MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Vodíková voda - co je to SPE / PEM membránová technologie?

 Voda je nejvyšší životní síla a stejně jako mnozí z nás jsme byli vychováni ve víře, že abychom mohli zůstat zdraví, musíme vypít 8 sklenic vody denně. Co kdybychom mohli získat ty nejlepší zdravotní výhody jen za pár sklenic vody?

Studie prokázaly, že když se do vaší běžné vody přidávají protony a elektrony, které jí také dodávají vysoké množství vodíku, poskytuje to  obrovské zdravotní výhody. Ve skutečnosti se takováto voda v Japonsku pravidelně konzumuje od 60. let. Díky svým vynikajícím buněčným složkám, které z něj činí silnou antioxidační a protizánětlivou terapii, je to rozhodně něco výjimečného pro  celý lékařský svět.  

Nyní na trhu můžete najít nejrůznější přístroje, které inzerují, že dělají nejlepší vodu bohatou na vodík. A není pochyb o tom, že se svět o tomto novém typu vody dostal do plné nákupní „mánie“.

Není to žádným překvapením a proč také, když se podíváte na všechny zdravotní vlastnosti a výhody, které vodík jak inhalace tak pití vodíkové vody vašemu tělu přináší. V současné době je předmětem více než stovek různých výzkumných a lékařských studií a na cestě k léčbě více než 140 různých zdravotních stavů. Docela zní to jako další zázrak, že?

Abyste si ale byli jisti, že všechny výhody plynoucí z vašeho generátoru vody bohaté na vodík, musíte vyrábět vodu bohatou na vodík nejlepším možným způsobem. Dnes chceme prozkoumat, proč je membránová technologie SPE / PEM nejlepší dostupnou metodou pro výrobu vaší vody bohaté na vodík.

BEZPEČNÉ A ČISTÉ

U výroby čisté vodíkové vody je nejnovější technologie zvaná Solid Poly Electrolytic technology (SPE) a Proton Exchange Membrane (PEM). S toto technologií, je tak možno vyrobit čistou a jednu s nejlepších bezpečných vod  bohatou na vodík. Když je vaše voda bohatá na vodík čistá a bezpečná, vaše tělo lépe snáze vstřebává výhody vodíku. Pamatujte, že vodík je nejmenší známá buňka, která může procházet vaším tělem a dospět ke zdroji jakýchkoli problémů, což mu umožňuje poskytovat zdravotní výhody přímo na problém.

Mít  tak správný systém pro vytváření vodíku je tedy velmi důležité.  SPE / PEM vytvoří čistou vodu bohatou na vodík bez zbytkového chloru nebo ozonu ve vodě. Háček zde však je ten, že  Vaše zařízení musí být správně navrženo s membránou SPE / PEM tak, aby bylo zajištěno vytvoření pouze  čisté pitné vodíkové vody.

DÁVEJTE  SI POZOR NA GENERÁTORY VODÍKU  A  TAK KUPUJTE POUZE  CERTIFIKOVANÉ  PŘÍSTROJE  S TECHOLOGII SPE / PEM A „VÝFUKOVÝM“ POTRUBÍM!

Existuje mnoho generátorů vodíku, kdy jejich prodejci tvrdí, že mají membránu SPE / PEM, což je, ale   pouze částečná pravda!  

Musíme si  pamatovat, že technologie SPE / PEM spočívá v generování lepší vody bohaté na vodík bez zbytků chloru nebo ozonu. Proto je důležité, aby vodíkové zařízení, které používáte, mělo v přístroji opravdu navržen skutečný  „odpouštějí“  ventil (otvor) pro uvolňování těchto odpadních plynů.

Bez takového skutečného vypouštěcího „ventilu“ odpadních plynů budou plyny chloru a ozonu spláchnuty zpět do pitné vody a to zanechá ve vaší pitné vodě zápach chlóru nebo ozonu.

Taktéž některé přístroje - generátory a lahve na výrobu vodíku mimo to, že nemají nejnovější technologie a „odpadní“ potrubí,  tak ještě navíc používají na výrobu přístrojů necertifikované materiály, jako jsou měkčené plasty,  silikonové  těsnění , kovové anody a katody, propouštěcí membrány a to s jiných než doporučených „netoxických“ materiálu.  

Přes tyto jednotlivé drobné díly přechází  vodíková  „elektrolýza“ která s těchto materiálu může do takto vyrobené vodíkové vody vypouštět i některé  těžké kovy ,rez ,ale další nečistoty, které zde určitě nechcete. To by mohlo způsobit více problémů našemu organizmu a zdraví, což je opak toho, co opravdu chceme!

Každá součást naší vodíkové lahve Naturgreen Health GO2  byla navržena pečlivě, aby zajistila, že budete pít tu nejvyšší a nejčistější kvalitu vody bohaté na vodík  s odstranění zbytkového chloru , ozonových plynů a navíc bez těžkých kovů a dalších nečistot s použitých materiálů  !

To vše je doloženo certifikací s akreditované laboratoře ČESKÉ REPUBLIKY zde. Bez CZ certifikace s České  akreditované laboratoře se takový výrobek nemůže na trhu v CZ vůbec prodávat!

RYCHLÁ METODA RYCHLOSTI / PEMU A NEJVYŠŠÍ KONCENTRACE

Také tyto generátory využívající SPE / PEM budou nejrychleji napouštět vodu vodíkem. Za pár minut bude vaše voda obohacena o miliony částic vodíku.Proto je PEM a SPE technologie využívající protonovou membránu nejlepší metodou pro výrobu vody bohaté na vodík. Tak podívejte se zde a uvidíte, proč je to pravděpodobně  jeden s nejlepších generátorů vodíku SPE / PEM na současném trhu.

Upřímně řečeno, pokud k výrobě vodíku používáte starou technologii, tato voda vám může způsobit problémy, o kterých ani nevíte. Ve skutečnosti se starou technologií výroby vodíku voda obsahuje ozon, chlor a jiné oxidy, což se nedoporučuje k pití. Pokud tedy váš vodíkový generátor nepoužívá SPE / PEM  technologií  s Českou certifikací s akreditované laboratoře navíc s „výfukovým“ či odpadním  zásobníkem vyhoďte to! Tím uděláte pro svoje zdraví to nejlepší !


Více informací o generátorech vodíku se dozvíte zde 
nebo na 
www.naturgreen.cz