MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Zubní ústní sprcha

 


Novinka

Americká patentovaná technologie

Multifunkční ústní sprcha - irigátor Naturgreen®

 to je  ta nejlepší volba pro každodenní péči o vaše zuby    

Starostlivá péče o  náš chrup by měla být základem osobní hygieny každého z nás.  Použitím našeho  ústního  irigátoru Naturgreen®  preventivně a efektivně  předejdeme  nepříjemným potížím u našich zubů a dásní, ale také  i častým návštěvám zubaře. Ty jak víme ,se  mohou v případě zanedbatelné péče o naše zuby velmi nepříjemně prodražit.

Prostor mezi zuby je totiž  běžnou technologií čištění v podstatě nemožné udržet v čistotě a bez plaku. Existuje celá škála  možností .Můžeme použít mezizubní kartáček nebo zubní nit, což může,ale déle trvat a většinou dojde  zejména v zadní úst často k nedokonalému vyčištění , ale také k poškození zubů a dásní, které jsou  potom více zánětlivé a dochází zde  k nadměrnému krvácení zejména s dásní. Zánětem dásní v určitém stupni trpí v ČR 80 až 90 % dospělých nad 30 let. Nejčastěji za to může  právě  ta špatná dentální hygiena.

Běžně se nemoci říká paradentóza, správný název je ale parodontóza. Projevuje se ústupem tkání i viklajícími se zuby, které postupně vypadávají. Jakmile ji jednou máte, dá se pouze zpomalit, vyléčit již bohužel ne.

Je to tím,že dentální nitě , mezizubní kartáčky či obyčejný kartáček,na to už dávno nestačí.  Právě pro zdraví našich zubů a dásní  je zejména  velmi důležité čištění mezizubních prostorů, kde nejčastěji vzniká živná půda pro bakterie, které způsobující zubní kaz. Jak, ale takový  malinkatý  prostor mezi zuby  vyčistit? 

                                    http://mynatureproduct.com/

Pokud tomu chcete předejít a každé  ráno , večer či  po  každém jídle si  chcete dokonale vyčistit zuby, použijte  naši revoluční novinku v péči o chrup - tzv. ústní sprchu - irigátor Naturgreen®.  Ten dokonale  během pár sekund vyčistí  obtížně dostupné prostory  pomocí  speciálního vytvořeného paprsku vody. Ústní sprchu - irigátor Naturgreen® jednoduše zapojíte přímo do vašeho vodovodního kohoutku a tenkým silným paprskovým „proudem“ vody si tak snadno a rychle vyčistíte místa v ústech -zubech a dásních, zejména ta místa, kam se nikdy nedostane zubní nit ,mezizubní kartáček  a už vůbec ne obyčejný zubní kartáček. Proud –paprsek vody, navíc i efektivně promasíruje  vaše dásně,  a dokonale vyčistí  všechny zuby i mezizubní prostory  a podpoří tak mikrocirkulaci krve, čímž urychlí odeznění zánětu. Tlak i teplotu vody si sami podle vaší potřeby a citlivosti zubů navolíte na vaší baterii a tím i zubní sprše sami.

Tato americká patentovaná technologie  u našeho  ústního  irigátoru Naturgreen  odstraňuje až 99,9 % plaku z povrchu zubů za pouhých několik  vteřin při použití- ošetření a  navíc  je až o  90% účinnější v redukci zánětů a při zlepšení zdraví dásní než při používání dentální nitě či pouze  při použití obyčejného zubního kartáčku  Většina  klinických studií prokazuje až dvojnásobně vyšší efektivitu v péči o orální zdraví u pacientů s implantáty a dokonce  až trojnásobně lepší výsledky v odstraňování plaku okolo zámečků u pacientů s ortodontickým aparátem, (rovnátky ) ve srovnání s čištěním pomocí dentální nitě či speciálních mezizubních kartáčků.   

