MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Original Natural Lutein Extrakt

Original Natural Lutein Extrakt
Nová komplexní formule pro zdravé oči
Receptura ze 100 % přírodních extraktůPouze v novém přípravku Original Natural Lutein Extrakt naleznete dostatek luteinu a zeaxantinu. S těmito látkami velmi dobře kooperuje světlík lékařský, který je známy pro své pozitivní působení na oči. Receptura je doplněna o extrakt ze světlíku lékařského, přírodní flavonoidy z Acai Berry a antokyany s brusinek ,které  jsou navíc  vázané  na glukózu a tím se zvyšuje jejich antioxidační potenciál. Omega-3 mastné kyseliny, které jsou prospěšné v regeneraci nervů, které se zrakem úzce souvisí. Vždy jsou zdravější omega-3 mastné kyseliny z rostlinných zdrojů, proto jsme je šetrně extrahovali z lněných semínek a z brokolicových semínek prospěje očím také sulforafan. Fytoestrogeny z červeného jetele slouží jako prevence, proti zhrošení zraku a suchosti kůže. Z mrkvového beta karotenu si tělo samo vytvoří pro zrak nezbytný vitamín A.

Jak přípravek Original Natural Lutein Extrakt pomáhá

  • Chrání oko před škodlivými vlivy UV záření.
  • Prevence a pomoc proti šerosleposti.
  • Prevence a pomoc proti šedému zákalu.
  • Zmírňuje suchost oka.
  • Ulevuje unaveným očím a nervům.
  • Podpora pro oční nervy a cévy.
  • Obsahuje nezbytné antioxidanty.

Lutein a zeaxantin

Lutein a zeaxantin jsou silnými antioxidanty a se nachází v mnoha druzích zeleniny. U lidí se vyskytují ve vysokých koncentracích v oku, včetně čočky, sítnice a makuly. Z tohoto důvodu je lutein a zeaxantin nezbytný pro zdravé oči a jasné vidění.

Lutein a zeaxantin chrání oči před škodlivými vlivy ultrafialového slunečního záření. Studie naznačují, že vysoké hladiny luteinu a zeaxatinu v oční tkáni jsou spojeny s lepším viděním, zejména v šeru nebo při oslnění. Přípravky bohaté na tyto dva antioxidanty chrání proti očním onemocněním souvisejících s věkem. Například jedna studie zjistila, že lidé se stravou bohatou na potraviny s vysokým obsahem na zeaxantinu (špenát, kapusta a brokolice) mají až o 50 % menší pravděpodobnost, že u nich vznikne šedý zákal. Velká studie studie (tzv. AREDS2) prokázala, že doplňky stravy obsahující lutein a zeaxantin mohou zpomalit progresi makulární degenerace, pokud ji máte diagnostikovanou. Test měřící hustotu makulárního pigmentu se současné době využívá očními specialisty ke změření množství hladiny luteinu a zeaxantinu v oční tkáni.

Světlík lékařský

Světlík lékařský (Euphrasia officinalis) se tradičně používá jako lék na záněty spojivek nebo slzných váčků, protože jde o přírodní antibiotikum. Zároveň slouží jako úleva pro unavené oči při práci u počítače nebo u delší jízdy autem. Světlík lékařský lze užívat jako prevenci proti očním nemocem a zároveň působí jako podpůrný prostředek při duševní práci. Pokud trpíte rýmou nebo kašlem a máte u onemocnění i zduřelé oční sliznice, je světlík ideální bylinka pro vás a přinese kýženou úlevu.

Omega-3 mastné kyseliny

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro správné fungování nervového systému našeho organizmu. Zlepšují funkce mozku, chrání srdce a cévy, zlepšují náladu a působí pozitivně na duševní vyrovnanost a vytrvalost.

Acai Berry a brusinky

Extrakt z Acai Berry a brusinek přináší vašemu tělu řadu výživných látek a antioxidantů. V Acai Berry nalezneme vitamíny skupiny B, vitamín A, C a E. Nedílnou součástí Acai Berry jsou flavonoidy, které možná znáte z červeného vína. Jde o látky, které mají v našem organizmu velice silné antioxidační účinky. Tím, že se tělo zbaví volných radikálů, se zpomalí stárnutí buněk včetně buněk oka. Mezi flavonoidy se řadí také proanthokyanidiny (PAC), které obsahují brusinky. Proanthokyanidiny chrání tělo před vnitřním i vnějším stresem, tím napomáhají optimalizovat krevní tlak, posilovat obranyschopnost těla před viry, bakteriemi a plísněmi, posilují cévy včetně cév oka. Dlouhodobý vysoký tlak může oko nevratně poškozovat.

Brokolicová semínka

Extrakt ze semen brokolice obsahuje isothiokyanát sulforafan, který je velmi silný antioxidant, napomáhá snižovat krevní tlak a stimuluje přirozené enzymy, které zajišťují detoxikaci těla. Sulforafan aktivizuje enzymy tzv. 2. fáze, které jsou odpovědné za neutralizaci karcinogenů před poškozením DNA buněk. 

Červený jetel

Jetel červený obsahuje čtyři druhy izoflavonoidů – daidzein, biochanin A, genistein formononetin. Ty působí pozitivně v ženském těle, zejména v období přechodu, kdy se mnohdy zhorší zrak. Bývá to důsledkem vysychání sliznice oka. Izoflavonoidy tomuto vysychání dovedou zabránit.

Beta karoten

Beta karoten, známý též jako provitamín A je pro dobré vidění nezbytný. Vitamínem A se lze velice snadno předávkovat. Oproti tomu beta karotenem nikoliv. Tělo si z něj vytvoří přesně tolik vitamínu A, kolik zrovna potřebuje. Dostatek vitamínu A vaše oči bude chránit před šeroslepostí a dalšími očními nemocemi.


CHCETE-LI SE O PŘÍPRAVKU ORIGINAL NATURAL LUTEIN EXTRAKT DOZVĚDĚT VÍCE, DOPORUČUJEME

www.naturgreen.cz

odborné články a studie zde


http://mynatureproduct.com/lutein-je-jako-zivina-pro-zdrave-oci..html