MENU

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Hubnutí ->
Nemoci–studie ->
Novinky ->
Strava ->
Zdraví ->
Životní styl ->

TOPlist

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem

Jedinečná filtrační konvice na trhu s alkalickým vodním filtrem ,která  nejen vodu filtruje, ale také alkalizuje. 

Voda je základ zdraví, jistě moc dobře víte, že bez vody člověk nepřežije moc dlouho, jen zhruba 10 dní. Zdroje čisté a pitné vody se na světě stále zmenšují, proto je dobré mít způsob, jak si vodu účinně upravit. Ačkoliv mám vody v našich zeměpisných šířkách dostatek, než vám vyteče z kohoutku, uplyne dlouhou cestu. Dezinfikuje se chlorem, mohou v ní být rezidua hnojiv, vodní kámen, měď a další kovy vyplavené z trubek, jako je olovo, měď atp. Proto je vodu dobré i v našich zeměpisných šířkách před použitím přefiltrovat. Filtračních konvic je celá řada  a Naturgreen® konvice s alkalickým filtrem vodu může také zbavit vodu výše popsaných nečistot a navíc ji alkalizuje. Tím tělu napomáhá lépe udržovat acidobazickou rovnováhu.

Zdravotní rizika BPA

Pozor na konvice, k jejichž výrobě je použit většinou méně kvalitní plast, který se měkčí se chemikáliemi jako jsou na příklad bisfenol A (BPA) nebo ftaláty. Konvice vyrobené z materiálu, které jsou měkčeny těmito látkami, vychází oproti  EKO materiálu  až 1000% levněji a místo, aby vám pomohly tak spíš mohou uškodit. Na jedné straně jejich filtr možná trochu pomůže od chloru, ale na druhé takto měkčený plast pustí do filtrované vody navíc 10x více  škodlivin, které pak když pijete, což tak to nemá se zdravím nic společného!

Bisfenol A je syntetický estrogen, který napodobuje hormony našeho těla. Ukazuje se, že škodí i v malých dávkách. Existuje více než 100 nezávislých studií z celého světa, které ukazují, že bisfenol A může způsobovat celou řadu zdravotních problémů. Zde jsou některé jejich závěry klikni zde.

Jak poznat kvalitní konvici

pro prodej konvic jsou závazné dvě věci, které nařizuje zákon: CE certifikát + Test report,, který se váže k certifikaci. Dále se používá většinou vespod výrobku nesmazatelné recyklační číslo. To  může to být SAN nebo další označení. Pokud se jedná o EKO materiál bývá zde  označení BPA  free ,což naše filtrační konvice splňují. To by mělo být nejlépe ze spodu nesmazatelně označeno na výrobku. Podle toho se pak většinou pozná, o jaký materiál jde.

Pokud  není výrobek označen BPA  free a co tety  potom dělá s vaším zdravím čti a klikni zde  bisfenol A (BPA

Zde je uvedeno dohledatelné CE pro naše konvice

CE certifikace číslo: SZEM 120700430301V

Test Report ID: W101530159~016105D

Jako záruka kvality má naše konvice ve spodní části vytištěny (lisovány) do plastu další mezinárodní symboly pro nezávadnost.

1) označení BPA  FREE: znamená, že se nejedná se o levný, lidskému zdraví škodlivý plast, který se měkčí chemikáliemi jako jsou třeba bisfenol A (BPA) nebo ftaláty.

Deset důvodů, proč koupit naši alkalickou filtrační konvici a filtrovat vodu z vodovodu

 1. Filtrace vody poskytuje  lepší chuť a vonící pitnou vodu po odstranění chloru.Navíc díky digitálnímu ukazateli, který sleduje výkon filtrace a ukazuje zbývající životnost filtru, budete mít jistotu, že si vždy vychutnáte optimální kvalitu filtrované vody.

 2. Odstraníte z pitné vody nečistoty a škodlivé látky jako je vodní kámen, rez, jemný písek, různý kal, jíl, uvolněné části usazenin v potrubí a další těžké kovy vyplavené z trubek, jako je olovo, měď a jiné nečistoty a tím bezprostředně před spotřebou, a zabráníte škodlivým látkám vstupovat do těla

 3. Neustále budete mít  po ruce čerstvý zdroj čisté vody bez chloru , která stojí mnohem méně než drahé balené vody a také snížíte množství toxického odpadu vznikajícího používáním PET lahví v životním prostředí. Tato čistá filtrovaná voda bez chloru vás stojí pouze 0,90 Kč za 1litr.

 4. Voda bez chloru, může také dle některých světovývh studii, výrazně snižovat riziko některých druhů rakoviny, včetně: rakoviny rekta, rakoviny tlustého střeva a rakoviny močového měchýře tím, že po odstranění chlóru či jeho vedlejších produkty, jako je trihalometany (THM) z pitné vody.  (Při dezinfekci vody chlorem mohou vznikat jako vedlejší produkty tohoto způsobu dezinfekce tzv. trihalomethany (THM), ke kterým řadíme chloroform, bromoform, dibromchlormetan a bromdichlormetan. Tyto látky ve vyšších koncentracích mohou mít rakovinotvorné účinky nebo mohou způsobit genetická poškození.)

