MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Rakovina prsu dá se vyléčit?

Rakovina prsu


Mnoho faktorů souvisí s vyšším rizikem rakoviny. Ne všechny faktory mohou být kontrolovány nebo změny, například  s věkem nebo predispozicí rakoviny, ale určitě mohou být  řízeny tak aby byl zachována prevence této nemoci . Naším posláním je vzdělávat veřejnost  v  předcházení opatření, která mohou být přijata tak  aby se snížilo riziko pro lidi trpící rakovinou  nebo aby došlo ke zlepšení šance na uzdravení. Je třeba si uvědomit, že pokud se jedná o onemocnění rakovinou  víme, že tuto nemoc ještě  věda doposud  plně  neprozkoumala a nezná všechny zákeřné možnosti-účinky  této nemoci. Na základě těchto skutečností musí být přijata veškerá opatření ,které máme k dispozici včetně prevence, kterou známe tak abychom dokázali to , že nemoc vůbec nepropukne  a také  měli možnosti jak tuto nemoc pozastavit  či úplné vyléčit.
 
 
Doporučení:
 
1 - Dieta - jídlo, které konzumujeme, ovlivňuje naše zdraví, mnozí z nás nemají  dostatek úsilí ke změně tohoto  životního stylu a zdraví. Je doporučeno pro každého, a to zejména pro ty, kteří byli diagnostikováni s rakovinou, kontrolovat svoje  stravovací návyky. Některá doporučení jsou, zde : nekonzumovat průmyslově vyráběné  potraviny/hotovky v konzervách  zmražené a rychlé fast food /, smažená jídla, bílý cukr a jeho deriváty, soli a tuky z živých zvířat. Vzhledem k tomu, že i jídlo může zvýšit riziko vzniku rakoviny, ale na druhé straně  také může pomoci v prevenci a léčbě . Navíc ale nadměrná konzumace cukru vede k rakovině prsou, vaječníků, prostaty a konečníku.  Musíte se sami vzdělávat o dietách proti rakovině, a také seznámit  s klinickou výživou specializující se na diety pro pacienty s rakovinou.
 
 
2 - vykonávat něco své tělo i duši - Tělesné cvičení je nezbytné pro správnou funkci organismu a  provádění pravidelného  cvičení je vhodnou prevencí . Doporučuje se cvičit  jógu, Tai-Chi, nebo jiné relaxační fyzické cvičení. Integrační kliniky pro pacienty s rakovinou, které kombinují fyzické aktivity s chemoterapií ukázaly působivé a nové pozitivní výsledky.
 
 
3 – Vzdělávejte-informujte  se o integračních ošetřeních, provádějte samokontrolu.Protože žádná "magická" léčba rakoviny doposud neexistuje, budete muset  vše co potřebujete k prevenci u této nemoci dělat pouze sami pro sebe, ale hlavně  za sebe. Nečekejte nějakou zvláštní účinnou pomoc od zaměstnanců  –lékařů nebo další pomoc od jiných systémů zdravotní péče té se nějak výrazně nedočkáte. Existují však i lékaři,kteří se specializují mimo „chemickou léčbu“ i na léčku přírodní . Tito lékaři jsou Vám při vypuknutí o této nemoci budou  více otevření a jejich přístup k léčbě rakoviny, je úplně jiný než pouze striktní slovo chemoterapie .Oni budou  poslouchat  Vaše otázky týkající se doplňkové terapie na úrovni “s očí do očí“ a pomohou Vám  najít cestu k pravé a správné  léčbě pro Vás. Zaleží však na Vás jaký bude Váš přistup. Pamatujte si, že nejsme produktem masové výrobní linky a každé tělo je jiné, každá duše je jiná a každý s nás má možnost samo-vyléčení . Takové případy jsou byly a budou je pouze na Vás jak se ke své léčně nebo prevenci postavíte zda celou tuto Vaši možnost  podceníte nebo vezmete za správný konec. 
 
4 – Někteří s nás ví, ale  měli bychom vědět všichni , že  pokud nemoc propukne nebo nám pouze hrozí  je zde vždy velká  naděje na vyléčení. Mnoho pacientů s rakovinou se samo za pomoci víry a psychiky a podpůrných přírodních prostředků zotaví samo z této těžké  nemoci. Ti kterým dnešní věda dala informace i  myšlenku  a oni pochopily podstatu celého problému  a začali podle toho žít ,jsou mezi námi dnes živí a zdrávi . Víra ,myšlenka a pokud člověk pro sebe něco zdravého udělá  tam je ta pravá naděje. 
 
5 - Vyhněte se látkám, které usnadňují propuknutí  nemoci - znečištění, záření, chemické materiály, fyzická nečinnost a nevyvážená strava to jsou všichni agenti rakoviny, které lze změnit. Udělejte  změnu, protože jste to vy a vaše zdraví stojí za to.
 
