a odstraňují z těla přebytečnou vodu, pozitivně ovlivňují pevnost kostí a zubů. Chrání buňky lidského těla před poškozením a také podporují zdravý vzhled pokožky, čímž zabraňují povislé a ošklivé pokožce, která může vzniknout při drastickém hubnutí. Protože jsou též účinné při zánětech a otocích, nestane se vám, že by vaše kůže při hubnutí ochabla. Naopak bude krásně vypnutá a čišící zdravím a krásou.

Zemědým lékařský je další léčivou bylinou obsaženou v přípravku Naturgreen® Slim&Form. Snižuje krevní tlak, je močopudný a podporuje látkovou výměnu. Toto zajisté oceníte při formování své hubnoucí postavy. Rostlina obsahuje především isochinolinové alkaloidy podobné alkaloidům opiovým, např. prolopin či fumaricin, a kyselinu fumarovou, hořčiny, a další léčivé látky. Používá se též k léčbě kožních nemocí a má úžasný vliv na kvalitu a hebkost pleti. 

Plod fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) odedávna sloužil jako koření i jako léčivá rostlina. Fenykl, jehož původ nacházíme v Asii má vysoký obsah éterických olejů. Též je velkou zásobárnou vitaminu C a vitamínů B, aminokyselin a stopových prvků. Pomáhá posilovat imunitu a je bohatý na draslík, vápník, hořčík a železo. Fenykl je močopudný, zároveň má zklidňující, detoxikační a hlavně velmi silné zeštíhlující účinky.

Rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis), list rozmarýnu při rozemnutí silně krásně voní. Rozmarýn u nás volně neroste, pěstuje se jen v zahrádkách či jako pokojová rostlina. Rozmarýn byl již ve starověku opěvován jako symbol lásky, manželství, smrti a nepomíjivosti. Používal se do kadidel, k výrobě věnců, ale i jako ozdoba do svatebních kytic. V tomto přípravku však oceňujeme jiné účinky rozmarýnu a to především jeho schopnost zlepšovat prokrvení pokožky, uvolňovat ztuhlé a poničené svaly a stejně tak jeho působení v oblasti hubnutí.

List vřesu obecného (Calluna vulgaris) obsahuje katechinové třísloviny, flavonoidy, alkaloidy, mimerální látky a křemičité sloučeniny, které jsou velmi přínosné pro organismus. Je močopudný, potopudný a protizánětlivý. Působí především při onemocněních ledvin a močového ústrojí. Vzhledem k tomu, že podporuje látkovou výměnu a posiluje činnost srdce je velmi vhodným prostředkem k hubnutí. Též působí svíravě, což je zas velmi přínosné k dosažení pevné a pružné pokožky vašeho těla.

List čajovníku čínského (Camelia sinensis), který naleznete v přípravku Naturgreen® Slim&Form a který je většině lidí známý spíše pod názvem Zelený čaj. V Asii zelený čaj pijí už více než 5 tisíc let. Používal se proti únavě, k hojení ran, zastavování krvácení nebo při trávicích potížích. Zelený čaj má ohromné antioxidační a stimulační účinky, pozitivně ovlivňuje náladu a díky vysokému obsahu kofeinu napomáhá soustředění a zvyšuje fyzickou i duševní výkonnost. Extrakt ze zeleného čaje velmi úspěšně uvolňuje a hydratuje pleť. Díky vysokému obsahu polyfenolů, pomáhajícím odbourávat škodlivé látky, což velmi pomáhá účinnému hubnutí. Též ochraňuje kůži před nepříznivými vlivy venkovního prostředí (znečištění, slunce) nebo léčebného ozařování. Obsah kofeinu napomáhá látkové výměně, flavonoidy pak chrání buňky a podporují funkce epidermu.  

Myrta obecná (Myrtus communis) je další úžasnou bylinou.  Aromatická vůně pochází z listů, jež jsou součastí potravinového doplňku Naturgreen® Slim&Form. Ty jsou protkány kanálky, v nichž se vytváří éterický olej. Ten má antibakteriální účinky, čistí pokožku, používá se při aromaterapii. Parfémy z myrty vyráběli už lidé v době bronzové. Myrtové víno bylo považováno za elixír mládí. A myrta stejně tak dobře pomáhá při formování těla, postavy i duše.

