MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Urináček

Urináček
Prevence a podpora léčby zánětu močových cest u dětí
120 kapslí po 500 mg

Urináček  je přípravek pro děti, který příznivě ovlivňuje zdraví dětí a posiluje obranyschopnost jejich organismu. Je vhodným doplňkem léčby především u onemocnění močového ústrojí. Kapsle Urináček obsahují prášek z tolice vojtěšky, extrakt z plodu růže šípkové se standardizovaným 5 % obsahem vitamínu C a extrakt z klikvy velkoplodé se standardizovaným obsahem 30 % proanthokyanidinů.

Jak Urináček funfuje?

  • Brusinky vytváří antibakteriální film na sliznicích.
  • Vojtěška snižuje hladinu kyseliny močové.
  • Detoxikuje organismus.
  • Vitamín C působí močopudně – mírné diuretikum.
  • Snižují množství bakterií v močovém měchýři i cestách.
  • Vyroben speciálně pro děti.
  • Podporuje imunitní systém.

Tolice vojtěška (Medicago sativa) neboli Alfalfa je vytrvalá bylinka z čeledi bobovitých, která je velmi bohatá na vitaminy (A, C, D, B6, K), na minerály (vápník, železo, fosfor, draslík, sodík, křemík) a stopové prvky. Díky těmto látkám působí velmi příznivě na zdraví dětí – posiluje imunitu a fyzickou sílu. Velmi vhodná je jak při onemocněních trávicího traktu, tak při onemocněních močového ústrojí. Zlepšuje trávení, potlačuje nadýmání a doporučuje se i při onemocnění žaludečními vředy. Mimo to též snižuje hladinu kyseliny močové a je tak velmi vhodná při podpůrné léčbě onemocnění močového měchýře. Též se využívá k celkové detoxikaci organismu.

Urináčku naleznete i extrakt z plodu růže šípkové (Rosa canina). Plody této růže obsahující 2 % vápníku a hořčíku všeobecně známé jako šípky, jsou obrovským zdrojem vitaminu C. Vitamin C, mimo jiné podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostí, zubů, chrupavek a podporuje růst. Podílí se také na antioxidační obraně buňky, což příznivě ovlivňuje následnou rekonvalescenci organismu. Šípky pomáhají nejen při nachlazení, ale jsou i velmi vhodným močopudným prostředkem. Působí též jako mírné diuretikum se současným protizánětlivým působením právě v oblasti močových cest. Celkově posilují organismus.

Klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) je plazivou rostlinkou pěstovanou v severní Americe. Plody klikvy u nás běžně nazývány brusinky jsou bohatou zásobárnou vitaminu C, tříslovin, minerálů a především proanthokyanidinů, jež jsou jednou z nejúčinnějších látek působících proti množení bakterií v močovém měchýři a zároveň vynikající antioxidanty. Extrakt z klikvy je tak velmi vhodný k léčbě nejen močových cest, ale i zánětu močového měchýře či cukrovky.

Extrakt z plodu růže a  klikvy i prášek z tolice vojtěšky, jež naleznete v potravinovém doplňku Urináček jsou standardizované a pocházejí od renomovaných dodavatelů. Tím Vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky. Naopak je v nich maximální obsah živin a účinných látek podporující zdraví a imunitní systém dětí právě v oblasti močového ústrojí. Urychlují tak následnou rekonvalescenci po nemoci a jsou velmi vhodným pomocníkem v boji proti zánětům močového ústrojí.

reklama

Chcete-li se o přípravku Urináček pro zdravé bříško a dalších dětských produktech řady Naturgreen dozvědět více, doporučujeme
www.naturgreen.cz