 5. Náš filtrační 7 násobný kombinovaný vodní filtr selektivně odstraní nebezpečné znečišťující látky z pitné vody. Navíc, ale zachová vše zdravé, včetně vysoké hodnoty minerálů a stopových prvků díky  (použití iontoměničových granulátů a  minerálních kuliček)  a tím také vysokou rovnováhu pH pitné vody.

 6. Pití filtrované vody bez chloru s vyskokým pH, chrání tělo před chorobami a vede k celkovému zlepšení zdraví a nárustu energie.

 7. Náš vodní filtr poskytuje filtrovanou, vodu na vaření, stejně jako pití, v pohodlí domova kdy si  ji vyrobíte z vody z vodovodu či vaší studny.

 8. Náš vodní filtr sám o sobě neodstraňuje s vody bakterie (do umí pouze chlor nebo UV záření ).Proto doporučujeme  používat jako vstupní vodu nejlépe vždy pitnou kohoutkovou vodu ,kdy tento chlor dokáže následně náš filtr odstranit.

 9. Pití vody bez chloru s vysokým pH a ve vodě dodanými minerály je také dúležitý pro dobrý rozvoj imunitního systému. 

Víte ,že někteří nemocní jako kardiaci, diabetici se sklonem k acidóze, lidé s vředovou chorobou či jinými poruchami gastrointestinálního traktu by měli pít především alkalickou vodu a neměli pít vůbec např. sycené vody nebo jen v rámci indikované lázeňské léčby. Vodám syceným CO2 by se ale měla v zájmu rychlejšího uzdravení nebo úspěšné rekonvalescence vyhýbat i většina nemocných s jinými diagnózami, protože v této fázi potřebuje tělo zvýšenou očistu a voda (tekutina) by neměla nijak zatěžovat a vyvolávat nežádoucí dráždivé reakce. Sycené vody k (běžnému) pití také shodně nedoporučují alternativní léčebné systémy a systémy zdravé výživy.  Někteří nemocní jako kardiaci, diabetici se sklonem k acidóze, lidé s vředovou chorobou či jinými poruchami gastrointestinálního traktu by neměli sycené vody pít vůbec nebo jen v rámci indikované lázeňské léčby. Vodám syceným CO2 by se ale měla v zájmu rychlejšího uzdravení nebo úspěšné rekonvalescence vyhýbat i většina nemocných s jinými diagnózami, protože v této fázi potřebuje tělo zvýšenou očistu a voda (tekutina) by neměla nijak zatěžovat a vyvolávat nežádoucí dráždivé reakce. Sycené vody k (běžnému) pití také shodně nedoporučují alternativní léčebné systémy a systémy zdravé výživy.  Proč pít čistou alkalickou vodu a ne jinou? Chcete se dozvědět jak přímo na vás působí pití jiné vody ? Vše se dozvíte zde v tomto článku. Jaká jsou rizika spojená s pitím perlivých vod a sodovek ?

Zde je zobrazen postup fitrace  pro náš sedmistupňový filtrační systém

Část filtrační vložky, která se skládá  z iontoměničových granulátů a  minerálních kuliček obsahuje přírodní  :

1)Maifan kameny  to jsou dlouhovlnné infračervené kameny (bohaté na vápník, železo, zinek, hořčík, měď a selen)

2) Muyu Jade  jsou kameny (bohaté na 26 různých minerálů a stopových prvků

Další novinka pro vás  info zde 

Obsah balení naší Alkalické  konvice 

Konvice, nádržka na filtraci vody, alkalický vodní filtr, víko, indikátor doby použitelnosti filtru.

Technické parametry

 • Digitální ukazatel ve víku konvice.

 • Kapacita konvice: 3,5 l.

 • Filtrační kapacita: 2 l.

 • Materiál konvice: certifikovaný plast pro potravinářské účely CE.

 • Materiál víka, nádržky a rukojeti: ABS plast.

 • Obal alkalického filtru: PP.

 • Max životnost filtru: 300 l (podle vstupní vody a vaší údržby)

 • Filtrační média: aktivní uhlí, pryskyřicový měnič iontů, částice se záporným potenciálem, přírodní minerály.

Doporučení

Začněte s pitím alkalické vody postupně, aby si vaše tělo přivyklo jejím čistícím schopnostem. Voda je vhodná pro děti od 6 let, jestliže ji chcete podávat i mladším dětem, zkonzultujte její užívání s pediatrem. Jestliže trpíte nějakým závažným onemocněním, je vhodné užívání alkalické vody konzultovat s vaším lékařem.Jak má vypadat zdravá voda její pH  obrázek dole  Náhradní filtry na našich www  koupíte zde 

 

REKLAMA

CHCETE-LI SE O KONVICI S ALKALICKÝM VODNÍM FILTREM DOZVĚDĚT VÍCE
DOPORUČUJEME

www.naturgreen.cz