MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Vliv molekulárního vodíku na některá onemocnění

 Výzkum rakoviny

Molekulární vodík má prokazatelně protizánětlivé účinky a na protizánětlivé účinky molekulárního vodíku poukázalo velké množství studií. Zejména je zdůrazněno, že protože vodík je nejmenší biologicky dostupná molekula, vaše tělo jej dokáže absorbovat, což znamená, že jeho antioxidační kapacita je mnohem účinnější než u jiných forem antioxidantů, protože vaše tělo dokáže absorbovat velké množství molekul vodíku. Není problém s předávkováním. A v blízké budoucnosti je vodík také považován za potenciální léčbu pro ty, kteří trpí rakovinou.

Výzkum diabetu

Bylo prokázáno, že voda bohatá na vodík snižuje účinky diabetu 2. typu. Speciální studie ukázala, že voda bohatá na vodík může zmírnit oxidační stres, který je obvykle způsoben nemocemi, jako je cukrovka. Tento oxidační stres snižuje hladinu glukózy v krvi a pomáhá předcházet odolnosti těla vůči cukru.

Výzkum srdečních chorob

Srdce je jedním z nejdůležitějších orgánů, které se snaží zůstat zdravé, protože srdeční choroby se nyní pro většinu lidí staly zabijákem číslo jedna. Ačkoli by se většina vašeho úsilí o snížení možnosti rozvoje srdečních onemocnění měla zaměřit na vaši stravu, pravidelné pití vody bohaté na vodík je dobrým preventivním opatřením. Opět se věří, že protizánětlivý účinek vody bohaté na vodík snižuje zánět v kardiovaskulárním systému a pomáhá chránit jedince před nemocemi, jako jsou srdeční choroby.

Výzkum kůže

Bylo prokázáno, že molekulární vodík má mnoho výhod pro lidi trpící kožními chorobami. Studie ukázala, že jídlo a koupání ve vodě bohaté na vodík může pomoci zmírnit příznaky psoriázy. Kosmetickou roli může hrát namáčení ve vaně s vodíkovým molekulárním nástrojem nebo nanášení vodíkové vody na obličej.Pokud jste sportovec nebo fitness nadšenec, možná jste slyšeli o molekulárním vodíku. Mnoho jedinců – dokonce i ti, kteří nejsou tak aktivní – objevili výhody tohoto antioxidantu. Jeho popularita za posledních několik let roste, protože ho zkouší stále více lidí.

Stručně řečeno, molekulární vodík (H2) je plyn. Nedávno byl přidán do vody, která se obvykle nazývá vodíková voda. Vodíková voda může pomoci při stárnutí, hojení a bojuje proti oxidativnímu stresu. Tato výkonná voda je navíc nezbytnou součástí sportu a fitness.

Molekulární vodík je důležitý zejména pro sportovce. Pomáhá tělu zotavit se z intenzivní fyzické aktivity. Pokud pijete vodu během a po tréninku, což byste měli, uvidíte ještě lepší výsledky s vodíkovou vodou. Je stvořen pro zotavení a léčení.

Studie prokázaly, že vodíková voda je účinná při prevenci svalové únavy. To je důležité, než začnete cvičit, abyste se mohli správně připravit. Vodíkovou vodu můžete pít i po tréninku, aby se vaše tělo mohlo odrazit od svalové únavy.

Podle této  pilotní studie z roku 2012 vodíková voda funguje tak, že brání oxidativnímu stresu. Když se vaše tělo potýká s oxidačním stresem, vaše svaly se mohou opotřebovat nebo zanítit. Když fotbalisté dostali molekulární vodík, jejich svaly se mohly rychleji zotavit. Viděli méně negativních účinků.

Je také známo, že voda s molekulárním vodíkem dodává lidem přirozený přísun energie. To může být užitečné během tréninku. Celkově je molekulární vodíková voda dobrým způsobem, jak zlepšit váš celkový sportovní výkon. Je ideální pro sportovce nebo kohokoli jiného, ​​kdo má rád pořádné pocení!

Pokud chcete do svého těla dostat molekulární vodík, máte několik možností, včetně: 

  • Pití vodíkové vody
  • Vodíková lázeň
  • Vdechování vodíku
  • Pomocí vodíkových brýlí  do očí
 
Inhalace vodíku umožňuje tělu získat velké množství vodíku. Lépe se vstřebává mozkem, nervovým systémem, oběhovým systémem a plícemi. Inhalace plynného 2% vodíku po dobu 30 minut odpovídá použití 15 litrů vodíkové vody (koncentrace 1-1,2 ppm).
 


Více informací o generátorech vodíku se dozvíte zde 
nebo na 
www.naturgreen.cz

 

Novinka -certifikované přístroje na výrobu a inhalaci  vodíku od Naturgreen s vylepšenou inovativní technologií PEM / SPE Dual Chamber  najdete zde.