MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

VitaMineral

VitaMineral
Přírodní vitamíny a minerály pro děti
120 kapslí po 500 mg

 

VitaMineral je přípravek pro děti, který příznivě ovlivňuje zdraví a obranyschopnost dětského organismu. Zvyšuje imunitu dětí a vzhledem k obsahu omega-3 mastných kyselin je velmi vhodný i jako podpora jejich kognitivního vývoje. VitaMineral obsahuje prášek z dezintegrované Chlorelly pyrenoidosy, extrakt ze Lnu setého s 20 % obsahem omega-3 mastných kyselin, korálové minerály, extrakt z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) se standardizovaným 5,5 % obsahem karotenoidů z toho 5 % luteinu, extrakt z brokolice s obsahem sulforaphanu a extrakt z gelu Aloe Vera Barbadensis Miller ve velmi dobře pro děti polykatelných želatinových kapslích.

VitaMineral pomáhá dětem

  • Doplňuje vitamíny a minerály.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Obsahuje omega-3 mastné kyseliny důleřité k vývoji mozku.
  • Chrání buňky před volnými radikály.
  • Vyživuje a podporuje vývoj oka a zraku.
  • Urychluje rekonvalescenci po nemoci.
  • Porporuje zdravý růst vašich dětí.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa pocházející z Taiwanu, velmi bohatá na vitaminy, minerály a stopové prvky. 60 % jejího obsahu tvoří bílkoviny. Také obsahuje aminokyseliny a chlorofyl, díky kterému se významně urychluje hojení ran, zlepšuje krevní obraz a brání vzniku infekčního prostředí. Chlorella kromě toho obsahuje unikátní látky (Chlorellin, Sporopollein,CGF) a je tak jedinečným komplexním přípravkem pro detoxikaci organismu a zlepšení imunity.

Len setý dorůstá do výšky okolo jednoho metru a má malé modré kvítky. Len kromě toho, že je medonosnou rostlinou velmi využívanou v textilním průmyslu má i své léčivé účinky. Léčivé účinky lnu jsou schovány v jeho semenech. Lněná semínka obsahují velké množství oleje a slizu, kyselinu linoleovou linolovou a olejovou a především omega-3 mastné kyseliny. Omega-3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako prosprávný růst a vývoj dětí. Len má též protizánětlivé účinky, pomáhá při zahlenění, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje krevní oběh a právě u dětí snižuje nesoustředěnost a hyperaktivitu.

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) neboli afrikán je zásobárnou karotenoidů a to především luteinu. Lutein stejně jako ve vodě dobře rozpustný betakaroten (tzv. provitamin - prekurzor vitaminu A), lykopen, alfakaroten a zeaxanthin patří do skupiny obdivuhodných vitamínu, které chrání zrak našich dětí.

V potravinovém doplňku VitaMineral najdete i extrakt z brokolice s obsahem sulforaphanu. Brokolice je klasickou zeleninou, velmi bohatou na vlákninu, beta karoten, vitaminy C a E, kyselinu listovou, minerály, flavonoidy a sulforaphan. Sulforaphan je látka, která zabíjí bakterii Helicobacter pylori, což je bakterie nacházející se na žaludeční sliznici a jež má za příčinu vznik zánětů a vředů na žaludku. Byla doložena také antikarcinogenní aktivita brokolice. Významnou roli při ní  hrají glukosinuláty – sirné sloučeniny s výrazným preventivním účinkem proti nádorovému bujení. Zároveň má brokolice nízký obsah cukrů a tuků, což z ní činí potravinu nejen velmi zdravou, ale též dietní.

Aloe Vera Barbadensis Miller je druh rostliny Aloe Vera s prokazatelnými léčivými účinky. Obsahuje řadu tělu prospěšných látek včetně vitamínu, minerálů, aminokyselin, enzymů, monosacharidů a polysacharidů či sterolů. Aloe Vera napomáhá k celkové stabilizaci veškerých funkcí organismu, tím, že zvyšuje jeho obranyschopnost. Aktivizují se T-lymfocyty, a zvýšenou fagocytózou dochází k odbourání poškozených buněk a nárůstu regenerované tkáně. Obsažené antioxidanty též působí proti destruktivním „volným radikálům,“ nestabilním sloučeninám vytvářených při procesu trávení a nacházejících se v znečištěném životním prostředí.

Korálové minerály (uhličitan vápenatý a uhličitan hořečnatý), soli kyseliny uhličité jež naleznete v potravinovém doplňku VitaMineral obsahují kromě vápníku a hořčíku dalších 73 minerálů a stopových prvků, které jsou pro vývoj děti nezbytné. Korálové minerály jsou získávány ze dna moře u ostrova Okinawa. Doplnění vápníku a hořčíků v této formě je naprosto ideální pro děti, které velmi rychle rostou a potřebují tak dostatek minerálů, hořčíku a především vápníku pro zdravý vývoj svalů, kostí a zoubků. Kromě toho korálové minerály

Veškeré extrakty stejně jako prášek z chlorelly pyrenoidosy, jež naleznete v potravinovém doplňku pro děti VitaMineral jsou standardizované a pocházejí od renomovaných dodavatelů. Tím Vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky. Naopak je v nich maximální obsah přírodních živin, vitamínů, minerálů a účinných látek podporujících růst a kognitivní vývoj dětí, jejich celkové zdraví a obranyschopnost dětského organismu.


reklama

Chcete-li podpořit zdravý růst vašich děti, podívejte se také na další čistě přírodní přípravky pro dětí,
doporučujeme

www.naturgreen.cz