 
 
Léčivé houby a rakovina příbeh  který se stal
 
Zakladatelé "Myco.. léčivých hub", založili svou firmu při léčbě svého otce, který trpěl nevyléčitelnou  rakovinou, a jejich babička taktéž trpěla ve  stejné  době z rakovinou prsu. Jeden z bratrů, který  byl studentem medicinální chemie se rozhodl najít lék na jeho otce a pomoci mu v jeho nemoci. Po nesčetných hodinách studiem literatury a konzultace s odborníky z obou konvenčních a alternativních oborů medicíny  si uvědomil, že léčba rakoviny vyžaduje koncepční změnu. Četl v mnoha studiích, které léčivé houby a jejich extrakty mohou být použity jako další  pomoc pro boj s rakovinou. Léčivé houby nemají žádné vedlejší účinky, které jsou bezpečné. Jejich použití a mnohé studie potvrzují jejich schopnost pomáhat v boji proti rakovině a dokonce i zlepšit činnost v konvenční léčbě již propuknuté nemoci. Ve skutečnosti, po dlouhém studiu zprávy britského výzkumného centra, které podporují používání léčivých hub pro léčbu rakoviny, a po zjištění, že japonský zdravotní systém (ekvivalent vládního zdravotního pojištění) zahrnuje houby extraktů v jeho léčbě se rozhodl dát i svému otci a babičce houbové výtažky a také se soustředit na studium léčivých hub ve prospěch onkologických pacientů a široké veřejnosti. O tři roky později, vznikla - společnost, která se specializuje na pěstování, výrobu a vývoj potravinových  doplňků z pouze léčivých hub.

Léčivé houby a polysacharidy
Léčivé houby produkují jedinečné sloučeniny, které obsahují různé typy polysacharidů, které mají ověřenou aktivitu na imunitní systém. Různé polysacharidy a další účinné složky s hub se používají při léčbě rakoviny v doplňcích  které obsahují jejich výtažky .Zvlášť účinné pro boj s rakovinou  jsou houby Cordyceps nebo Reishi. Připravujeme světovou novinku na prevenci rakoviny prsa a prostaty,  která bude brzo v prodeji v našem Eshopu. Popis ,studie a účinky tohoto extraktu je zde jedná se o houbu extrakt  s Coprinus comatus.  
Některá fakta

Již  roky se pozoruji  zásadní příčiny, které vedou k rakovinovému bujení. Nejčastější je to překyselení a následné neodkysličení tkání. Při léčbě onkologického pacienta by se měly nejprve zjistit  příčiny jasně je definovat a pak je jednu po druhé odstranit přírodními prostředky a úpravou stravy. Víte, že léčba onkologického pacienta chemoterapií může stát kolem milionu korun? Kdo z toho má největší prospěch, když procento přeživších je tak malé? Některá cytostatika vykázala prodloužení života o cca 4 měsíce a přesto byla schválena k masivnímu používání a hradí je zdravotní pojišťovna. Komu se tím prospěje, když samotnému pacientovi je většinou po dobu aplikace chemoterapie nelidsky špatně? 

Zajímavý je i nový poznatek vědců s provedených studií v roce 2009 a 2012 o tom, že piperin zvyšuje účinnost kurkuminu.Zjistilo se, že tato kombinace složení několikanásobně lépe působí na rakovinné kmenové buňky bez ohledu na to zda jsou senzitivní na estrogen nebo nejsou. To je obzvláště významný poznatek, protože stávající léky pro prevenci rakoviny tamoxifen nebo raloxifene, mohou vykazovat vysoce toxické vedlejší účinky a nemají vliv na nádory, které jsou nezávislé na estrogenu. Navíc přírodní látky, které se vyskytující v extraktu kurkuminu (silné 95% kurkumoidy) v kombinaci s černým pepřem a jeho účinou extrahovanou látkou piperin (min je však potřeba použit 95% extrakt  ), prokazují schopnosti zastavovat růst nádorů prsu. K tomuto naprosto novému objevu došla studie, prováděná vědci z the University of Michigan Comprehensive Cancer Center a publikovaná v časopise Breast Cancer Research and Treatment v roce 2012. 

Více odkazů a studií v AN zde 

Breast Cancer Research and Treatment curcumin and piperine

Pro vstup do některých odborných studií je však potřeba si pro volný přístup zakoupit autorská práva za cca 40 USD. 
Chcete se o Reishi a dalších našich produktech dozvědět více? Zde jsou odpovědi na Vaše otázky ? Tady Vám  nabízíme patentované a nejkvalitnější složení, které je na našem trhu dostupné  více na www.naturgreen.cz

Další informace o této a dalších houbách  od uznávaného českého mykologa Prof. RNDr. Jiřího Patočky DrSc  naleznete zde : Sang hwang – asijská tradiční medicína