MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Nová zábava Vodní Zorbing

 VODNÍ ZORBING – WATER BALL
 
 
 
Vodní zorbing, - aqua zorbing  se provozuje v průhledné, jednoplášťové plastové kouli o průměru 2 metry, vyrobené s ekologického TPU materiálu která je umístěna na vodní ploše. Zde je možné dovádět, dělat přemety, kotouly, šlapat vodu, chodit po vodní hladině nebo jen relaxovat a nechat se unášet po vodní hladině. Dovnitř se dostanete jediným otvorem v jednoplášťové kouli, který je následně uzavřen speciálním zipem TIZIP německé výroby. Současně s postupným uzavřením je do koule vehnán vzduch  pomocí speciálního vysavače tak aby jste  mohli v této vodní kouli bez obav dýchat. Tato atrakce se může používat   ve  speciálních nafukovacích bazénech s vodou , ale také na  rybnících ,jezerech , přehradách , klidných  řekách nebo  na dalších vodních plochách. Je to atrakce kde se uvnitř koule  nenamočíte.  Ted už si může pouze užívat netradiční adrenalinové zážitky spojené s pohybem  koule  na vodní hladině.

 
Po nafouknutí koule budete  vpuštěni  na vodu a pak už si můžete jen užívat – nechat se unášet na vodní hladině anebo v nejrůznějších akrobatických polohách zažít pořádný vodní adrenalin.  Doporučená doba v této vodní kouli  je  5-10 min. Tato adrenalinová zábava je fyzicky velmi náročná a většina z Vás bude vyčerpána už během prvních 5-ti minut. Váš tělo při pohybu  na aqua zorbingu  totiž vydá tolik energie, která je srovnatelná s 60 minutami strávených ve fitness centru.
 
 
 Specifikace :
 
 
V nabídce barvy červená, zelená modrá žlutá , transparent ,, Koule Water-Ball má průměr 2m. Je vyrobená z ekologicky odolného patentovaného materiálu  TPU  o tloušťce 0,9 mm, který je většinou průhledný.  Max počet osob pro Water-Ball je jedna , váha max. do 100 kg. Výrobek je certifikován a má všechny požadavky pro jeho bezpečné užívání. CE/SGS/EN71/EN14960  záruka 2 roky cena info e-mailem
 
 
Více info  na  www.megatramoliny.cz