                                                                                        

Ústní sprcha - irigátor Naturgreen®  vám poskytuje tyto výhody

 • snadná manipulace a instalace -napojení na každou vodovodní  baterii ve vaší domácnosti
 • důkladné čištění, které nesvede žádný kartáček a zubní nit
 • dokonalé a rychlé vyčištění vašich zubů a dásní (chobotů) po každém  jídle
 • eliminace bakterií způsobující zubní kaz
 • rychlé a zároveň dokonalé vyčištění
 • prevence proti nepříjemným zánětům dásní
 • zvlášť užitečný pro osoby s rovnátky či s dalším ortodontickým aparátem
 • bezhlučný  není potřeba žádná elektřina ,
 • bezporuchový provoz -eliminace pozáruční záruky při pokažení (u podobných elektrickým přístrojů odchází velmi často po 2 rocích motorek ,který vytváří tlak )
 • sami si můžete  nastavit libovolnou teplotu a tlak vody  (regulujete pomocí baterie ) to je další výhoda proti eletrickým zubním sprchám 
 • trysky jsou poháněny  vždy pouze čistou  vodou vše je pohodlné-příjemné a 100% hygienické
 • každodenním používáním si zajistíte prevenci zdravých zubů  a tím ušetříte za drahé návštěvy zubaře
 • každodenním používáním ústní sprchy si zachováte zdravé a  silné  zuby,kde bakterie ,kaz nebo  zánět  nemají  žádnou šanci!
 • jednoduše nástavec -držák trysek  díky oboustrané pásce ,nalepíte kdekoliv a na cokoliv
 • díky velkému operačnímu dosahu zařízení (dělka točené hadičky s nástavcem a tryskou má 1,20m ) múžete umístit-nalepit nástavec s tryskami kdekoliv poblíž  vaši baterie. 
 • nasazenou zubní sprchu nemusíte již s vodovodní  baterie  nikdy sundávat (speciální bílý kohoutek -šroubení navíc obsahuje stejný perlátor co jste  vyjmuli s vaší baterie, takže průtok vody a funkce baterie je pořád stejná viz klikni zde )
 • 5 ks barevných výměnných  hygienických  trysek  pro každého člena vaší rodiny
 • bezkonkurenční cena poměr a kvalita

Jaké jsou nevýhody elektrických zubních sprch  (převzato s recenzí od zákazníků ,kteří si zakoupily elektrickou zubní sprchu) najdete zde klikni zde 

pro větší detail klikni na obrázek

                                

                              

                              

Použití: upevněte nástavec na vodovodní baterii a připojte hadici s tryskou viz.  obrázkový popis a návod  na obale našeho  ústního  irigátoru Naturgreen®  v českém jazyce .

                          

Obsah balení:  Tryska 5 ks ( vel.15x15x75mm  barvy červená, žlutá, modrá, zelená fialová) ,nástavec  s kohoutkem a  filtrem na vaši baterií  včetně  perlátoru  , stojánek  na trysky včetně oboustranné  pásky  na připevnění , medicinální kroucená propojovací hadička,  3 ks konektorů –redukce na  baterie.

                                                                     

Rozměry: 19 x 3 x 5 cm, nástavec je kompatibilní s většinou domácích vodovodních baterií

Materiál:  EKO ABS, BSA -Free

Naše ústní sprcha - irigátor Naturgreen® má certifikáty Ce, RoHS  s normami EN 71-3:2013, EN 71-1:2011, EN 71-2:2011, které zaručují  bezpečné a účinné použití ,zejména čistotu a migraci těžkých kovů u použitých ABS  materilů. Především námi  v certifikátu doložená  evropská norma EN 71-3: 2013 je zárukou „čisté kvality“ kdy jsou kontrolovány všechny přístupné části ABS plastů zubní sprchy,  které lze považovat  za to ,že mají  přijít do styku s ústy.Tato norma stanovuje požadavky,zkušební metody a bezpečnost pro migraci těžkých kovů tak  jako je  např. hliník, antimon, arsen, baryum, bór, kadmium, chrom, kobalt, měď, olovo, mangan, rtuť, nikl, selen, stroncium, cín a zinek.  

Dental SPA multifunkční ústní sprcha - irigátor Naturgreen®,  CE k nahlédnutí zde a popis normy EN 71-3:2013, zde 

Varování :Nikdy nekupujte podobné výrobky, bez doloženého certifikátu bezpečnosti. Chráníte  tím sebe ,ale i celou vaši rodinu.

Upozornění: Tento produkt je vyroben speciálně pro orální  zubní použití a nesmí se používat pro  čištění oči, uší a nos

Video princip ústní sprchy jak to na vašich zubech a u dásní funguje najdete zde

Dovozce - Importér : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

Záruka: 24 měsíců