Kopřiva dvoudomá obsahuje hodně účinných látek a  všechny nebyly ještě zcela prozkoumány. Kromě různých kyselin, např. křemičité, mravenčí aj., zjistil se dosud acetylcholin, sloučeniny Ca, K, Fe, Na, látky sirné, histamin a také serotonin. Na účinku se acetylcholin a histamin podílejí jen částečně. Kopřiva dále obsahuje jedovatou bílkovinu (způsobující známé pálení a svědění), z natě byla izolována řada karotinů, vitamin B2 a kyselina pantothenová.  List Kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) je velmi vhodným prostředkem k detoxikaci organismu, což oceníte právě na cestě za lepší postavou. Má antibiotické účinky, čistí krev. Pomáhá při revmatu, otocích a zánětech močových cest.

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla) je klasickou léčivou bylinkou. Léčebné uplatnění heřmánku je velmi široké, je univerzálním lékem na všechny nemoci. Jeho největší hodnota je v dezinfekčním a protizánětlivém působení. Léčí vnitřní orgány, často se využívá při léčení žaludečních a střevních potížích. Důležitý je také jeho uklidňující účinek nejen na pleť, ale celkově na organismus.

Guarana - legenda praví, že domorodý kmen Guarani z paraquajského deštného pralesa dostal od svého Boha Pa i Shuma velký dar. Rozdělil se s nimi o tajemství spočívající v umění sklizně a přípravy nápoje Bohů připraveného z lístků a stonků Cesmíny paraguayské (Ilex paraguariensis). Kromě kofeinu, který v kombinaci s ostatními látkami povzbuzuje mnohem více než káva či čaj obsahuje více než 20 aminokyselin, vitamíny B1, B2 a C. Zastoupeny jsou též minerální látky jako magnezium, mangan, vápník, železo a fosfor. Má spoustu léčivých účinků. Mimo jiné zvyšuje a posiluje imunitu, uklidňuje nervovou soustavu, snižuje krevní tlak, zlepšuje spánek, doplňuje energii. Má pozitivní vliv na činnost mozku, přičemž nezatěžuje srdce. Zlepšuje pamět´ a zbystřuje úsudek. Též je močopudný a podporuje správné trávení, což velmi přispívá k úspěšnému hubnutí.

Květ Smilu italského (Helichrysum italicum) pomáhá při bronchitidě, čaj se užívá k pročištění prudušek. Má antialergický a protizánětlivý učinek. Využívá se také při atrididě a revmatizmu. Podporuje tvorbu žluči a pomáhá při menstruačních obtížích,stimuluje činost jater. Pro jeho chut kari se s ním dá pracovat v kuchyni. Koření se s ním rýže, je velmi vhodný do jídel z drúbeže a ryb,do grilovacích marinád, majonez, polévek, omáček, zeleninových i masitých pokrmu. Stejně dobře je využit i v potravinovém doplňku Naturgreen® Slim&Form.

L-Carnitin má mnoho pozitivních účinků. Podporuje výkon, snižuje únavu a zlepšuje fyzickou výkonnost. L-Carnitin snižuje tvorbu kyseliny mléčné uvolňující se do svalů a my se tak necítíme po zátěži příliš unaveni. Působí dobře též na srdce a oběhový systém a na mužskou potenci. L-Carnitin je však velkým spalovačem tuků. Jeho pomocí se dá velmi účinně redukovat váha.

Při používání potravinového doplňku Naturgreen® Slim&Form je však třeba zdůraznit důležitost spojení hubnutí s fyzickou činností. Chcete-li co nejlépe podpořit působení L-Carnitinu a ostatních účinných látek obsažených v Naturgreen® Slim&Form je vhodné najít adekvátní fyzickou činnost. Cvičení by mělo být intenzivní, avšak zároveň je důležitá práce s dechem, abychom se nezadýchávali. Při spalování tuků a efektivní hubnutí je nutný dostatečný přísun kyslíku. V případě dodržování uvedených zásad se účinky jak L-Carnitidu, tak všech ostatních látek doplňku Slim&Form budete poměrně rychle spalovat kalorie, což se projeví velmi pozitivně na Vašem organismu a příznivě na vaší postavě. 


reklama
Chcete zhubnout jednou pro vždy? Více informac í naleznete zde
doporučujeme
www.naturgreen.cz