MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Zoubky a kostičky (Teeth and Bones)

Zoubky a kostičky (Teeth and Bones)

Novinka pro zdravý vývoj kostí a zubů vašich dětí

120 kapslí po 500 mg

Využívá potenciál všech minerálů korálového vápníku, omega-3 mastné kyseliny z lněných semínek, doplněn o vitamíny, bílkoviny, chlorofyl a další aktivní látky z chlorelly pyrenoidosy, spiruliny platensis a tolice vojtěšky. 

Zoubky a kostičky pomáhají dětem zdravě růst:

  • Dodávají tělu dostatek vápníku a hořčíku.
  • Obsahuje minerály a stopové prvky.
  • Obsahují omega-3 mastné kyseliny.
  • Prášek z vojtěšky obsahuje vitamíny A, D, E, K a další.
  • Chlorella v sobě má cenný CGF (Chlorella Growth Factor).
  • Vyživuje – bílkoviny, nukleové kyseliny, vitamíny B a aminokyseliny.
  • Bez vedlejších účinků.
  • Řasy a vojtěška obsahují dezinfekční chlorofyl.

Korálový vápník je nejpřirozenější forma vápníku, který můžete tělu vašich dětí i sobě dopřát. Tento vápník pochází z pobřeží ostrova Okinawa a obsahuje nejúčinnější poměr vápníku a hořčíku 2:1, který se velmi rychle vstřebává do těla. Kromě těchto dvou základních minerálů korálový vápník obsahuje také 73 dalších minerálů a stopových prvků, mezi něž patří železo, zinek, sodík, draslík, mangan a další. Vápník se spolu s hořčíkem podílí na správné stavbě kostí a zubů. Tyto prvky ale nestojí pouze za tvorbou kostní tkáně a prevencí rachitidy nebo křivice. Zároveň stojí za správnou funkcí nervového systému, bylo dokonce zjištěno, že nedostatek vápníku v dětství může stát za vznikem roztroušení sklerózy v dospělosti. Nedostatek hořčíku způsobuje podrážděnost, srdeční arytmie, nespavost, deprese a další nemoci spojené s jeho nedostatkem. Vápník a hořčík mají v organismu řadu dalších funkcí na hormonální a buněčné úrovni.

Omega-3 mastné kyseliny, které získáváme ze lněných semínek, které slouží jako jejich přirozený zdroj. Omega-3 mastné kyseliny mají příznivý účinek na vývoj dětské centrální nervové soustavy (CNS), podporují imunitní systém a slouží i jako prevence kardiovaskulárních onemocnění v pozdějším věku. Nedostatek omega-3 mastných kyselin při vývoji CNS může vést až k retardaci procesu vývoje nervové soustavy a mozku, zejména u nejmenších dětí.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní jednobuněčná řasa, která je se v dávných dobách podílela na okysličování planety. Tento archaický mikroorganismus obsahuje základ všech živin, které tělo i imunitní systém dospělých i dětí potřebuje. Nalezneme v ní desinfekční chlorofyl, esenciální aminokyseliny, bílkoviny, nukleové kyseliny DNA a RNA, vitamíny (A, E, B6, C) minerály (železo, fosfor, hořčík, vápník), kyselinu listovou, beta karoten a CFG (Chlorella Growth Factor), což je nejúčinnější složka chlorelly pyrenoidosy, která podporuje regeneraci tkání, růst nových buněk a posiluje organismus při růstu. Má také schopnost zlepšit obranyschopnost organismu a posílit imunitní systém. Naše chlorella pyrenoidosa je pěstována v čisté přírodě na Taiwanu, kde má ideální podmínky růstu a vykazuje nejvyšší obsah účinných látek vůbec. Chlorella musí projít procesem dezintegrace, jinak naše tělo není schopno narušit její celulózový buněčný obal a prošla by tělem bez užitku.

Spirulina platensis je někdy také myslně nazývána řasou. Jde však o sladkovodní sinici, která spojuje své buňky v modrozelené spirálky. Spirulina je podobně starý mikroorganismus jako Chlorella ale jinak se od ní liší. Kromě chlorofylu obsahuje také barvivo fukocyanin, který také napomáhá fotosyntéze a ve směsi s chlorofylem z´dává spirulině její typické modrozelené zbarvení. Spirulina nemusí projít procesem dezintegrace, protože nemá jako sinice celulózový buněčný obal. Obsahuje bílkoviny, aminokyseliny, kyselinu listovou, vitamíny (A, E, B6 a B12), minerály (vápník, hořčík, železo, zinek, draslík), beta karoten, chlorofyl a fukocyanin. Fukocyanin podobně jako chlorofyl detoxikuje tělo, má protizánětlivé účinky a působí pozitivně i na ledviny. Stejně jako naše chlorella, spirulina pochází z Taiwanu, kde má ideální podmínky k růstu a kumulaci živin.

Tolice vojtěška je nazývána také svým, arabským názvem Alfalfa, což znamená „otec potravin“. Tato rostlina obsahuje ve svých listech vitamíny A, D, E, K a B6. Obsahuje také železo, draslík, bílkoviny, vápník a chlorofyl. Vojtěška má dezinfekční a antiseptické účinky, posiluje imunitní systém a detoxikuje a odkyseluje organismus. Naše Vojtěška pochází až z Austrálie, kde je dostatek čisté a výživné půdy, ze které čerpá živiny do svých lístků. Těší se hojnému slunečnímu svitu a nezatěžuje ji smog. Je ekologicky pěstována a sklízena šetrně tak, aby všechny živiny zůstaly neporušené.

Všechny složky přípravku Zoubky a kostičky (Teeht and Bones) jsou standardizované a pochází od renomovaných dodavatelů. Tím vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky a je v nich maximum živin a účinných látek, které podporují vývoj zdravých zubů a kostí dětí.  


reklama

Zoubky a kostičky (Teeth and Bones) stejně jako korálový vápník pro dospělé naleznete zde

Doporučujeme

www.naturgreen.cz